7 iemesli, kādēļ angāru būvniecība jāuztic Domus Būve meistariem

Pateicoties savai izturībai, ilgajam kalpošanas laikam un daudzpusīgajam pielietojumam, angāri mūsdienās kļūst arvien pieprasītāki un populārāki. Ja agrāk šīs būves parasti asociējās ar rūpniecību, tad tagad tās izmanto pat kā sporta, jāšanas arēnu un dažādu pasākumu ēkas.

Domus Būve pakalpojumu klāstā angāru celtniecība ir viens no virzieniem, kurā šis uzņēmums darbojas. Papildus tiek piedāvāti arī dažādi būvdarbi un remontdarbi gan iekštelpās, gan ēku ārienē. Šajā rakstā mēs tuvāk apskatīsim septiņus iemeslus, kādēļ angāru būvniecību uzticēt tieši šī uzņēmuma meistariem un speciālistiem.

Kvalitāte. Ikviena angāra būvniecībā tiek izmantoti tikai augstvērtīgākie materiāli, kas nodrošina ilgu būves kalpošanas laiku un izturību pret dažādiem ārējās vides apstākļiem, tostarp vēju, lietu, sniegu un arī karstu sauli. Domus Būve savam darbam dod garantiju, kas apliecina paveiktā kvalitāti un atbildību par savu veikumu. 

• Cena. Šis ir svarīgs faktors ikvienam klientam, tādēļ Domus Būve rūpējas par to, lai, gatavojot tāmes, visas izmaksas tiktu parādītas skaidri un detalizēti. Angāru cenas atkarīgas no dažādiem faktoriem, tajā skaitā izvēlētā izmēra, sarežģītības, materiāliem un citiem aspektiem. Atsevišķa maksa var tik aprēķināta par logiem, durvīm un vārtiem, kurus nepieciešamības gadījumā uzņēmums piedāvā izgatavot tieši projekta vajadzībām.

• Drošība. Kā ikvienai citai būvei, arī angāru izgatavošanā un montāžā īpaša uzmanība tiek pievērsta drošībai. Izmantotie materiāli atbilst ugunsdrošības un citām prasībām. Par spīti konstrukcijas vieglumam, tās spēj izturēt arī spēcīgu vēju, lietu un cita veida ietekmi. 

• Ātrums. “Laiks ir nauda”, tādēļ Domus Būve cenšas pēc iespējas rūpīgāk plānot ikviena projekta īstenošanu tā, lai to izdotos paveikt noteiktajos termiņos. Pirms tam visi nepieciešamie laiki tiek saskaņoti un izrunāti ar klientu. 

• Klientu serviss. Domus Būve speciālisti un meistari rūpējas par to, lai ikviens klients būtu apmierināts ne tikai ar darba rezultātu, bet arī plānošanas procesu. Uzņēmums vienmēr priecājas redzēt apmeklētājus savā birojā Ogrē, Rīgas ielā 92. Tāpat uz svarīgākajiem jautājumiem speciālisti vienmēr laipni atbildēs gan e-pastā: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., gan arī tad, ja zvanīsi pa tālruni +37126176921. 

• Pieredze. Šī uzņēmuma darbinieki un meistari savā jomā darbojas jau vairāku gadu garumā, tādēļ ir guvuši pietiekami vērtīgas teorētiskās zināšanas un arī praktisko pieredzi, īstenojot dažādas sarežģītības objektus. Domus Būve pakalpojumu kvalitāti apstiprina arī fakts, ka uzņēmumam ir birojs ne tikai Latvijā, bet arī Berlīnē. 

• Daudzveidība. Atšķirībā no daudziem citiem uzņēmumiem, kas specializējas tikai viena vai dažu angāru veidu izgatavošanā, Domus Būve saviem klientiem piedāvā plašu un daudzveidīgu sortimentu, ko var pielāgot savām vēlmēm un vajadzībām, jo angāriem ir dažādi platumi un neierobežots garums. Šeit pieejami gan klasiskie lokveida, gan arī profilēto lokšņu, kantainie PVC un dažādi citi angāri.

 

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

About 10 hours ago
Re: Terases grīdas konstrukcija https://t.co/pzx87pLPS5
About 10 hours ago
Re: Terases grīdas konstrukcija https://t.co/LpwAeGiJya
About 14 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com