Liepāja. Būvēs slēgto futbola halli

Turpinot pilnveidot sporta infrastruktūru Liepājā, 15. marta Liepājas domes sēdē deputāti atbalstīja slēgtās futbola halles būvniecības ieceri. Futbola halles būvniecību Zvejnieku alejā 2/4 plānots pabeigt 2020. gadā.

Projekta rezultātā pilsētā tiks uzbūvēta slēgta tipa futbola halle, kas tiktu izmantota bērnu un jauniešu sporta aktivitātēm, profesionālo futbola komandu treniņiem un spēļu norisei, tajā skaitā, starptautiska mēroga sporta sacensībām.

Projekta provizoriskās būvniecības izmaksas plānotas 8,5 miljonu eiro apmērā. Projekta kopējās izmaksas var tikt precizētas pēc publiskā iepirkuma rezultātiem.

Liepājā ir senas un spēcīgas futbola tradīcijas un tās komandas sasniegušas labus panākumus. Viens no priekšnoteikumiem komandu sasniegumiem ir izveidotā sporta infrastruktūra – Liepājā ir vairāki futbola laukumi gan ar dabīgo zālāju, gan ar mākslīgo segumu. Tomēr gada aukstajos mēnešos treniņu un spēļu iespējas kļūst ierobežotas. Slēgtā tipa futbola halle veicinātu gan jauno futbola spēlētāju, gan arī augstas klases sportistu sagatavošanu un nodrošinātu sporta pasākumu norisi Liepājā un tuvākajā reģionā visu gadu.

liepaja.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

About 10 hours ago
About 10 hours ago
Re: arhitekta pakalpojumi https://t.co/oTQakxS6hS
About 15 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker