Jūrmala. Infrastruktūras attīstībai tērēs 6,2 miljonus eiro

Salīdzinājumā ar 2017. gadu desmitkāršots finansējums ietvju izbūvei un atjaunošanai, kopumā tam paredzot 600 tūkstošus eiro, savukārt grantēto ielu asfaltēšanai pašvaldība plāno ieguldīt četras reizes vairāk līdzekļu nekā iepriekšējā gadā, kopumā – 706 tūkstošus eiro.

Plānots ielu seguma kapitālais remonts

Vairākos pilsētas rajonos plānots ielu seguma kapitālais remonts. Apjomīgākie darbi vasarā tiks veikti Tērbatas ielā no Mazās nometņu ielas līdz Rūpniecības ielai, Vēju ielā no Asaru prospekta līdz Kāpu ielai, kur atjaunos brauktuves segumu un gājēju celiņus, izbūvēs jaunus gājēju celiņus, ierīkos papildu stāvvietas automašīnām. Brauktuves segumu atjaunos Meža prospektā posmā no K. Barona ielas līdz 6. līnijai, Raiņa ielā – no Satiksmes ielas līdz Tirzas ielai, Teātra ielā – no Jomas ielas līdz Jūras ielai. Savukārt pavasarī, tiklīdz remontdarbiem būs piemēroti laikapstākļi, atjaunos Pilsoņu ielas segumu no Jomas ielas līdz asfalta segumam Jūras ielas virzienā, ieklājot bruģakmens segumu. Ielu seguma kapitālā remonta darbiem plānoti budžeta līdzekļi kopumā 1,5 miljonu eiro apjomā.

Izbūvēs un atjaunos trotuārus

Ietvju izbūvei un atjaunošanai pašvaldības budžetā šogad paredzēti 600 tūkstoši eiro. Tiks izbūvēts gājēju celiņš no DUS “Latvijas nafta” līdz Ventspils šosejai, atjaunoti gājēju celiņi 5. līnijā no Edinburgas prospekta līdz Meža prospektam un no Meža prospekta līdz Vidus prospektam, pie Dubultu poliklīnikas no Strēlnieku prospekta. Gājēju celiņu atjaunošana plānota Bulduru prospektā abās pusēs posmā no 2. līnijas līdz 11. līnijai, Slokas ielā no Strēlnieku prospekta līdz dzelzceļam, Bulduru prospektā un Meža prospektā no K. Barona ielas līdz 1. līnijai, Ventspils šosejā no Jēkabpils ielas līdz Raiņa ielai, Kronvalda ielā no Strēlnieku prospekta līdz Dubultu prospektam, Robežu ielā no Alejas ielas līdz Tukuma ielai un skvērā no Alejas ielas līdz Robežu ielai. Šos darbus plānots veikt vasaras sezonā.

Savukārt projektēšana gājēju celiņu izbūvei tiks sākta Jūrkalnes ielā no Dzirnavu ielas līdz Mežmalas ielai un Mežmalas ielā no Jūrkalnes ielas upes virzienā.

Asfaltēs grantētās ielas

Grantēto ielu asfaltēšanai pašvaldības budžetā šogad ieplānots gandrīz četras reizes vairāk līdzekļu nekā pērn – vairāk nekā 706 tūkstoši eiro.

Vasarā plānots asfaltēt Pļaviņu ielu posmā no Tērbatas ielas līdz Ventspils šosejai, asfaltu klās Andreja Upīša ielā no Robežu ielas līdz Puškina ielai un Kadiķu ielā no dzelzceļa līdz mežam upes virzienā.

Sakārtos iekškvartālus

Seguma atjaunošanai un teritorijas labiekārtošanai iekškvartālos piešķirti 168 tūkstoši eiro. Par šiem līdzekļiem atjaunos iebrauktuves segumu iekškvartālā pie Skolas ielas 49 un Engures ielas 11, iekškvartālā pie Skolas ielas 39a, 35 un 37. Pie Talsu šosejas 31 k-9 tiks atjaunota stāvvieta, brauktuves seguma atjaunošana plānota Mazpulku ielā no Tallinas ielas līdz Tērbatas ielai.

Būs jaunas stāvvietas

Stāvvietu izbūvei pilsētas budžetā piešķirti 160 tūkstoši eiro. Plānota papildu stāvvietu izbūve

Tīklu ielā, iepretī Tīklu ielai 10, kā arī iepretī Tīklu ielai 1b pie Jūrmalas Brīvdabas muzeja. Tiks izstrādāti projekti papildu autostāvvietu izbūvei Poruka prospektā pie Mākslas skolas, Undīnes ielā – līdzās ēkai Jomas ielā 17 un pie Mellužu parka.

Satiksmes drošībai

Satiksmes drošības uzlabošanai plānots izbūvēt regulējamas gājēju pārejas Lienes ielas un J. Pliekšāna ielas krustojumā, Strēlnieku prospekta un Ceriņu ielas krustojumā, Dubultu prospekta krustojumā ar Ceriņu ielu un Kļavu ielu, kā arī Asaru prospekta posmā pie Stacijas ielas.

Lai uzlabotu satiksmes organizāciju, plānots pārbūvēt Dubultu satiksmes mezglu no Baznīcas ielas līdz dzelzceļa stacijai “Dubulti”, atjaunojot gājēju celiņus un izbūvējot veloceliņus. Šogad tiks izstrādāti projekti būvdarbu veikšanai.

Tā kā vairums plānoto būvdarbu tiks veikti vasarā, jūrmalniekiem un pilsētas viesiem kādu laiku būs jārēķinās ar zināmām neērtībām, taču rezultātā pakāpeniski tiks sakārtots ielu un ceļu tīkls.

jurmala.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Saules baterijas https://t.co/MW4jlJewCA
About 15 hours ago
Re: Saules baterijas https://t.co/JrLXPFuUeE
About 18 hours ago
Saules baterijas https://t.co/lix8SJzbF3
About 19 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com