Krinner skrūvpāļu pamati – efektīva, plaši pielietojama un videi draudzīga tehnoloģija

Skrūvpāļi ir jau labu laiku pazīstama tehnoloģija, ko sevišķi plaši izmanto Rietumvalstīs. Arī Latvijā to pielietojums pamazām aug, tomēr vēl aizvien ir lielas izaugsmes iespējas, jo daudzi cilvēki pieturas pie tradicionālā pamatu stiprināšanas veida – rakšanas un betonēšanas. Krinner skrūvpāļi Latvijā pieejami 7 gadus, un to izmantošanas tendences rāda, ka cilvēki arī Latvijā aizvien vairāk dod priekšroku šim modernajam, dabai draudzīgajam un vienkārši izmantojamajam pamatnes stiprināšanas veidam.

Skrūvpāļi nodrošina ļoti efektīvu un plaši pielietojamu pamatu risinājumu
Viena no skrūvpāļu izmantošanas galvenajām priekšrocībām ir to plašās pielietojuma iespējas. Skrūvpāļu pamatnes izmantojamas, pirmkārt, visdažādāko koka konstrukciju nostiprināšanai – sākot no vienkāršām koka sētām, terasēm, nojumēm un lapenēm līdz pat trīs stāvu koka ēkām. Pateicoties ātrai un vienkāršai montāžai, skrūvpāļi ļoti labi izmantojami arī citiem mērķiem, piemēram, satiksmes nozarē (ceļazīmes, luksofori, transporta pieturas u.c.), tāpat arī reklāmas stabiem un stendiem, karogu mastiem, dažādām vienkāršām būvēm – nojumēm, noliktavām, skatuvēm, tribīnēm u.tml. Īpaši izdevīgi skrūvpāļus izmantot dažādām pagaidu konstrukcijām, kas tiek uzslietas tikai uz kādu laiku (piemēram, uz kādu sporta vai kultūras pasākumu).
Tāpat skrūvpāļi ļoti efektīvi izmantojami pilsētu un parku labiekārtošanā, piemēram, soliņu, atkritumu urnu, apgaismojuma sistēmu, nelielu tiltiņu un laipu, autobusu pieturu, barjeru, dažādu vārtu, autostāvvietu u.c. sistēmu uzstādīšanā. Tie ir kā radīti arī konteineru ēkām un standartmāju garāžām, kā arī dārza mājiņām un siltumnīcām, vienvārdsakot, to pielietojuma spektrs ir ārkārtīgi plašs, un tas ir viens no faktoriem, kāpēc Rietumeiropā skrūvpāļi ir tik ļoti iecienīti.

Tiek piedāvāti dažāda izmēra un konfigurācijas skrūvpāļi
Krinner skrūvpāļi, ko Latvijā piedāvā SIA „Stendenberga”, oficiālais Krinner GmbH pārstāvis Baltijā, savā starpā atšķiras, pirmkārt, ar izmēriem – garumā no 0,55 m līdz 3 m, un ar diametru no 6,6 līdz 14 cm. Jo lielāks skrūvpāļa diametrs, jo augstāka ir tā nestspēja. Pašiem lielākajiem skrūvpāļiem nestspēja sasniedz 10 tonnas uz punktu. Tagad pieejams arī jauns izstrādājums – pagarināmie skrūvpāļi, kas tiek likti viens uz otra, nofiksēti, un šādā veidā sasniedz garumu līdz pat 5 metriem.
Otrkārt, skrūvpāļi atšķiras arī pēc to „galvas”, proti, tā augšējās daļas, kas paredzēta savienošanai ar dažādiem materiāliem (piemēram, koka brusām, metāla caurulēm u.tml.). Pavisam tiek piedāvāti skrūvpāļi ar 7 dažādām „galvām”, kas nodrošina labu savienojamību ar dažādiem būvmateriāliem, un katram no tiem paredzēts pielietojums konkrētiem mērķiem. Visi skrūvpāļi tiek izgatavoti no karsti cinkota tērauda.

Videi draudzīga un ērti izmantojama tehnoloģija
Skrūvpāļi ir arī videi draudzīgs un ērti izmantojams pamatu veidošanas risinājums. Izmantojot skrūvpāļus, netiek izrakņāta zeme, bojāts zālājs, netiek radīti nekādi lieki būvgruži, turklāt ir būtiski atvieglota piekļūšana daudzām vietām, jo nav nepieciešamības izmantot smago tehniku. Bruģa gadījumā pietiek izņemt ārā atsevišķus bruģakmeņus, ieskrūvēt nepieciešamo skaitu skrūvpāļu un uzstādīt terasi, tentu vai citu nepieciešamo konstrukciju – kaut vai dārza mājiņu.
Skrūvpāļu ērtums un vienkāršība izpaužas arī dažādu uz tiem būvētu celtņu nojaukšanā, kas visvairāk izpaužas dažādu sezonālu vai vienam pasākumam būvētu konstrukciju izmantošanā. Atliek nojaukt augšējo celtni, izskrūvēt skrūvpāļus, un vieta paliek praktiski neskarta, bez izrakņātas, piemēslotas augsnes un būvgružu kalniem. Jāpiebilst arī, ka skrūvpāļi ir izmantojami daudzkārt.

Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner


Mazākos skrūvpāļus (ar garumu līdz 1,2 m) var ieskrūvēt arī cilvēks pats, tam nav nepieciešama speciāla tehnika, kas vēl vairāk atvieglo to izmantošanu. Tikai lielāko skrūvpāļu izmantošanai nepieciešama speciālas tehnikas palīdzība, taču arī šajā gadījumā nav obligāti nepieciešams traktors vai kāda tamlīdzīga smagā tehnika, ieskrūvēšana tiek veikta ar speciālu instrumentu palīdzību.

Vienīgais ierobežojums, kas attiecas uz skrūvpāļu izmantošanu, var slēpties grunts nestabilitātē (pārliekā mīkstumā vai irdenumā, kas nespēj nodrošināt pietiekamu nestspēju). Kūdrā un purvā skrūvpāļi nav izmantojami (ja kūdras slāņa biezums nav lielāks par 1 m, bet zemāk atrodas nesoša grunts, skrūvpāļi der), taču visās pārējās augsnēs, kādas arī pārsvarā dominē Latvijā – mālainas, mēreni smilšainas u.c., tie ir droši un uzticami. Iespējams tos izmantot pat klinšainās pamatnēs, vienīgi pirms skrūvpāļu ieskrūvēšanas attiecīgajās vietās klinti nepieciešams sadragāt šķembās.

Galvenās Krinner skrūvpāļu pamatnes sistēmas priekšrocības

  • Visi Krinner skrūvpāļi ir ražoti Vācijā, ar visām Vācijas garantijām un produktu atbilstības deklarācijām;
  • Pārbaudīti pie lieliem spriegumiem, stiepes un sānu slodzēm, statiski pārbaudīti;
  • Videi draudzīgi, nevajag zemes blīvēšanu, apkārtējā teritorija paliek neskarta, nav negatīva iespaida uz ainavu;
  • Ātri uzstādāmi, nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošana to uzstādīšanai, var uzstādīt jebkādos laika apstākļos, iespēja nepieciešamības gadījumā tos ātri demontēt vai pārvietot;
  • Lēta demontāža, pamati ir piemēroti aizstāšanai vai pārvietošanai.


Vairāk informācijas:
SIA “Stendenberga”, oficiālais Krinner GmbH pārstāvis Baltijā
Daiga Štendenberga
tel. +371 20390825, +371 20390768
Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči
Izstāžu komplekss “Rāmava”
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.krinner.lv

 

Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner
Krinner
Krinner Krinner

 

Joomla SEF URLs by Artio
Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Cik daudz vates? https://t.co/tdkaVa9gBO
About 5 hours ago
Re: caurplūdes ūdens sildītājs https://t.co/4MJC9fxjB5
About 6 hours ago
Re: caurplūdes ūdens sildītājs https://t.co/NeejVbJATg
About 7 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com