Pirmdiena, 30. marts,
Vārda dienu svin
Nanija, Ilgmārs
SP_WEATHER_RAIN_AND_SNOW

1°C

Rīga

 

Komercinformācija

Iznācis LATROOF jaunais jumta segumu materiālu katalogs

Sagaidot jauno darbu sezonu, klajā nācis jaunais katalogs, kurā piedāvāts plašs Latvijas tirgū piedāvāto modernu jumta segumu un citu celtniecības materiālu klāsts.
Krāšņo katalogu izdevusi kompānija LATROOF, kura ir gan pasaules vadošo būvmateriālu ražotāju produkcijas vairumtirdzniecības bāze, gan oficiālais pārstāvis.

Labas durvis prasīgiem saimniekiem

Durvīm ir jābūt skaistām, izturīgām, saskaņotām ar ēkas arhitektūru, drošām un funkcionālām. Tā parasti ir investīcija ilgākam laikam, jo īpaši, ja runājam par ēkas ārdurvīm, jo tieši tām parasti tiek izvirzītas visaugstākās prasības. Viens no Eiropas zināmākajiem un pircēju visatzinīgāk vērtētajiem durvju ražotājiem ir Somijas “Lammin Ikkuna”.

Klingspor abrazīvi metālapstrādei

Pieaugošas konkurences, tirgus svārstību ietekmē uzņēmuma ilgtspējas nodrošināšanai svarīgs faktors ir izmaksu optimizācija jeb efektīva ražošanas resursu izmantošana. Abrazīvu ražotājs Klingspor, kas Latvijā plaši pazīstams un novērtēts kokapstrādes un DIY (mājamatnieku) sektorā, pasaulē ir zināms kā inovatīvu un efektīvu abrazīvo materiālu ražotājs metālapstrādes un celtniecības sektoram. Latvijā pašlaik metālapstrādes industrijā šis ražotājs ir mazāk zināms un tādēļ SIA Baltic Abrasives sadarbībā ar ražotāju ir izvirzījis mērķi iepazīstināt Latvijas metālapstrādes un celtniecības uzņēmumus ar metālapstrādes produktiem. Lielākā veiktspēja par samaksāto cenu ir galvenais šo produktu raksturlielums.

Pavasara akcija Buderus siltumsūkņiem un saules kolektoriem

Nenokavē! Siltumsūkņu centrs izsludina pavasara akciju uz Buderus siltumsūkņiem un saules kolektoriem. Akcija spēkā līdz 30.04.2015.

 
 

Jaunākais no foruma pēc tēmas

Jaunākais no foruma pēc ierakstiem

Jaunākās fotogalerijas

Ķer preces

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux