Dzīves komforts sākas ar drošību. Kā sargāt sava mājokļa logus balkonu/terašu durvis

 

LOGI


Drošība visapkārt logam ar aizsargātiem slēgšanas punktiem
sbunpartneri201704 1Sēnes tapas stabilā savienojumā ar kārbas pretplāksni nodrošina aizsardzību pret ielaušanos līdz pat drošības klasei RC3. Šis savienojums ir ne tikai drošs, bet arī elastīgs: automātiskā augstuma regulēšana un sēnes tapas rullīšfunkcija ļauj vienmēr panākt optimālus iestatījumus, līdz ar to logs vienmēr ir droši un stabili aizslēgts un viegli lietojams.
Pretplāksne ir perfekti pielāgota sēnes tapai. Paplatinātā sēnes galviņa viegli ieslīd kārbas konstrukcijā un veido efektīvu savienojumu ar pretplāksni, kas ar kārbu ir stabili saskrūvēta vairākos punktos.

Droša vēsbunpartneri201704 2dināšana arī saimnieku prombūtnē
Augsta pretuzlaušanas aizsardzība un svaigs gaiss nav nesavienojamas lietas.  Aizsargātā mikrovēdināšanas sistēma SIEGENIA TITAN vent secure ir sertficēta saskaņā ar RC2 gan aizvērtā, gan vēdināšanas pozīcijā. Vēdināšanas pozīcija ir aizsargāta arī pret lietus sišanos logā, līdz ar to tiek nodrošināta no laika apstākļiem neatkarīga gaisa maiņa arī jūsu prombūtnē.

Slēdzams logu rokturis
Divkāršu drošību sniedz slēdzamie logu rokturi, papildus nobloķējot aizvērta loga aizbultētos mehānismus. Turklāt šādā veidā tiek panākta loga drošība arī no iekšpuses, kas ir ļoti prātīgs risinājums bērnistabām.

sbunpartneri201704 3

DURVJU SISTĒMAS: BĪDĀMĀS DURVIS
Drošība bez robežām – arī liela izmēra bīdāmajām durvīm.
Terašu durvis bieži vien atrodas dzīvžoga vai sētas aizsegā un sniedz līdz ar to kramplauzim ideālus apstākļus “darbam”. Bet tādēļ notekti nav jāatsakās no plašās izejas uz pagalmu un lieliskā skata uz apkārtnes ainavu.  Arī liela izmēra bīdāmās durvis līdz pat 12 m atvēruma platumam iespējams aprīkot ar atbilstošu drošības furnitūru ar augstu vai pat ļoti augstu pretuzlaušanas aizsardzību. Ieteicamais drošības līmenis – klase RC2.

Robusti slēgšanas elementi
sbunpartneri201704 4

SIEGENIA PORTAL bīdāmo durvju mehānismi jau standarta komplektācijā ir aprīkoti ar izcilu pamata drošības aprīkojumu. Divas stabilas bultas roktura pusē cieši iebīdās atbilstošajās pretplāksnēs kārbas konstrukcijā un šādi minimizē atstarpi starp vērtni un kārbu, kas zaglim nepieciešama laužņa ievietošanai. Uzstādot vēl 2 papildu slēgšasbunpartneri201704 5nas bultas un slēdzamu rokturi, bīdāmā elementa drošības līmenis tiek paaugstināts līdz drošības klasei RC2. Šo papildu aprīkojumu iespējams uzstādīt arī vēlāk, pēc durvju montāžas.  Durvju lietošanas komfortu uzstādītie papildu drošības elementi neietekmē.

Alternatīva iepriekš minētajam risinājumam ir āķveida bultas, kas ar savu speciālo konstrukciju piedāvā vēl augstāku drošības pakāpi. Aizslēgtā stāvoklī 2 no apakšas uz augšu izbīdītas augstvērtīga tērauda āķveida bultas ir cieši nofiksētas kārbas pretplāksnēs un nepieļauj to vardarbīgu atspiešanu atpakaļ, izmantojot kramplaužu instrumentus. Vērtne tiek cieši piespiesta blīvējumiem, nodrošinot arī optimālu siltuma izolāciju. Atvērtā stāvoklī āķveida bultas pilnībā ievietojas vērtnē un netraucē lietotājam iziet pa durvīm.

Pretizcelšanas nodrošinājums koka bīdāmajām durvīm
Ja kramplauzis netiek galā ar roktura pusi, tad dažkārt tas ķeras klāt eņģu pusei. Vērtnes eņģu pusē bieži vien ir pieesbunpartneri201704 6jama bīstamā atstarpe, kas ļauj ērti darboties ar skrūvgriezi un lauzni. SIEGENIA logu aprīkojuma speciālisti ir izstrādājuši efektīvu risinājumu koka profiliem: veramās vērtnes blīvējošajā profilā ir iestrādāti stabili drošības āķi, kas aizvērtā stāvoklī savienojas un uzlaušanas mēģinājuma gadījumā saķeras viens ar otru.

 

 

 

Informācijas avots un attēli: SIEGENIA-AUBI KG /
Detalizēta informācija par produktiem: www.sbunpartneri.lv


Lasīt iepriekšējo daļu Durvju un logu neredzamā sirds

Turpinājums sekos...

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: ierīces SNOOZE režīmā https://t.co/dk7JHCtwdy
About 3 hours ago
Re: Monolītā josla - kļūdu noteikšana un novēršana https://t.co/xyg4asRlHn
About 3 hours ago
Re: Robotizētais zāles pļāvējs https://t.co/apOCrC4hME
About 4 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com