Pirmdiena, 27. aprīlis,
Vārda dienu svin
Tāle, Raina, Raimonda, Klementīne
Partly cloudy

17°C

Rīga

 

Komercinformācija

Ar zviedru ražotāja Flygt kanalizācijas sūkņiem – mazāk problēmu un lieku izdevumu

Pēdējos gados daudzās Latvijas pašvaldībās īstenoti ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi, kas ietver arī centrālās kanalizācijas tīklu izbūvi. Tas nozīmē jaunu iekārtu izmantošanu, sākot no privātmājas līdz galvenajai notekūdeņu attīrīšanas stacijai. Šajā ziņā noteicošais faktors ir iekārtas kvalitāte un veiktspēja kombinācijā ar zemiem ekspluatācijas izdevumiem, augstu drošību un profesionāliem servisa pakalpojumiem.

Iznācis žurnāls “Būvinženieris”, 2015. gada aprīlis

 

Gada lielais notikums nozarē “Būvniecības diena”: skates “Gada labākā būve Latvijā 2014” fināls un konference “Droša un kvalitatīva būvniecība” 2015. gada 26. martā Rīgas Tehniskajā universitātē un ceremonija, kurā noskaidrojās, kura būve ieguvusi 2014. gada laureātes titulu! Par to žurnālā “Būvinženieris”.

GEHL kompaktiekrāvēji izvirzās līderpozīcijās

 

Pagājušajā gadā kompaktiekrāvēju tirgu sevi nopietni pieteica GEHL iekrāvēji, kurus Latvijā izplata uzņēmums MASTERMANN. Uzņēmums nodarbojas ar dažādu celtniecības iekārtu un to aprīkojuma tirdzniecību, piedāvājot pilnu spektru ar mazām celtniecības iekārtām un komunālajām mašīnām. Kompaktiekrāvēju segmentā MASTERMANN ar ASV ražotajiem GEHL pacēlājiem pārdošanas apjoma ziņā pagājušajā gadā ieņēma otro vietu. Arī ASV un pasaulē GEHL iekrāvēji ieņem stabilu otro pozīciju. GEHL modeļu klāstā ir gan vertikālie, gan artikulārie, gan ķēžu iekrāvēji, pēc kuriem pagājušajā gadā Latvijā bijis vislielākais pieprasījums.

Kvalitatīvas durvis - laba investīcija

Daudzi mājokļu īpašnieki, iegādājoties ārdurvis savam mājoklim, izvēlās dzelzs durvis. Šķiet, galvenais arguments par labu dzelzs durvīm ir tas, ka dzelzs durvis labāk nekā citu materiālu durvis pasargā īpašumu pret zagļiem. Meklējot internetā informāciju par dzelzs durvīm, atrodam, ka lētākās tiek piedāvātas par nieka 100 eiro, dārgāko cena pārsniedz pusotru tūkstoti. Lai noskaidrotu, kas veido šo cenu atšķirību un kā izvēlēties metāla ārdurvis savam mājoklim vai dzīvoklim, uz sarunu aicinājām durvju salona SKYDAS pārstāvjus Raivi un Andri Konovalovus. Uzņēmums kopš 2004. gada ir oficiālais Lietuvas kompānijai UAB Plieninis Skydas pārstāvis Latvijā. Lietuvas kompānija eksportē durvis uz 22 pasaules valstīm.

Piesakies jaunumiem !
 
 

Jaunākais no foruma pēc tēmas

Jaunākais no foruma pēc ierakstiem

Jaunākās fotogalerijas

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux