Komercinformācija - building.lv
Piekdiena, 29. maijs,
Vārda dienu svin
Maksis, Raivis, Raivo
Partly cloudy

16°C

Rīga

 

Komercinformācija

Jauni vai lietoti logi - tāds ir jautājums

Lai arī ekonomiskā situācija šobrīd nav tā spīdošākā, cilvēku vēlme uzlabot mājokli, vai arī kādu citu celtni, kā arī būvēt jaunas mājas, nav mazinājusies. Ierobežotu līdzekļu dēļ, nākas uz kaut ko ekonomēt, tādēļ bieži vien klienti uzņēmumā Logu bāze interesējas par lietotiem PVC logiem, jeb tā sauktajiem nelikvīdiem logiem. Nelikvīdi dažkārt ir ievērojami lētāki par jauniem logiem, jo šādi logi tiek pārdoti par pašizmaksu un pat vēl lētāk - gadījumos, ja logs ir jau iepriekš bijis iemontēts ailē, bet pēc daudzu gadu ilgas kalpošanas ticis demontēts.

Somero - iekārtas betona grīdu līdzināšanai

Somero ir ASV kompānija, kas darbību uzsāka astoņdesmito gadu vidū. Visas tās ražotās iekārtas ir saistītas ar betona grīdu līdzināšanu. Baltijā Somero pārstāv uzņēmums Mastermann, kas piedāvā plašu Somero produktu klāstu.

Latvijas logi Skandināvijas tirgum

Uzņēmums Saluds veic plastmasas un alumīnija logu un durvju izgatavošanu un montāžu. Pēdējos gados ražotāji nopietni vērš skatienu Skandināvijas virzienā un Norvēģijā jau īstenojuši vairākus projektus. Viens no tiem - ziemas dārzs aiz polārā loka. Skandināvijas tirgum tiek piedāvāti īpaši skandināvu tipa logi, kas veras uz āru. Jautāts, kāpēc Skandināvijā ir pieprasījums tieši pēc šāda tipa logiem, Saluds pārstāvis Oļegs Daņilovs atbild, ka pie viņiem vienkārši tā iegājies. Piemēram 90 procenti norvēģu izvēlās logus, kuri veras uz āru.

Metāla konstrukcijas – droši un skaisti

Laiki, kad ēku celtniecībā un būvniecībā izmantoja tikai smēdē kaltus dzelzs metāla stiprinājumus – skavas, naglas, kniedes, eņģes, skrūves un ar šiem  savienotājelementiem darinātas margas, žogus un citas funkcionāli vajadzīgas lietas, nebūt nav aizgājušas pagātnē. Attiecīgā vidē un interjerā bez metālkalumiem neiztikt.

Piesakies jaunumiem !
 
 

Jaunākais no foruma pēc tēmas

Jaunākais no foruma pēc ierakstiem

Jaunākās fotogalerijas

Ķer preces

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux