Koka ģimeniskais vilinājums

Vasaras saulainie rīti ir kā radīti brokastošanai svaigā gaisā, sēžot pie koka galda, kur dabiskais koka aromāts sajaucies ar svaigo rīta smaržu. Kas var būt labāks par laiskām brīvdienām dārzā ģimenes lokā, baudot saules peldes ērtos koka krēslos. Omulīga atpūtas oāze uz balkona, kur koka dabiskais šarms liek aizmirst par pilsētas steigu tur lejā uz ielas.

Pārsteidzoši, bet tieši dabiskas koka mēbeles spēj izmainīt mūsu dzīves ikdienu un sagādā patīkamas emocijas ikvienam. Neraugoties uz mūsdienu tehnoloģijām un inovatīviem materiāliem, kas pārsteidz ar daudzveidīgām iespējām to izmantošanā, cilvēki tomēr dod priekšroku pārbaudītām vērtībām. Nekas nespēj līdzināties koka dabīgumam, patīkamajai tekstūrai un īpašajam komfortam, ko tas sniedz. Turklāt koks ir materiāls, kas teicami iederas jebkurā vidē un interjerā. Apstrādātas ar videi draudzīgiem materiāliem, koka mēbeles ir lieliska izvēle dārzam un balkonam.

Latvijas uzņēmums "Ekju", kura vārds jau ilgus gadus pazīstams starptautiskajos tirgos, izstrādā arvien jaunus piedāvājumus arī vietējiem klientiem. Šajā ziņā liela uzmanība pievērsta dārza mēbelēm un jaunajai balkonu mēbeļu sērijai, īpaši akcentējot ģimenisku kopā būšanu. Tās ir mēbeles un interjera priekšmeti, kas rada patīkamas sajūtas un siltumu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Vienkāršas, klasiskas formas, pārdomāts un gaumīgs krāsu toņu salikums. Funkcionāls dizains, kompaktums un racionāli risinājumi ir tas, ko vēlas klienti un būtiski, lai ražotājs šo vēlmi sadzirdētu.

Ģimenes kopīguma sajūtai ir liels spēks, kālab to vēl vairāk nenostiprināt darot kopīgas lietas. Pie lielā koka galda dārza vidū var brīvi sasēsties visi ģimenes locekļi, lai baudītu maltīti, spēlētu galda spēles, vai nodarbotos ar sadzīves lietām. Ēnainākā dārza stūrītī noderēs liels krēsls, uz kura apsēsties vecmāmiņai ar mazbērniem, lai stāstītu jaukākās bērnības pasakas. Bet saules baudītāji iekārtosies atpūtas krēslos, uz līdzās esoša galdiņa noliekot glāzes ar veldzējošiem dzērieniem. Ja jūsu terases vai balkona grīda noklāta vēsām akmens flīzēm, izritiniet koka paklājiņu vai izklājiet grīdu ar atsevišķām koka flīzēm – tik patīkami pieskarties virsmai ar basām pēdām.

Gan dārza ainavai, gan balkona izdaiļošanai ar augiem un ziediem noderēs dažāda veida koka puķu kastes, puķu podu plaukti un pergolas. Iekārtojiet kopīgi savu balkonu, terasi vai piemājas dārziņu, sadalot pienākumus starp lielajiem un mazajiem ģimenes locekļiem. Koka puķu kastēs saliktie puķu podi būs viegli apkopjami, kā arī mainot to izvietojumu, mainīsies arī mazā dārziņa ainava.Tās ir tikai dažas no iespējām, ko sniedz koka mēbeles jūsu dārzā vai uz balkona. Tās kļūst par jūsu draugiem un sabiedrotajiem ilgu gadu garumā. Un, nokūstot sniegiem un atspīdot pirmajiem pavasara saules stariem, atkal veras šķūnīša durvis, lai laukā nestu galdus un krēslus. Laiks kopā saukt ģimeni, lai sarīkotu mēbeļu mazo tīrīšanas talku. Bet vēlāk, mēs katrs iesim uz mežu ar mazu priedes stādiņu rokās, lai pateiktu dabai paldies par to, ko tā devusi. Ir jāatdod atpakaļ tas, ko esam paņēmuši – tā uzskata arī kompānijā "Ekju", kas rūpējas, lai meži tiktu atkal atjaunoti. Lai taptu jaunas dārza mēbeles ģimenēm un ikvienam no mums!Ilgo gadu laikā, pilnveidojot un izkopjot savu profesionalitāti un strādājot ar klientiem, uzņēmums "Ekju" par savām pamatvērtībām ir izvirzījis visiem tik pašsaprotamas un patiesas lietas. Pirmkārt, tā ir labsajūtas radīšana – sev, saviem kolēģiem, partneriem un klientiem. Asociācija ar koku – tā ir asociācija ar mīļumu, siltumu, draudzību un komfortu. Otrkārt – godīgs darbs tiek novērtēts ar godīgu, tam atbilstošu cenu. Tikai tas, kurš sava produkta radīšanā ieliek visu sirdi, dvēseli un labas domas, zina, ka produkta lietotājs to novērtēs. Īstas lietas maksā dārgāk, bet to pievienotā vērtība ir kaut kas vairāk par "tikai mantu", kas iegādāta veikalā. Tādas ir "Ekju" koka mēbeles, kuru patiesā vērtība slēpjas sirdī.

Vairāk informācijas: www.ekju.lv

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio
Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/nS0awfoRFj
About 11 hours ago
Re: Pamati - FIBO vs betona https://t.co/cu2RB2xftC
About 11 hours ago
Re: Pamati - FIBO vs betona https://t.co/0QI9WzIrdU
About 11 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker