Kā nodrošināt aizsardzību pret kondensātu, pelējumu, troksni un azbestu?

Ir daudz tādu virsmu, ko nepieciešams pasargāt no mitruma, pelējuma, kondensēšanās un trokšņa. Tagad Tikkurila var piedāvāt Drytech produktus, kas ir piemēroti un vienkārši lietojami risinājumi profesionāļiem, rūpniecībai un patērētājiem, lai novērstu problēmas, ko izraisa pelējums, kondensāta veidošanās, troksnis un azbests.

Tikkurila Drytech produkti ir funkcionālu pārklājumu sērija, kurā izmantota unikāla mikroporu matricu tehnoloģija. Darbības principi pamatojas uz mikroporās notiekošajiem fizikālajiem procesiem – tādiem kā ūdens akumulācija un iztvaikošana. Daži pārklājumi papildus nodrošina izolāciju, trokšņa samazināšanu un azbesta iekapsulēšanu.

Mikroporu pārklājumu galvenās funkcionālās īpašības ir:

 • ūdens kondensāta absorbēšana,
 • ūdens izkliedēšana pa pārklājuma virsmu,
 • virsmas spraiguma laušana,
 • paātrināta iztvaikošana palielināta virsmas laukuma dēļ
 • izolēšana.


Mikroporu matricas attēls elektronu mikroskopā aptuveni 3500 reižu palielinājumā

Visi Drytech produkti ir uz ūdens bāzes, un tie atbilst Eiropas Veselības aizsardzības un drošības prasībām. Šos produktus var plaši pielietot dažādās jomās gan dzīvojamās ēkās, pagrabos un garāžās, gan rūpnieciskās ēkās, sporta arēnās, lielās autostāvvietās un noliktavās. Tie ir vienkomponenta produkti, tāpēc to lietošana ir vienkārša un tos var uzklāt ar otu, rulli vai izsmidzinātāju. Ir pieejamas arī rūpnieciskās ražošanas līnijām paredzētas versijas.

Drytech produkti:

 • BioRid – pārklājums aizsardzībai pret pelējumu, kas samazina mitrumu un uztur pārklājuma virsmu sausu.

  Aizsardzība pret pelējumu notiek, izmantojot mikroporās noritošos fizikālos procesus. Pārklājums īslaicīgi akumulē ūdeni kondensēšanās periodā, un, kad virsmas temperatūra paaugstinās virs rasas punkta, mitrums izgaro atmosfērā. Šis izgarošanas process notiek efektīvāk nekā gludām virsmām, jo tiek izmantota mikroporu matricas tehnoloģija. Piemēram, vienam kvadrātmetram BioRid ar biezumu aptuveni 1 mm relatīvais virsmas laukums ir 12 000 reižu lielāks, tātad aptuveni divu futbola laukumu lielumā. Tāpēc ūdens izgaro ātrāk, un krāsotā virsma saglabājas sausa.

 

 • GrafoTherm – pretkondensācijas pārklājums, kas paredzēts lietošanai uz tērauda jumta plāksnēm, tērauda konstrukcijām un citām metāla virsmām, uz kurām rodas ar kondensāta veidošanos un ūdens pilēšanu saistītas problēmas.

  Tāpat kā BioRid arī GrafoTherm ir veidots no miljoniem 0,1–100 mikronu lielām mikroporām. Tās veido daudzslāņainu, porainu virsmu ar izcilu mitruma absorbētspēju. Mikroporu struktūra lauž ūdens virsmas spraigumu un izplata mitrumu pa visu virsmu, tāpēc izgarošana notiek ātrāk nekā parastajiem pārklājumiem.

 

 • Acoustics – troksni slāpējošs pārklājums.

 

 • AsbestGuard – pārklājums azbesta iekapsulēšanai un hermetizācijai.Lielākā daļa Drytech produktu atbilst standarta EN 13501-1 prasībām, A2-s1d0 klasei. Tie ir izturīgi pret uguni un liesmu izplatīšanos, kā arī ugunsgrēka gadījumā neizdala kaitīgas gāzes vai cita veida piesārņojumu.

Uzziniet vairāk par Drytech.


 BioRid – aizsardzība pret pelējumu

|

GrafoTherm – pretkondensācijas pārklājumsAcoustics – troksni slāpējošs pārklājumsAsbestGuard – azbesta iekapsulēšana    

Tikkurila
Tikkurila Tikkurila
Tikkurila
Tikkurila Tikkurila
Tikkurila
Tikkurila Tikkurila
Tikkurila
Tikkurila Tikkurila
Tikkurila
Tikkurila Tikkurila


 

 

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Jumta seguma maiņa https://t.co/xUe3XhdCCd
About 5 hours ago
Re: Vai kādam ir majaslapa/blog? https://t.co/FSU4GX9u0p
About 23 hours ago
Sestdiena, 21 Aprīlis 2018 16:24


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker