JUMTA DĀRZS – zem zaļās oāzes nepieciešama droša hidroizolācija!

Vēlies pārvērst savu jumtu zaļā oāzē? Tad paveic to paša spēkiem! Tomēr, lai nesabojātu jumtu, vispirms parūpējies par drošu hidroizolāciju. Sertificēts jumtu eksperts, uzņēmuma «Niedru Jumti» (www.jumti.lv) valdes priekšsēdētājs ARMANDS LIEDE uzsver, ka šādā situācijā lielisks risinājums ir Vācijā ražotais PVC materiāls «Wolfin». Tas nodrošina ļoti izturīgu, ekoloģisku, elpojošu un ugunsdrošu hidroizolāciju.

Klāj vienu hidroizolācijas slāni, bet izturīgu!

Paša spēkiem apzaļumot jumtu nav nedz neiespējami, nedz arī kosmiski dārgi. Vienkāršākā jumta dārza ierīkošana izmaksā - sākot no 25 lati (m2 ).

Ierīkojot zaļo jumtu, neaizmirsti, ka augiem uz leju augs saknes. Ar laiku tās var izaugt cauri hidroizolācijas slānim, bitumena materiālu augu saknes sabojā ļoti ātri. Šādā situācijā ir iespējami divi risinājumi. Papildus bitumena hidroizolācijai klāt pretsakņu plēvi. Otrs risinājums ir praktiskāks un ekonomiskāks – klāt vienu, bet sakņu izturīgu hidroizolācijas slāni, tad nav nepieciešama papildu pretsakņu plēve. Šādā situācijā lieliski noder «Wolfin» PVC materiāls.

«Wolfin» materiāla pamatā ir PVC membrāna, tā nodrošina ļoti augstu mehānisko noturību - 350%.

Lai «Wolfin» PVC materiālu saplēstu, tas jāiztiepj 3, 5 reizes.

Savukārt pretspiediena noturība ir 18 ņūtoni (mm^2). Neatkarīgi no tā, cik lielā laukumā materiāls tiks klāts, tā noturība nesamazināsies.

ARMANDS LIEDE stāsta:«Uz jumta cilvēki nereti veido terasi. Terases klājumam ir speciāli regulējami balsti, lai terasi varētu noregulēt vienādā līmenī. Ja jumtam ir bitumena segums, zem terases balstiem jāliek speciālas paplāksnītes, lai balsti neiegrimtu bitumenā. Ja jumtam ir «Wolfin» PVC materiāls, paplāksnītes nav jāliek, jo materiāls ir izturīgs, terases balsti tajā neiegrims.»

Ietaupi uz jaunu siltumizolāciju!

Svarīga «Wolfin» materiāla priekšrocība - tas elpo, tāpēc nav nepieciešami papildu defliktori, lai izvadītu mitrumu no jumta pīrāga. ARMANDS LIEDE skaidro, ka «Wolfin» materiālu var klāt tieši uz bitumena. Ja bitumena segums jau savu laiku nokalpojis, visticamāk tas ir caurs, jumta konstrukcija zem tā ir samirkusi. Tad var rīkoties divejādi. Pilnībā noņemt jumta segumu, tad klāt jaunu hidroizolāciju un siltumizolāciju. Praktiskāk ir darīt sekojoši - esošo hidroizolācijas slāni sacaurumot, tam pa virsu klāt jaunu siltumizolācijas slāni un tad «Wolfin» PVC materiālu. Šādi tiek iegūts jauns hidroizolācijas un siltumizolācijas slānis. Ūdens, kas iepriekš uzkrājies jumta pīrāgā, divu gadu laikā pilnībā izgaro, siltumizolācija izžūst. Tad tiek iegūts jauns jumta slānis.

«Wolfin» PVC materiālu var vienkārši ieklāt paša spēkiem. ARMANDS LIEDE skaidro: «Mēs izstāstam klientam, kā tas pareizi jādara, pie mums var arī izīrēt speciālu tehniku materiāla ieklāšanai.»

Materiāls nav lēts.

Taču, salīdzinot, cik izmaksās vecā jumta seguma demontāža, jaunas siltumizolācijas iegāde un ieklāšana, «Wolfin» PVC hidroizolācija tomēr izmaksā lētāk.

Ekoloģisks un ugunsdrošs!

«Wolfin» materiāls ir ekoloģisks. ARMANDS LIEDE uzsver: «Atšķirībā, piemēram, no bitumena, «Wolfin» materiāla ražošanā netiek izmantotas kaitīgas  ķīmiskas vielas. «Wolfin» ir 100% otrreiz pārstrādājams materiāls.

Ja ir vairākstāvu ēka, un jumtam izmantots bitumens, karstā laikā tas uzkarst un izgaro kaitīgas vielas. Uz nakti atverot logu, kaitīgie izgarojumi iekļūst telpā, cilvēki to ieelpo.

«Wolfin» PVC materiālam nav kaitīgu izgarojumu.

Būtiski ir arī tas, ka «Wolfin» PVC materiāla ražošanā neizmanto naftas produktus. Tādēļ uguns nelaimes gadījumā materiāls kūst, bet nedeg. «Bitumens savukārt tiek ražots uz naftas produktu bāzes, tas viegli aizdegas un apdzēst ir ļoti grūti,» stāsta ARMANDS LIEDE. «Turklāt bitumens ir melnā krāsā, tas pievelk sauli un karstā laikā ļoti uzkarst, līdz ar to uzkarst arī zem jumta esošās telpas. «Wolfin» PVC materiāls turpretim ir gaišs, nepievelk sauli un neuzkarsē telpu.»

Noturīgs pret ķīmiskām vielām

«Wolfin» materiālu var izmantot jebkur, kur nepieciešama hidroizolācija - balkonam, terasei, pagrabam, pamatiem. Tas ir arī ļoti ilgmūžīgs.

«Wolfin» ir viens no pasaulē senākajiem PVC hidroizolācijas materiāliem. Vācijā to sāka ražot pirms 50 gadiem, tas kalpo joprojām. Arī Tev kalpos tikpat ilgi!

Materiāls izstrādāts, lai droši un ilgstoši kalpotu agresīvā vidē, tam ir augsta noturība pret ķīmiskām vielām - petroleju, sāļiem, skābēm. Ne velti to izmanto arī bērnu dārzos, slimnīcās, kur grīdu apstrādā ar spēcīgiem dezinfekcijas līdzekļiem, lidostās, kur ir pastiprināti daudz kaitīgo izmešu. Pat ķīmiskas vielas šo materiālu nespēj sabojāt.

«Wolfin» PVC materiāls ir noturīgs pat pret dzīvnieku čurām. To spēj reti, kurš hidroizolācijas materiāls.

Uzņēmumam «Niedru Jumti» bija kāds klients - zemnieks, kam bija kūts ar lopiem. Mūžīgi problēmas sagādāja tas, ka grīdas betona klājums tika nemitīgi sabojāts – sadrupa. (Kā zināms, dzīvnieku urīns ir ārkārtīgi spēcīgs, piemēram, bitumena materiālu saēd ļoti ātri. Zemnieks palēnām, cik ļāva līdzekļi, ieklāja «Wolfin» PVC materiālu, problēma tika novērsta. Rietumeiropā «Wolfin» materiālus jau izsenis izmanto dzīvnieku mītnēm, zooloģiskajos dārzos.

Plašāk par «Wolfin» PVC materiālu un visu, kas saistīts ar jumtu, lasi mājas lapā www.jumti.lv vai, zvanot pa tālruni 67 52 03 99.

 

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Virtuves iekārtu izmaksas. https://t.co/oiV5m7GnDT
About 2 hours ago
Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru! https://t.co/s7SZYAOEb8
About 3 hours ago
Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru! https://t.co/ECuHhCg5hI
About 3 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker