Rēzekne. Uzsākta Olimpiskā centra pēdējā posma būvniecība

Būvniecības kompānija uzsākusi Rēzeknes Olimpiskā centra Sporta arēnas būvniecību, tādējādi iezīmējot pēdējā – trešā – posma īstenošanas sākumpunktu vērienīgajā sporta centra projektā. Kopā ar jau iepriekš izbūvēto futbola laukumu, sporta viesnīcu un atklāto peldbaseinu jaunbūve veidos modernāko sporta kompleksu Latgalē.

Daudzfunkcionālās sporta zāles 3,4 ha plašajā būvlaukumā šobrīd norit zemes darbi – grunts nomaiņa un uzbēruma izveide ēkai, kā arī 16 testa pāļu izbūve. Līdz nākamā gada aprīlim tiks veikta 646 pāļu izbūve. Labvēlīgu laikapstākļu gadījumā grunts nomaiņa un uzbērums zem ēkas tiks pabeigts līdz šī gada nogalei. Paralēli pāļu izbūvei tiks veikta pamatu betonēšana, ko plānots uzsākt nākamā gada februārī.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs norāda, ka sports Rēzeknē vienmēr ir bijusi viena no prioritātēm, un Olimpiskā centra Rēzekne daudzfunkcionālā arēna pacels Rēzeknes sporta infrastruktūru citā līmenī, radot iespēju organizēt augsta līmeņa sacensības un pasākumus, sporta nometnes, kā arī pats svarīgākais – rēzeknieši varēs nodarboties ar dažādiem sporta veidiem kvalitatīvos apstākļos.

Rēzeknes Olimpiskā centra Sporta arēna būs gandrīz 11 000 m2 plaša, un jaunbūvē tiks izbūvēta daudzfunkcionāla sporta zāle ar tribīnēm 727 skatītāju vietām, ledus arēna ar 568 skatītāju vietām, vingrošanas un trenažieru zāle, sporta inventāra veikals, sportistu ģērbtuves, tehniskās un palīgtelpas. Projektā paredzēta teritorijas apzaļumošana aptuveni 10 000 m2 platībā ar pastaigu taku un atpūtas zonas izveidi, kā arī ceļu un laukumu apbūve 16 000 m2 platībā ar teritoriju 232 autostāvvietām, 5 autobusu stāvvietām un velosipēdu novietni pie ēkas ieejas.

 

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Jautājums par izplešanās trauka uzbūvi https://t.co/KviAQKDvET
About 5 hours ago
Re: Apkures sistēmas izplešanās trauks https://t.co/4O0cKOJlCd
About 5 hours ago
Energoefektīva / Pasīva dzīvojamā māja un izmaksas https://t.co/NE5Heg3Vwn
About 7 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

Skatīt vairāk rakstus

Mēneša cilvēks

Skatīt vairāk rakstus

Komercinformācija

Skatīt vairāk rakstus

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker