Jaunākās tendences dekoratīvā apgaismojuma risinājumos

Adam ir dažādās valstīs un klimatiskajos apstākļos gūta ilggadēja pieredze apgaismojuma ierīču izstrādāšanā, kas ietver zināšanas par to izturību dažādos laikapstākļos. Neapšaubāmi to nebūtu iespējams paveikt bez pastāvīgiem uzlabojumiem un jaunu tehnisko risinājumu izmantošanas. Mēs esam nemitīgi pilnveidojuši savu produktu klāstu.

Dažādas LED lentas (LED strips), ko var izmantot, lai radītu apbrīnojamus gaismas efektus (karnīzes, izcēlumus, fona gaismas, plakanās gaismas konstrukcijas), kļūst aizvien populārākas iekštelpu dizaina projektos un dekoratīvajos risinājumos.

DMX RGB LED lentas sniedz iespēju atsevišķi kontrolēt katru 10 cm iedaļu. Izmantojot mūsu dizaineru radītos īpašos efektus, statiskam apgaismojumam varat piešķirt dinamiskumu. Tas ir iespējams, pateicoties DMX signāliem, kas satur vadības bloku nosūtītas informācijas paketes. Katras LED lentas 10 cm iedaļas spožuma līmeni un degšanas laiku var iestatīt individuāli. Piemēram, jaunā Igaunijas Nacionālā muzeja ēka ir aprīkota ar sistēmu, kas atdarina upi – gaismas sāk ņirbēt kā ūdens, reaģējot uz cilvēku soļu skaņu.

Efektīvas, iepriekš sagatavotas LED apgaismojuma lentas ļauj izmantot LED gaismas risinājumus vai nu kā vienīgo apgaismojuma avotu telpā, kā dekoratīvo apgaismojumu vai arī kā krāsu mainošas dekoratīvās gaismas. Būtiska norāde – prasības attiecībā uz šādu apgaismojumu būtu jādefinē iepriekš, jo šīs gaismas tiek ražotas un pabeigtas, pielāgojot katram konkrētajam pasūtījumam, tas ir, apgaismojuma ierīču apstrādes pabeigšana vairs nenotiek uzstādīšanas vietā, kā tas bija iepriekš. Šī pieeja ļauj gaismas lentas izgatavot tāpat kā augstas kvalitātes spuldzes, kas ir lētas un ātri uzstādāmas. Adam, piemēram, izgatavoja iekštelpu apgaismojuma risinājumus viesnīcas Hilton Tallinn Park augstās klases numuriņos (suites) un vairumā standarta istabiņu, kā arī ierīkoja dekoratīvo apgaismojumu šīs viesnīcas kazino.

Izgaismošanu var pārnest jaunā līmenī, izmantojot mūsu jaunos risinājumus, ko sniedz video projicēšana (video mapping), visa gada garumā funkcionējošu ārtelpu gaismas konstrukciju lietošana, LED fasādes apgaismojums, LED ekrāni, DMX LED gaismas aizkari, LED ielu apgaismojums un Gobo projektori.

Adam Decolight piedāvājumā šogad ir vairāk nekā 1000 dažādu izstrādājumu, kas pielietojami ielu, parku, dārzu, koku, ēku fasāžu un iekštelpu dekorēšanai un izgaismošanai. Arī šogad piedāvājam: LED spuldžu  virtenes, LED aizkarus, LED spuldzes, lielformāta dekorus,GOBO projektorus, LED ekrānus, mākslīgo skuju egles.

Kontaktinformācija:

Vilnis Burtnieks

Adam Decoligt Latvia izpilddirektos

22311520

 

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Lētākā privātmāja https://t.co/kI5IrXFdsK
About 4 hours ago
Re: Meklēju firmu: iebūvējamais skapis + reģipša sienu uzlikšana https://t.co/8yGGBt8Dia
About 15 hours ago
Meklēju firmu: iebūvējamais skapis + reģipša sienu uzlikšana https://t.co/s7Prgeg3yj
About 18 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com