Lai vasara nebeidzas! Iegādājies Eurovent jumta membrānas pie Axcelere un saņem atlaides Eurovent difūzijas membrānām – CLASSIC, MAXI, MAXI SK2, STRONG, STRONG SK2, SUPER, SUPER SK2 un METALLIC – 15% atlaide, kā arī kores lentēm un skursteņu blīlentēm – ROLL STANDARD, FLEX STANDARD ALU, FLEX 3D ALU, FLEX STANDARD Pb un FLEX FLAT Pb – 20% atlaide. Plašāku informāciju par atlaidēm un Eurovent produktiem meklējiet mājaslapā www.axcelere.lv. 

Atlaides spēkā no 08.08.2016. līdz 31.12.2016.

Uzņēmuma Eurosystem Polska zīmola Eurovent jumta plēves, difūzijas membrānas un jumta aksesuāri ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas izstrādātas sadarbībā ar būvniecības speciālistiem. Ražošanas procesa stingra uzraudzība nodrošina produktu kvalitāti, efektivitāti, drošību un izturību. Jumiķi un būvnieki visā Eiropā ir novērtējuši Eurovent produktus. Axcelere speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotākos Eurovent jumta materiālus Jūsu ēkas jumta segumam, fasādei un jumta apdarei.

Eurosystem Polska Sp. Zo.o. ir Vācijas-Polijas kopuzņēmums, kas specializējas celtniecības plēvju un jumta aksesuāru ražošanā un tirdzniecībā. Ar zīmolu Eurovent uzņēmums piedāvā difūzijas membrānas, jumta plēves, tvaika barjeras, antikondensāta plēves, jumta apakšklājus un strukturētas membrānas, dažādas plēves un membrānas fasādēm, kā arī plašu jumta aksesuāru klāstu – lentes skursteņa apdarei, svina lentes pieslēgumiem, kores lentes, dažāda veida un pielietojuma līmlentes, ventilācijas izvadus un sietus, aizsargsietus renēm, sniega barjeras un apkalpošanas laipas dažādu veidu jumta segumiem, kā arī dažādus jumta aksesuārus māla, betona un keramiskā dakstiņa jumtiem.

SIA “Axcelere” ir metāla jumta segumu (alumīnija jumti, kapara jumti, titāncinka jumti, tērauda jumti), fasāžu, lietus ūdens noteksistēmu, jumta plēvju un difūzijas membrānu, bitumena membrānu, hidroizolācijas sistēmu, sniega barjeru, jumta logu un citu jumta aksesuāru tirdzniecības uzņēmums. Sortimentā ir jumti, fasādes un to aksesuāri no vadošajiem Eiropas ražotājiem – PREFA, KME, RHEINZINK, VMZINC, ZM SILESIA, PLANNJA, ZAMBELLI, REES, EUROVENT, BAUDER, VELUX, RATHSCHECK, ENKE, ENKOLIT, FREUND, SCHLIEBACH, SCHECHTL, KLING, BJARNE, HASPL, FELDER.


Vairāk par EUROVENT VASARAS IZPĀRDOŠANU! 

http://axcelere.lv/eurovent-akcija-izpardosana-atlaides

 

Vairāk par Eurovent celtniecības plēvēm un difūzijas membrānām

http://axcelere.lv/jumta-membranas

 

 

SIA “Axcelere”

Maskavas iela 250, Rīga, LV-1063

Tālrunis: +371 67063750

e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.axcelere.lv

www.facebook.com/axcelere

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Parsedzes 6m - koks/dzelzsbetons/monolits? https://t.co/DuRp77298a
About 6 hours ago
Re: Parsedzes 6m - koks/dzelzsbetons/monolits? https://t.co/wAGeX5Hx0w
About 7 hours ago
Re: Parsedzes 6m - koks/dzelzsbetons/monolits? https://t.co/iFnkyv9oR4
About 7 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker