Cēsis. Noslēgusies Rīgas ielas pārbūve posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam

Piektdien, 8.decembrī, plkst.15.00 šis ielas posms tiks atvērts transportlīdzekļu satiksmei.

No Kases ielas uz Rīgas ielu turpmāk varēs nogriezties gan pa labi, gan pa kreisi. Tā kā Rīgas ielas posms no Rožu laukuma līdz Līvu laukumam joprojām ir slēgts, to varēs apbraukt pa Lielo Katrīnas ielu. Turpmāk, braucot no Rožu laukuma, pa Lielo Katrīnas ielu varēs nokļūt līdz Palasta ielai, bet, braucot no Palasta ielas, pa Lielo Katrīnas ielu varēs nokļūt līdz Lielajai Līvu ielai.

Ielā pārbūvētas komunikācijas – ūdensvadi, lietus un sadzīves kanalizācija –, nomainot pievadus līdz ēku sienām. Nomainīts ielas brauktuves un ietvju segums – to tagad sedz kaltais bruģis. Rīgas ielas pārbūves darbi turpinās posmā no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam. Ir sākta kanalizācijas un ūdensvadu nomaiņa, demontēts brauktuves un ietves segums ielas kreisajā pusē.

Lūdzam ņemt vērā, ka, turpinoties pārbūves darbiem posmā no Līvu laukuma līdz Rožu laukumam, vai nu nākamās nedēļas beigās, vai aiznākamās nedēļas sākumā, satiksme uz Rīgas ielas atkal uz pāris dienām tiks slēgta, lai veiktu sadzīves kanalizācijas pieslēgumu Rīgas un Rožu laukuma krustojumā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un lūdzam sekot informācijai!

cesis.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Jautājums par izplešanās trauka uzbūvi https://t.co/KviAQKDvET
About 5 hours ago
Re: Apkures sistēmas izplešanās trauks https://t.co/4O0cKOJlCd
About 5 hours ago
Energoefektīva / Pasīva dzīvojamā māja un izmaksas https://t.co/NE5Heg3Vwn
About 7 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker