Komercinformācija - building.lv
Otrdiena, 4. augusts,
Vārda dienu svin
Romāns, Romualds, Romualda
Fair

17°C

Rīga

 

Alumīnija profili pēc klienta pasūtījuma

Alumīnija profili ir dažādās ražošanas nozarēs plaši pielietoti izstrādājumi, un ar tiem ikdienā saskaras katrs no mums. Alumīnija profili ir, piemēram, logu rāmjos, mēbelēs un ēku konstrukcijās. Viens no lielākajiem alumīnija profilu ražotājiem pasaule, kas Latvijā darbojas vairāk nekā 10 gadus, ir Sapa Profili. Uzņēmums ir dibinās Zviedrijā pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados, un tam ir ražotnes daudzās pasaules valstīs. Gadu gaitā uzņēmums ir uzkrājis milzīgu pieredzi par alumīnija īpašībām un ekstrūzijas tehnoloģijas sniegtajām iespējām.

Cramo karstais vasaras piedāvājums

Jau no 3. jūlija Cramo saviem klientiem piedāvā nebijušu akciju. Nomājot vairākus rokas instrumentus vai būvniecības tehnikas vienības, iespējams saņemt atlaides līdz pat 50%.

Jaunākās paaudzes iekšdarbu un fasādes apdares plāksnes piedāvā virkni priekšrocību

Plāksnes iekšdarbiem un fasādes apdares darbiem ir viens no pieprasītākajiem būvmateriāliem. Būvmateriālu tirgū pieejama plaša šo plākšņu izvēle, tāpēc būtiski pievērst uzmanību kvalitātei, tehniskajiem parametriem un jauniem risinājumiem, kas piedāvā virkni priekšrocību.

Wilo sūkņi - ūdensapgādes sirds

 

Dzīvība bez ūdens nav iespējama. Tā ir aksioma. Jau pirmatnējie cilvēki savas apmetnes ierīkoja blakus ūdens ņemšanas vietām. Attīstoties civilizācijai, radās nepieciešamība ūdeni piegādāt lielākos attālumos, sākotnēji to panāca ar pašteci. Taču, kad ūdeni vajadzēja ņemt no zemāka līmeņa un padot to uz augšu, tad nācās izdomāt efekīvākus risinājumus. Ritenī apvienotu vairāku spaiņu ūdens smelšanas ierīces parādījās Ķīnā jau vismaz 1000 gadus pirms mūsu ēras. Tās darbināja ar dzīvnieku vai cilvēku spēku. Mūsdienu sūkņu darbības pamatprincipu - rotējošu skrūvi, 280. gadā pirms Kristus dzimšanas aprakstīja antīkās pasaules slavenākais zinātnieks Arhimēds. Ietaise pacēla ūdeni, rotējot caurulē ievietotai spirālei/vītnei, kura arī tika darbināta ar muskuļu spēku. Daļa ūdens tomēr atpūda atpakaļ, jo tajos laikos nebija efektīvu blīvējumu.

Piesakies jaunumiem !
 
 

Jaunākais no foruma pēc tēmas

Jaunākais no foruma pēc ierakstiem

Jaunākās fotogalerijas

Joomla25 Appliance - Powered by TurnKey Linux