Komercinformācija - building.lv
Trešdiena, 1. jūlijs,
Vārda dienu svin
Imants, Rimants, Intars, Ingars
Mostly cloudy

16°C

Rīga

 

Komercinformācija

www.volt.lv - plašs augstās kvalitātes elektropreču sortiments

Šodien SIA "ELSTAR" ir līdere ideju realizēšanas kompleksā risinājumā vājstrāvas un elektriskajās sistēmās.

Tyvek® piedāvā īpašu produktu līniju slīpo jumtu konstrukcijām

Viens no pasaulē pazīstamākajiem ķīmijas tehnoloģiju un inovāciju uzņēmumiem DuPont, kas radījis arī celtniecības membrānu zīmolu Tyvek®, piedāvā arvien jaunus Tyvek® produktu izmantošanas risinājumus. To vidū arī īpašā Tyvek® membrānu līnija, kas paredzēta aizsardzībai pret riskiem, kas saistīti ar būvniecības procesu un ēku lietošanu, un izmantojama tieši slīpo jumtu konstrukcijās.

Gudrā māja

"Gudrās mājas" galvenais princips – tā ir visu sistēmu (signalizācijas, video, elektrības, klimata vadīšanas utt.) apvienošana vienā. Smart House strādā pēc Eiropas standartiem KNX, kas iekļauj sevī tādus ražotājus, kā Jung, Gira, Hager, Berker, Siemens. Praktiski visi lielie Eiropas ražotāji šodien strādā pēc protokola KNX.

Egger VDS – virtuālā dizaina modelēšana

Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iegūst virtuālie dizaina modelēšanas rīki, kas atvieglo interjera plānošanu kā jomas profesionāļiem, tā arī galapatērētājam. Interjers, sienas, un grīdas segumi, krāsas, mēbeļu materiāli, apgaismojums un pat jau gatavas mēbeles – to visu ir iespējams vizualizēt jau iepriekš sagatavotos eksterjera, interjera un telpu moduļos, kā arī integrēt jūsu jau esošā interjera skicēs vai attēlos. Ar šādu rīku palīdzību ražotāji atvieglo pārdevējiem pārdošanas procesu un sniedz klientam papildus atbalstu piemērotākā produkta izvēlē.

Piesakies jaunumiem !
 
 

Jaunākais no foruma pēc tēmas

Jaunākais no foruma pēc ierakstiem

Jaunākās fotogalerijas

Ķer preces

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux