Durvju un logu neredzamā sirds

 

Durvju un logu “sirds” ir to mehāniskā furnitūra, kas nemanāmi paslēpta vērtnes profilā.  Tā veido savienojumu starp kustīgo durvju vai logu vērtni un stacionāro kārbu.


sbunpartneri 201703 2raksts1

Logi un balkonu durvis
SIEGENIA logu furnitūras būtiskākais elements, kas uzrāda vērā ņemamu pretestību pret loga izlaušanu, ir tērauda drošības tapas, dēvētas arī par sēnes tapām.  Sēnes tapas ir iestrādātas mehānismos visapkārt loga vērtnei un aizslēdzoties ar savas specifiskās formas palīdzību veido ciešu savienojumu ar kārbā stabili ieskrūvētajām, masīvajām pretplāksnēm.

Bīdāmās durvis balkoniem un terasēm
Pietiekami neaizsargātas bīdāmās durvis, kas ved uz dārzu vai terasi, zagļiem patīk jo īpaši. Par drošām ir uzskatāmas durvis, kas aprīkotas ar mehānisko pamata drošību, t.i., stabilu bultu vai āķveida bultu bīdāmās vērtnes mehānismā, kas aizslēdzoties nofiksējas kārbā.

Mājas vai dzīvokļa ārdurvis
Ievērojams šķērslis iebrucēja ceļos ir daudzpunktu slēgšanas sistēma ar augstvērtīgu centrālo slēdzeni un bultas/āķveida bultas kombināciju slēdzenes papildkorpusos. Tādējādi ārdurvis ir aizbultētas pieckārtīgi un nedod iespēju noziedziniekam pat uzsākt sava mērķa īstenošanu.

Efektīvi risinājumi pārliecinošai drošības sajūtai


Mehāniskie risinājumi + elektroniskie risinājumi + uzvedība un apzināta profilakse

 

Pamēģiniet sarežģīt zagļa darbu!
Kramplauzim vissvarīgākais ir ātrums un klusums. Parasti noziedzinieks atsakās no sava nodoma pēc 3 minūtēm, ja ielaušanās mēģinājums līdz tam brīdim nav sekmējies ar panākumiem. 
sbunpartneri 201703 2raksts2
Logu drošības sasniegšanā galvenā loma ir iebūvētajiem mehānismiem. Īpaši stabils fiksācijas elements ar efektīvu mehānisko aizsardzību ir t.s. sēnes tapas. Jo vairāk šo drošības elementu būs iestrādāti loga aprīkojumā, jo ilgāku laiku loga uzlaušana prasīs zaglim. Nevēlamo viesi atbaidīs arī aizslēdzamie logu rokturi ar pretizurbšanas aizsardzību.

Atcerieties! Arī atgāztā stāvoklī atstāti logi zaglim ir viegli pārvarams šķērslis, turklāt apdrošināšanas kompānijas atgāztus logus uztver kā atvērtus logus, līdz ar to neizmaksājot šādos gadījumos apdrošināšanas atlīdzību.Prātīgs papildinājums mehāniskajiem pretuzlaušanas aizsardzības elementiem ir elektroniskās drošības ierīces, trauksmes signalizācija un kustību detektori, kas aktivizē apgaismojumu. Tie aizbaida ļaundari ar akustiskiem signāliem vai liek nokļūt tam nevēlamas uzmanības centrā.
sbunpartneri 201703 2raksts3
Papildus būtiska nozīme ir arī profilaktiskiem ikdienas rīcības principiem, ar kuru palīdzību jūs varēsiet novērst ielaušanos, pirms zaglis to būs uzsācis. Sava atvaļinājuma laikā palūdziet kaimiņus regulāri iztukšot jūsu pastkastīti un atvērt žalūzijas, lai no malas nerastos pamesta mājokļa iespaids. Novietojiet un nostipriniet vīteņaugu režģus, dārza mēbeles un atkritumu konteinerus tā, lai nevēlami viesi tos nevarētu izmantot kā iekāpšanas palīglīdzekļus.

Nozodziet zaglim laiku!

Profesionāls sbunpartneri 201703 2raksts3kramplauzis atvērs jebkuru standarta logu dažu sekunžu laikā. Lai efektīvi pasargātu sevi, aprīkojiet sava mājokļa logus ar pārbaudītu drošības furnitūru!

Sertificētu logu un durvju pretuzlaušanas aizsardzības līmeni raksturo 6 drošības klases ar apzīmējumu RC (Resistance Class). 

Logs ar drošības klasi RC1 nodrošina pamata aizsardzību pret ķermeņa spēku, piemēram, speršanu, grūšanu. Tam nepieciešami 4 aizbultēšanas punkti un aizslēdzams logu rokturis ar pretizurbšanas aizsardzību, kā arī profesionāli veikta montāža.sbunpartneri 201703 2raksts3

RC2 klases logam blakus pamata drošības aprīkojumam ir iestrādāti vēl papildu 2 aizbultēšanas punkti un drošības stikls. Šāds logs ir efektīvi aizsargāts pret darbībām ar skrūvgriezi, knaiblēm un ķīļiem.


RC3 klases logu sargā kopā 13 aizbultēšanas punkti, kas veiksmīgi iztur arī uzlaušanas mēģinājumus ar lauzni. 

Paaugstinātās drošības klases RC4 līdz RC6, kas aizsargā logu arī pret darbībām ar zāģi, kaltu, āmuru, kā arī elektriskajiem instrumentiem, ieteicams izmantot komerciālajā sektorā. Privātajā sektorā (privātmājās un dzīvokļos) drošības eksperti iesaka izmantot logus un durvis, kas aprīkoti vismaz saskaņā ar RC2 klases prasībām.

 

Informācijas avots un attēli: SIEGENIA-AUBI KG / www.siegenia.com
Detalizēta informācija par produktiem: www.sbunpartneri.lv


Lasīt iepriekšējo daļu Drošību mājoklim un savai ģimenei!
Lasīt nākamo daļu Dzīves komforts sākas ar drošību. Kā sargāt sava mājokļa logus balkonu/terašu durvis

Turpinājums sekos...

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Vai kādam ir majaslapa/blog? https://t.co/FSU4GX9u0p
About 8 hours ago
About 17 hours ago
About 17 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

Skatīt vairāk rakstus

Mēneša cilvēks

Skatīt vairāk rakstus

Foto

Skatīt vairāk rakstus

Komercinformācija

Skatīt vairāk rakstus

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker