Ceturtdiena, 11. februāris,
Vārda dienu svin
Laima, Laimdota
Light rain

5°C

Rīga

 

Firma RIKON AC prezentē jaunākos Panasonic siltumsūkņus

SIA RIKON AC ir Panasonic siltumsūkņu un gaisa kondicionieru oficiāls izplatītājs Latvijā, kā arī autorizēts servisa centrs Latvijā un Lietuvā. Piegādā Panasonic NORDIC gaiss-gaiss un Panasonic AQUAREA T-CAP gaiss-ūdens siltumsūkņus, projektē apkures sistēmas uz to bāzes, veic sistēmu montāžu un apkopi, nodrošina tām 5 gadu garantiju.

Smatrix izstarojošai apsildei un dzesēšanai

 

Gaišs un drošs apgaismojums būvlaukumos

SATEMA BALTIC SIA ir Satema AS (Norvēģija) filiāle Latvijā. Uzņēmuma piedāvāto produktu klāstā ietilpst būvobjektu elektrosadales iekārtas, mobilie transformatori, alumīnija elektrosadales korpusi, rozešu bloki un citas pārvietojamās elektroietaises. Kā vienīgais pārstāvis Skandināvijas un Baltijas tirgū Satema Baltic SIA piedāvā jaunās paaudzes Tower Light (Itālija) mobilos prožektoru mastus.

Durvju izvēle, jeb kā izvēlēties durvis!

Ārdurvis!

Pirmkārt izvēloties ārdurvis,  jāņem vērā to, ka ārdurvis tiek iedalītas divos veidos: ārdurvis mājai un ārdurvis dzīvoklim.  Ārdurvīm, kas paredzēta mājai, ir jābūt ar labākām siltumizolācijas īpašībām un to fasādes virsmai ir jābūt noturīgai pret izbalēšanu no saules stariem un mitrumu.

Būve? Remontē? Izsludini savu konkursu !!!!


Jaunākais no foruma pēc tēmas

Jaunākais no foruma pēc ierakstiem

   
Redakcija tel.: +371 26341962
E-pasts:info@building.lv