“Wirtgen Group” pievienojas “Deere & Company”

WINDHAGEN, Vācija (2017.gada 1.jūnijā) –“Wirtgen Group” paziņo, ka tā ir parakstījusi galīgo vienošanos ar “Deere & Company”, ka “Deere” iegūst savā īpašumā “Wirtgen Group”, privāto starptautisko uzņēmumu, kura galvenais birojs atrodas Windhagen, un kurš ir pasaules vadošais uzņēmums ceļu būves nozarē.

Stefans Virtgens /Stefan Wirtgen/, “Wirtgen” vadošais partneris, saka: “Uzņēmumam “Wirtgen Group” ir tirgus vadošo produktu tehnoloģiju un inovāciju mantojums un spēcīgs uzsvars uz klientu. Domājot par nākotni, mēs izvēlamies “Deer” kā pircēju īpaši dēļ mūsu ilgtermiņa cieņas pret šo uzņēmumu un mūsu pārliecību, ka “Deer” vēlas “Wirtgen Group” un mūsu darbinieku turpmāko izaugsmi visā pasaulē.”

Jurgens Virtgens /Jürgen Wirtgen/, Wirtgen vadošais partneris piebilst: “Mūsu uzņēmuma spēks un veiksme nāk no specializētajiem darbiniekiem, kas ir vērsti uz klientu panākumiem ceļu būves nozarē. Mēs ticam, ka šis darījums ļaus uzņēmumam iegūt labus panākumus nākotnē – neatkarīgi no mūsu ģimenes īpašumtiesībām.”

“Deere” plāno saglabāt uzņēmuma “Wirtgen Group” esošos zīmolus, vadību, ražošanas ietekmi uz vidi, darbiniekus un izplatīšanas tīklu. Paredzams, ka kopējais bizness sniegs labumu no labākās prakses apmaiņas izplatīšanas jomā, ražošanas un tehnoloģijas jomās, kā arī darbības efektivitātes mērogā.

“Wirtgen Group” ir pieci galvenie zīmoli ar vadošajām pozīcijām tirgū visā ceļu būves nozarē, kas ietver apstrādi, sajaukšanu, seguma klāšanu un rekonstrukciju. “Wirtgen Group” ir vairāk, kā 8 000 darbinieku un tas pārdod savus produktus vairāk nekā 100 valstīs.

Samuels R. Allens /Samuel R. Allen/, “Deere & Company” priekšsēdētājs un izpilddirektors, saka: “”Wirtgen Group” lieliskā reputācija, spēcīgās attiecības ar klientu un uzrādītā finansiālā veiktspēja ir pievilcīga, jo “Deere” cenšas attīstīt būvniecības aprīkojuma sasniegumus vēl lielākam klientu lokam, dažādos tirgos un valstīs.”

Makss Guinns /Max Guinn/, “Deere” būvniecības un mežizstrādes nodaļas vadītājs, saka: ““Wirtgen Group” pastiprina uzņēmuma “Deere” spēcīgo pozīciju būvniecības iekārtu nozarē, uzlabo mūsu spēju apkalpot klientus visā pasaulē un uzlabo “Deere” konkurētspēju, pievienojot sev vadošos tirgus produktus.”
Guinns saka, ka izdevumi ceļu būves un transportēšanas projektos pieaug ātrāk, nekā vispārīgajā būvniecības nozarē, un tie mēdz būt mazāk cikliski. Viņš arī minēja, ka ras ir globāli atzīts, ka infrastruktūras uzlabojumiem ir jābūt prioritātei, un ceļi un lielceļi ir starp viskritiskākajiem objektiem, kam nepieciešami remontdarbi un nomaiņa.

Darījums tiek veikts, ņemot vērā pārvaldes institūciju apstiprinājumu vairākās jurisdikcijās. Uzņēmumi saka, ka tie paredz noslēgt darījumu 2017.kalendārā gada ceturtajā ceturksnī.

WIRTGEN GROUP (www.wirtgen-group.com) ir uzņēmumu grupa, kas darbojas starptautiski būvniecības iekārtu nozarē, ietverot tādus produktu zīmolus, kā: Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann un Benninghoven. Kā tehnoloģiju līderis, “Wirtgen Group” piedāvā saviem klientiem mobilus iekārtu risinājumus ceļu būvei un rekonstrukcijai, iekārtas minerālu ieguvei un apstrādei vai materiālu pārstrādei, kā arī asfalta ražošanai.

Lai iegūtu papildus informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums:

WIRTGEN GROUP
Head of Marketing Martin Heitz
Reinhard-Wirtgen-Straße 2
53578 Windhagen Germany

Tālrunis: +49 (0) 2645 131 – 7321
Fakss: +49 (0) 2645 131 – 499
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.wirtgen-group.com

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Silto grīdu regulators https://t.co/wkrIcZS16r
About 5 hours ago
Re: Mājas siltināšana ar ko siltināt? https://t.co/rHejrgLrZU
About 12 hours ago
Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru! https://t.co/fmu9mAJEUO
About 14 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker