commodus.lv
Apkures katli
Siltumsūkņi
Kondicionieri
Saules paneļi

Plastmasas durvis un metāla durvis

Plastmasas durvis un metāla durvisPlastmasas durvis
Plastmasas durvis pazīstam mazāk nekā plastmasas logus, tāpēc arī to īpatsvars tirgū nav tik liels. Liela ir to popularitāte balkonu norobežošanai. Pateicoties savām īpašībām, plastmasas durvis bieži tiek izmantotas kā iekšdurvis nelielos sabiedriskos objektos, īpaši piemērotas uzstādīšanai mājās un dzīvokļos.

Plastmasas durvis ir stabilas, ar labu siltuma un skaņas izolāciju un ilgu kalpošanas laiku. Ražotāji mēdz jokot, ka plastmasas durvis (tāpat kā logi) ir durvis slinkiem cilvēkiem – šādas durvis neprasa nekādas speciālas rūpes ekspluatācijas laikā, tās var ielikt un aizmirst. Durvis, kas izgatavotas no PVC profiliem, piemērotas mazāk intensīvai lietošanai nekā alumīnija durvis. Plastmasas durvīm pastāv dalījums atkarībā no pielietojuma vietas – vienkāršākās ir balkonu durvis, kas lielākoties savienotas ar tāda paša materiāla logiem; ērti, ka šādas durvis var ne tikai tradicionāli atvērt, bet arī atgāzt vēdināšanas režīmā.

Plastmasas durvis tiek gatavotas no plastmasas profila, līdz ar to tās nav tik izturīgas, lai būtu piemērotas sabiedriskām ēkām ar lielu cilvēku plūsmu, taču, piemēram, mājoklī tās kalpos labi. Iespējams, nezinājāt, ka tirgū tiek piedāvātas arī plastmasas ārdurvis, tiesa, no iekšpuses tām ir metāla kārta, lai panāktu augstāku izturību un durvis spētu izturēt lielāku slodzi. Šo ārdurvju cena ir ievērojami zemāka nekā, piemēram, metāla ārdurvīm.
Metāla durvis
Metāla durvis vismaz šķietami ir visstingrākās un drošākās, stabilākās un pamatīgākās. Tas ir lētākais un vienkāršākais veids, kā ēkas vai dzīvokļa īpašniekiem pasargāties no bailēm un nedrošības.

Mūsdienu metāla durvis tiek krāsotas vai aplīmētas ar līmplēvi dažādos toņos un rakstos, tās kļuvušas arī vizuāli pievilcīgas un iespējams pieskaņot praktiski jebkura stila interjeram. Metāla durvis tiek izgatavotas no metāla leņķu karkasa, kuru apšuj ar tērauda loksni, ko papildina pastiprināts režģis durvju vērtnes iekšpusē. Metāla plāksni vērtnes rāmim piestiprina ar diviem paņēmieniem – ar metināšanu un aplocīšanu.

Metinot lieto biezāku plāksni, kas palielina durvju drošību. Aplocīšanai izmanto plānāku plāksni. Vizuāli labāk izskatās aplocītās vērtnes, jo tām nav metinājumu šuvju vietas, lai gan labi noslīpētas šuves pēc krāsošanas un piešpaktelēšanas arī nevar pamanīt. Vienām durvīm parasti ir 4 līdz 16 ribas, kas izgatavotas no 2 mm biezām metāla sloksnēm. Skaņas un siltuma izolāciju nodrošina pakojums (putu polistirols vai minerālvate) un blīvgumijas vērtnes sānu malās. Atbilstoši standartiem ugunsdrošība tiek paredzēta 30, 60 un 90 minūšu garumā, taču jāatceras, ka durvis gan pasargās no ugunsgrēka telpas, ko tās ierobežo, taču tās var kļūt arī par grūti pārvaramu šķērsli ugunsgrēka gadījumā.

 

Comments are now closed for this entry

Jaunākais twitterī

Re: Terases dēļi VS parasti https://t.co/mA3Y6D4aq1
20 minutes ago
Re: Ventilācija. https://t.co/XeYAjial1L
About an hour ago
Re: Vecā betona grīda paneļu daudzdzīvokļu mājā 3,stāvā https://t.co/wnfJgqmn4W
About an hour ago

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Mēneša cilvēks

More Articles

Novembra nogalē 15 gadu darbības jubileju atzīmēs viens no lielākajiem apdares materiālu vairumtirgotājiem Latvijā – SIA EBS. Visus šos gadus...

Komercinformācija

More Articles

  SIA”VAM trade” ir jauna un strauji augoša kompanija, kas ir Batkrievijas OOO ”Межрегиональный дробильно сортировочный завод” oficiālais pārstāvis...

  Domājot par virtuves tehnoloģijām, pirmais kas ikvienam nāk prātā ir lielā un mazā sadzīves tehnika, tomēr arvien biežāk tehnoloģiju sniegtās...
Top.LV
eXTReMe Tracker