Jelgava. Baseinu pielāgo bērniem ar kustību traucējumiem

Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Kāpēcīši" peldbaseinā uzstādīta iekārta, ar kuras palīdzību baseinā var iecelt bērnus ar kustību traucējumiem. Elektroniskais pacēlājs iegādāts par enerģētikas uzņēmuma "Fortum" ziedotajiem līdzekļiem.

Ik gadu "Fortum Jelgava" izvēlas trīs iespējamos Ziemassvētku labdarības mērķus, un balsojumā uzņēmuma darbinieki nosaka vienu, pēc viņu domām, nozīmīgāko, kura īstenošanai tiek ziedoti līdzekļi. Šoreiz uzņēmuma mērķis bija pielāgot bērnudārza "Kāpēcīši" baseinu bērniem ar kustību traucējumiem – uzņēmums tam ziedojis 5000 eiro.

Saziedotos līdzekļus bērnudārzs "Kāpēcīši" jau ir apguvis – baseinam iegādāts un uzstādīts pacēlājs. «Nav daudz šādu mobilo iekārtu, kas būtu viegli montējamas, neprasot veikt papildu remontdarbus, tādēļ diezgan ilgi tika meklēts piemērots risinājums.

"Kāpēcīšu" baseins tagad ir aprīkots ar elektronisku ierīci – krēslu ar pacēlāju –, ar kura palīdzību baseinā var iecelt bērnus ar kustību traucējumiem. Iekārta ir piemērota bērniem no 2 līdz 12 gadu vecumam.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

jelgava.lv

 


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Ādergals = papildus nevajadzīgs savienojums? https://t.co/M9XtB1G4ii
About 9 hours ago
Re: Ādergals = papildus nevajadzīgs savienojums? https://t.co/GySLqjNvnH
About 9 hours ago
Re: WC gaisma + rozete fēnam + siltā grīda = noplūdnieks https://t.co/A5uHoMO2jo
About 12 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker