Ogre. Izdemolēts pašvaldības īpašums Zinību ielā 8

Ogres novada pašvaldības vadība un speciālisti apsekoja pašvaldības īpašumu Zinību ielā 8, Ogrē, kurš aizvadītajās brīvdienās ticis izdemolēts.

Vairākus gadus šajā pašvaldībai piederošajā ēkā atradās Jāzepa Janiševa vadītā Ogres novada Pensionāru un invalīdu biedrība. Jāpiebilst, J. Janiševs ir arī Ogres novada uzņēmēju biedrības biedrs. Savulaik Janiševa kungs šajā pašvaldības īpašumā bija iemitinājies patvaļīgi, un tikai tiesas ceļā pašvaldība panāca viņa izvākšanos. Pametot šo ēku, Janiševa kungs, izskatās, ir paņēmis līdzi visu, ko uzskatījis par savu, pat logus, aiz sevis atstājot postažu!   
 
Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis atzīst: “Šāda rīcība nav pieļaujama, tāpēc nācās iesaistīt arī policiju. Noteikti aprēķināsim nodarītos zaudējumus, kas vainīgajai personai būs jāatlīdzina. Ēka šobrīd izskatās kā grausts, degradē apkārtējo vidi un apdraud blakus esošās Ogres 1. vidusskolas audzēkņus, kā arī citus iedzīvotājus.”
 
Šīs dienas laikā PA “Ogres namsaimnieks” darbinieki nomērīs logu un durvju ailes, lai tos aiznaglotu, tādējādi ierobežojot piekļuvi ēkā. Arī elektrība tiks atslēgta.

 

ogre.lv

 


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Ādergals = papildus nevajadzīgs savienojums? https://t.co/M9XtB1G4ii
About 9 hours ago
Re: Ādergals = papildus nevajadzīgs savienojums? https://t.co/GySLqjNvnH
About 9 hours ago
Re: WC gaisma + rozete fēnam + siltā grīda = noplūdnieks https://t.co/A5uHoMO2jo
About 12 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker