Weber grīdas līdzinātāji palīdzēs iegūt kvalitatīvu grīdu uz dažādām vecām un jaunām pamatnēm

Weber zīmols ir līderis grīdas līdzinātāju ražošanā un piegādē. Runājot par Latviju, Weber piedāvā ne tikai materiālus grīdu līdzināšanai – pašizlīdzinošās javas, špakteles, dizaina grīdas u.c., bet arī dažādus risinājumus to efektīvai izmantošanai. Weber piedāvājums no daudziem konkurentiem atšķiras ar to, ka nav ierobežojuma grīdas līdzināšanā – nedz līdzināmās virsmas izvēles jomā, nedz slāņa biezuma ziņā.

Grīdas līdzinātāju uzdevums ir nodrošināt gludu, līdzenu grīdu, uz kuras varētu klāt virsū jebkuru grīdas segumu. Parasti jebkura pamatne ir vairāk vai mazāk nelīdzena, ar lielākiem vai mazākiem izcilnīšiem un bedrītēm klāta. Pārklājot šādu pamatni ar grīdas līdzinātāju, šie nelīdzenumi tiek nolīdzināti. Grīdas līdzināšanas materiālam sacietējot, tiek iegūta līdzena grīda, uz kuras var klāt jebkuru, arī tik prasīgu materiālu kā linolejs. Tas ir visprasīgākais no materiāliem, jo parāda visus grīdas nelīdzenumus, tāpēc pirms tā uzklāšanas noteikti nepieciešama grīdas līdzinātāju lietošana. Arī lamināts ir klājams tikai uz pareizi sagatavotas, pietiekami līdzenas grīdas.

Iespējami dažādi grīdu līdzināšanas risinājumi
Viens no piemēriem, kas raksturo Weber grīdas līdzinātāju piemērojamību dažāda tipa grīdu līdzināšanai, ir vecu koka dēļu grīdu līdzināšana. Šādas grīdas bija plaši izplatītas padomju laikos un nereti saglabājušās vēl līdz šim. Lai izlīdzinātu šādu grīdu un varētu uz tās uzklāt linoleju, Weber piedāvā līdzinātāju weber.vetonit 3300. Šāds risinājums ļoti labi noder situācijās, kad ierobežota augstuma dēļ (sliekšņi, radiatori u.c.) nav iespējas klāt uz grīdas biezus materiālu slāņus.

Attiecīgos gadījumos var tikt izmantoti arī materiāli, kuri paredzēti liešanai uz veca linoleja, neplēšot to nost. Tāda iespējamība atvieglo objektā veicamos darbus, kā arī ļauj ietaupīt laiku un līdzekļus, jo vecā linoleja noplēšana, aiztransportēšana un utilizācija, kā arī grīdas frēzēšana prasa ievērojamus darba un finanšu resursus. Tā ir ļoti būtiska Weber piedāvāto līdzinātāju priekšrocība.

Weber līdzinātāju atšķirības nosaka to priekšrocības
Viena no priekšrocībām, ar ko kompānija Weber atšķiras no konkurentiem, ir uz cementa bāzes izstrādātu grīdas līdzinātāju piedāvājums. Tie atšķiras no citiem līdzinātājiem ar pazeminātu pH līmeni – ja betonam pH ir 13 un vairāk, tad šo materiālu pH ir samazināts līdz 11. Tas ir svarīgi tādēļ, ka objektos, kur tiek klāts iekšā linolejs vai līmēts parkets, pie augstiem pH līmeņiem notiek līmes ziepēšanās. Weber materiālu izmantošana šādu nevēlamu parādību novērš.

Weber piedāvā arī grīdas līdzinātājus, kas paredzēti industriālām telpām un kurus var ekspluatēt kā gala pārklājumus. Tie ir putekļus neraisoši materiāli, kurus var ļoti ērti izmantot arī privātajā sektorā, piemēram, garāžās, kur parasti tiek klātas flīzes. Šādu līdzinātāju izmantošana ir daudz izdevīgāka nekā flīžu ieklāšana, turklāt atrisina vairākas problēmas, jo flīžu grīda mēdz būt slidena, turklāt salīdzinoši trausla – piemēram, nokrītot uz tās kādam darbarīkam, flīzes var saplīst.

weber
weber weber
weber
weber weber
weber
weber weber
weber
weber weber

Weber piedāvāto industriālo grīdas līdzinātāju noturība pret spiedi sasniedz 40 MPa, šāds materiāls ir nebirstošs, putekļus neraisošs un veido neslīdīgu virsmu. Šādu materiālu ieklāšanu var veikt pats lietotājs, un tas notiek daudz ātrāk, nekā veikt attiecīgās grīdas flīzēšanu. Tā ir vēl viena Weber piedāvājuma priekšrocība.

Standarta grīdas līdzinātāji paredzēti betona virsmām
Izmantojot standarta grīdas līdzinātājus betona grīdām, Weber pieredze rāda, ka ar šādiem materiāliem var veikt līdz pat 1000 m2 lielu betona grīdu līdzināšanu. Šim nolūkam Weber būvobjektos nodrošina speciālas iekārtas, kas arī palīdz veikt šādas platības grīdu izlīdzināšanu 8 stundu laikā. Proti, atšķirībā no daudziem citiem, Weber piedāvā ne tikai materiālu, bet arī risinājumu un tehnisko atbalstu.

Šajā gadījumā tiek izmantotas automātiskas materiālu sajaukšanas un padeves iekārtas (grīdas lejamās mašīnas), kas sajauc materiālu ar ūdeni, un iegūtā masa pa cauruli tiek novadīta līdz nepieciešamajai vietai. Turklāt, izmantojot pašizlīdzinošos materiālus, 70% no darba tas paveic pats, līdzeni izplūstot pa visu grīdas virsmu. Atliek vien pirms tam veikt nepieciešamos nivelēšanas darbus un sekot procesa norisei. Materiāls ir pašplūstošs, veido bezšuvju grīdu, nekādi špaktelēšanas darbi pie šādām grīdām nav nepieciešami.

Weber jaunākās paaudzes grīdas līdzinātāji – tagad arī Latvijā
Weber zīmols tagad Latvijā ir sācis ieviest jaunākās paaudzes grīdas līdzinātājus, kas pamazām aizstās vecos. Starp jaunajiem vispirms var minēt webervetonit 3100, kas ir ar pazeminātu pH saturu un paredzēts betona virsmu līdzināšanai. Tas perspektīvā varētu aizvietot weber.vetonit 3000, jo tam ir vairākas priekšrocības – divreiz lielāks maksimālā slāņa biezums (10 mm pret 5 mm), to var izmantot arī kā ar roku špaktelējamu grīdas špakteli. Tas ir pašizlīdzinošs, pat tikai 2 mm plānā kārtā uzklāts, tas vienmērīgi izplūdīs un veidos absolūti gludu grīdu.

Viens no pieprasītākajiem un biežāk izmantojamajiem materiāliem ir weber.vetonit 4150, ko paredzēts aizstāt ar uzlabotu versiju webervetonit 110 FINE. Tas paredzēts betona grīdu līdzināšanai ar slāņa biezumu no 4 līdz 30 mm.

Vēl no jaunajiem materiāliem noteikti jāpiemin webervetonit 120 RENO, kas paredzēts kā remontsastāvs sarežģītām virsmām, tādām kā dēļu grīda, kā arī webervetonit 130 CORE – tas savukārt paredzēts akustiskās grīdas izbūvei, peldošo grīdu sistēmās, apsildāmajām grīdām. Weber arī piedāvā speciāli izstrādātu apsildāmo grīdu būvēšanas mezglu, kas nodrošina daudz augstāku grīdas efektivitāti, nekā tiek izmantots līdz šim Latvijas sistēmās.

Nobeigumā var piebilst, ka Weber saviem klientiem piedāvā arī dizaina grīdu veidošanu ar pašizlīdzinošo materiālu palīdzību, piedāvājuma klāstā ir 6 dažādi toņi. Tāpat klientiem tiek piedāvātas profesionālas konsultācijas un tehniskais atbalsts, kā arī citi pakalpojumi.

Uzzināt vairāk:www.e-weber.lv

weber
weber weber
weber
weber weber
weber
weber weber
weber
weber weber

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio
Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Cik daudz vates? https://t.co/tdkaVa9gBO
About 5 hours ago
Re: caurplūdes ūdens sildītājs https://t.co/4MJC9fxjB5
About 6 hours ago
Re: caurplūdes ūdens sildītājs https://t.co/NeejVbJATg
About 7 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com