Āra mēbeļu izvēle privātmājas vai vasarnīcas pagalmam

Jebkuras privātmājas vai vasarnīcas neatņemama sastāvdaļa ir pagalms un tā aprīkojums, kas sevī ietver arī dažādu dārza mēbeļu klāstu. Tās palīdz veidot ēkas un tās apkārtnes kopējo dizainu. Mūsdienās tiek piedāvātas daudzu veidu un no dažādiem materiāliem izgatavotas āra mēbeles. Lai neapjuktu lielajā izvēlē, pirms āra mēbeļu iegādes svarīgi visu rūpīgi pārdomāt, lai izvēlētos sev un savai mājai piemērotāko mēbeļu veidu.

Galveno lomu āra mēbeļu izvēlē spēlē vēlmes, iespējas un brīvās vietas apjoms

Lai cik liels būtu mājas pagalms, vienmēr iespējams atrast vietu un piemērotas dārza mēbeles kāda omulīga stūrīša iekārtošanai. Pirmkārt, nepieciešams tikt skaidrībā ar savām vēlmēm – kādu mēs gribam redzēt sava pagalma interjeru, un kādiem nolūkiem mēbeles tiks izmantotas. Vai tas būs tikai neliels galdiņš ar krēsliem, kur šad tad neilgu laiciņu pasēdēt un atpūsties, bet varbūt vēlamies regulāri rīkot lielākus vai mazākus ģimenes un draugu saietus ar ilgākām pasēdēšanām svaigā gaisā? Cik vēlmju, tik arī iespēju mēbeļu izvēlē.

Jānovērtē arī tas, vai mēbeles ir paredzētas āra lietošanai tikai siltajā sezonā, jeb tās paredzēts turēt ārā cauru gadu. Arī šis faktors spēlē ievērojamu lomu dārza mēbeļu izvēlē. Pastāvīgām mēbelēm jābūt pietiekami lielām, masīvām, tām jābūt izturīgām pret laikapstākļu ārdošo ietekmi, tās nepieciešams kopt un palaikam arī atjaunot. Tās būtībā kļūst par stabilu visas saimniecības interjera elementu, savukārt sezonālās āra mēbeles prasa mazāk rūpju un lietošanā ir vienkāršākas.

Dārza mēbeļu dizaina iespējas ir teju neierobežotas

Galvenie āra mēbeļu veidi, ko izmanto privātmāju un vasarnīcu pagalmu labiekārtošanā, ir dažāda lieluma un konfigurācijas galdi, krēsli un soliņi. Taču iespējams iegādāties (vai arī pašu spēkiem uzmeistarot) arī citus dārza interjera elementus, piemēram, dažādas puķu kastes, plauktus, lapenes, nojumes un novietnes, dzīvnieku būrus, dažādas kastes un daudzus citus dārza aksesuārus. To izmēri un izskats ir ļoti dažādi, kas ļauj katram atrast sev tīkamāko un piemērotāko risinājumu.

Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju

Materiālu izvēlē dominē koks

Lai gan ir pieejamas no dažādiem materiāliem – koka, plastmasas, metāla, no klūdziņām pītās – darinātas āra mēbeles, Latvijā visvairāk tiek izmantotas no koka izgatavotas dārza mēbeles. To nosaka fakts, ka no kvalitatīvas koksnes darinātas dārza mēbeles ir izmantojamas jebkurā sezonā, turklāt koks kā dabīgs materiāls teju visur rada mājīguma un drošības sajūtu.

Dabīgā koka mēbeles iederēsies jebkurā dārza interjerā. Ja tās ir darinātas no speciāli apstrādāta, vakuumā impregnēta materiāla, šādas koka mēbeles iegūst izturību pret puvi un var tikt lietotas pat 15 gadus, turklāt pēc tam var tikt atjaunotas. Vien nepieciešams ievērot to ekspluatācijas noteikumus un veikt apkopi. Vēl ilgākas izturības iegūšanai koka virsmu var apstrādāt ar speciāliem konservantiem. Der zināt, ka no skuju kokiem izgatavoti izstrādājumi saraujas mazāk nekā no lapu kokiem darinātie.

Metāla trūkums ir tā vājā izturība pret mitrumu ar sekojošo koroziju jeb rūsēšanu. Taču kārtīgi nokrāsoti metāla dārza dizaina elementi var kalpot gadiem ilgi. Plastmasas āra mēbeles var izmantot kā papildu vai pagaidu atpūtas vietas, tādēļ tās var noderēt vietās, kur ir ierobežota teritorija vai nenotiek pastāvīga aktīva dzīve, piemēram, vasarnīcās u.tml. Plastmasas izstrādājumu priekšrocība ir izturība pret jebkādiem laikapstākļiem, kā arī vieglums, kas ļauj tos ērti pārvietot, taču šī priekšrocība dažkārt var pārvērsties arī par trūkumu, jo salīdzinājumā ar koka mēbelēm tām trūkst stabilitātes, it sevišķi uz ne pārāk līdzenas virsmas, kā arī stiprākā vējā. Turklāt ilgtermiņā, atkarībā no produkta kvalitātes, plastmasas mēbeles var mainīt savu krāsu un zaudēt savu estētisko izskatu. Savukārt no klūdziņām pītās dārza mēbeles ir mazāk izturīgas, tāpēc tās ikdienā būtu nepieciešams uzglabāt telpās, kur nav pakļautas laikapstākļu iedarbībai, bet iznest ārā tikai uz to izmantošanas laiku.

EKJU skuju koku dārza mēbeles – labs risinājums jebkurā gadījumā

Jau vairāk kā 20 gadus viens no lielākajiem dārza mēbeļu ražotājiem Latvijā un Baltijā ir SIA „EKJU”, kura produkcija pazīstama Latvijā un augsti novērtēta arī Eiropā – Francijā, Dānijā, Lielbritānijā, pateicoties nemainīgi augstajai kvalitātei un spējai piemēroties visdažādāko tirgu prasībām. EKJU zīmola filozofija ir balstīta uz cilvēku un koku savstarpējo saskaņu, vienam otru papildinot.

EKJU ražotā produkcija izceļas ar maksimāli iespējamu dabiskumu, jo dārza mēbeles un citi ražotie produkti tiek izgatavoti tikai no priedes, egles vai lapegles kokmateriāla. Ziemeļeiropas skuju koki ir auguši skarbos apstākļos, ir norūdījušies, tāpēc no šāda materiāla gatavotas mēbeles ir īpaši izturīgas un kalpos ilgi. Turklāt EKJU papildus veic arī apstrādi koksnes aizsardzībai. EKJU ražotne ir ieguvusi FSC® sertifikātu, kas apliecina, ka koksne nāk no ilgtspējīgi un labi apsaimniekotiem mežiem, tādējādi nenodarot kaitējumu videi.

EKJU ir mūsdienīgs mēbeļu ražošanas uzņēmums, kam svarīgi saudzēt dabas resursus. Uzņēmuma ražotās mēbeles ir dabiskas un praktiskas, ilgmūžīgas un videi draudzīgas. Produkcijas klāstā vispopulārākās ir dārza mēbeles un āra interjera elementi, kas ir orientēti uz ģimenisku kopā būšanu – galdi, soli, atpūtas krēsli, īpaša uzmanība tiek pievērsta bērniem domātajiem produktiem. Vienkāršas, klasiskas formas, pārdomāts un gaumīgs funkcionāls dizains, ērti un racionāli risinājumi spēs radīt patīkamu un komfortablu atmosfēru jebkuras privātmājas pagalmā.

Vairāk informācijas:

SIA EKJU

Vietalvas iela 1, Rīga LV-1009

Mob.: 29403437

Fax: 67040705

E-pasts:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.ekju.lv

Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju

 

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Atmos katla izvēle https://t.co/JOnldfhMnT
About 3 hours ago
Re: Atmos katla izvēle https://t.co/peJBwQE73M
About 3 hours ago
Re: Atmos katla izvēle https://t.co/lKhjOJ8Ypj
About 4 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com