Virtuves mēbeļu izvēle

Virtuves mēbeļu izvēlePlānojot dzīvokļa vai mājas iekārtojumu, rūpīgi jāpārdomā virtuves plānojums. Virtuve tiek uzskatīta par teju svarīgāko mājokļa daļu. Šeit tiek ne tikai gatavotas maltītes, šeit pulcējas visa ģimene gan brokastīs pirms došanās uz darbu un skolu, gan vakariņās, lai pārrunātu dienas notikumus. Mūsu ikdiena kļūst arvien saspringtāka, tāpēc omulīgi iekārtotā virtuvē iespējams rast mieru un atpūtu.

Pamazām gan mainās tik ierastās virtuves veidols, kur viss bija sakārtots tā, lai pastāvīgi būtu pa tvērienam. Savulaik parastā mājsaimniecībā bija viena plīts un daži virtuves skapīši, varbūt vēl kāds galdiņš un daži krēsli, bet mūsdienās virtuves mēbeļu piedāvājums ir būtiski mainījies. Ikviens var īstenot visas savas vēlmes, jo virtuves mēbeļu un iekārtu ražotāju piedāvājums ir teju neierobežots.

Virtuves mēbeles iespējams iebūvēt gar visu sienu, atsevišķus iekārtojuma elementus var pasūtīt pēc noteiktiem izmēriem, pat ar jau ierīkotām virtuves iekārtām. Daudzi ražotāji savas virtuves piedāvā ar tādu aprēķinu, ka tās iespējams papildināt, paplašināt, elementus var savstarpēji aizvietot, saglabājot komplekta vienotību un dizainu.

Par vissenāko virtuves mēbeli var uzskatīt virtuves skapi ar atvilktnēm miltiem un cukuram. Protams, modernā virtuvē arī iederēsies senlaicīga dizaina skapis – lakots un ar kokgriezumiem, kuram tiek pieskaņotas pārējas virtuves mēbeles un iekārtas. Pavisam nesen virtuves mēbeļu modē dominēja krāsainas un senlaicīga stila mēbeles, bet patlaban vērojama tendence iekārtot virtuves ar baltām vai vismaz ļoti gaišām mēbelēm. Baltais un tīrais mēbeļu spožums piemērots visās vietās virtuvē un nodrošina omulīgu gaisotni. Nolieciet šai gaišajā virtuvē vienkāršu ziedu pušķīti vai košu vāzīti, un tā atplauks jaunā veidolā. Uzklājiet uz virtuves krēsliem košus paliktnīšus, piekariet spilgtus aizkarus, ielieciet glītu vīna plauktiņu, pie sienas pielieciet senlaicīgu pulksteni vai garšvielu plauktiņu, un ieraudzīsiet savu virtuvi citā, ekskluzīvā gaismā.

Virtuve smagnējā lauku stilā
Daudzi izvēlas iekārtot virtuvi lauku mājas stilā. Senie laiki kļūst arvien pievilcīgāki, vilina to laiku burvība, kad virtuvē pie lielā galda tika ilgi sēdēts ar omīti pie kūpošas tējas tases. Smagnējais galds un krēsli atspoguļojas pulētās vai matētās virtuves virsmās – tā ir vesela māksla, kas ļauj apvienot virtuves lauku stilu ar modernām līnijām un, piemēram, tērauda mirdzošo apdari, kā arī augstvērtīgām virtuves iekārtām.

Ārkārtīgi nozīmīga virtuves mēbele tostarp ir ledusskapis. Tomēr lauku stila virtuvē neiederēsies iebūvētais ledusskapis, šeit īsti vietā ir atsevišķi stāvošs, smagnējs ledusskapis, kā arī augstas tehnoloģijas virtuves iekārtas.

Romantiskā lauku virtuve
Šādā virtuvē viss atgādina vecu atklātnīšu un gleznu reprodukcijas. Virtuves skapīši no ozolkoka un riekstkoka glīti kombinējas ar senlaicīgiem krēsliem un galdu. Ja esat absolūtās nostaļģijas cienītājs, jums noteikti patiks plīts, kas izveidota kā lauku virtuves plīts, gan tikai ar modernās tehnikas “pildījumu”. Ja līdzekļi neatļauj iegādāties pilnīgi nokomplektētu virtuvi, pastāv daudz dažādu iespēju piešķirt Jūsu vecajai virtuvei jaunu spozmi.

Piemēram, virtuves skapīšus un darbvirsmas varat noklāt ar īpašu, virtuves mēbelēm paredzētu laku, tādējādi vai nu izmainot mēbeļu krāsu vai tās vienkārši atsvaidzinot. Laku veikalos iegādājieties kopā ar piemērotu gruntējumu un pieskaņotā krāsā. Arī sienu flīzēm varat piešķirt jaunu veidolu – īpašā laka ir izturīga pret skrāpējumiem un sitieniem, un Jums nevajadzēs veikt darbietilpīgo veco flīžu noņemšanu un jaunu flīžu ieklāšanu.

Jaunās tehnoloģijas savā vecajā virtuvē ieviesiet piesardzīgi, īpaši ja vēlaties nomainīt veco aprīkojumu pret jaunu. Pēdējā laikā ražotāji ir krietni pacentušies šajā jomā, tāpēc veselai virknei modeļu līdztekus pozitīvajiem aspektiem piemīt arī vesela virkne jaunu funkciju.

Pat tikai darba virsmas nomainīšana var kļūt par noteicošo momentu virtuves renovēšanas sākumam. Īpaši, ja esoša darba virsma ir krietni nolietojusies vai arī kādreiz tik mīļie dekori Jums jau, vai, kā apnikuši.

Jums jau sen gribas jaunu ledusskapi, jo vecajā vairs nepietiek vietas pārtikai, vai arī tās sācis “ēst” pārlieku daudz elektrības? Ja virtuvē ir pietiekami daudz vietas, varat izvēlēties neparastāka dizaina ledusskapi, košā krāsā, kas kļūs par jauku akcentu Jūsu vecajā virtuvē.

Vizuālas izmaiņas un atraktivitāti virtuvē ienesīs jauni aizkari, žalūzijas, krēsli vai citi aksesuāri, kas noteikti nemaksās pārlieku dārgi.

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Jumta seguma maiņa https://t.co/xUe3XhdCCd
About 5 hours ago
Re: Vai kādam ir majaslapa/blog? https://t.co/FSU4GX9u0p
About 23 hours ago
Sestdiena, 21 Aprīlis 2018 16:24


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker