Talsi. Veikti atjaunošanas darbi kinoteātrī Auseklis

Talsu kinoteātrī “Auseklis” maijā tika uzsākti remontdarbi Talsu novada pašvaldības īstenotā projekta „Veicināt uzņēmējdarbību reģionos, attīstot pārrobežas sadarbību” (BEE Lab) ietvaros. Šobrīd remontdarbi ir pabeigti un 20. oktobrī kinoteātris atsāks savu darbību, demonstrējot Latviešu filmu visai ģimenei “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”.

Kinoteātrī „Auseklis” veikti lielās zāles atjaunošanas darbi, kā arī iegādāts videokonferenču aprīkojums. Zāle aprīkota ar video projektoru, ekrānu, kā arī citu tehnisko aprīkojumu, lai nodrošinātu zāles izmantošanu dažādu semināru un konferenču organizēšanai.

Zāles atjaunošana veikta ar mērķi nodrošināt plašākas un kvalitatīvākas iespējas zāles izmantošanai, lai tajā varētu ne tikai demonstrēt filmas, bet organizēt seminārus, apmācības un cita veida pasākumus. Papildu ir nodrošināta piekļuve cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Projekta obligāts nosacījums ir arī pieredzes apmaiņas pasākumi un apmācību organizēšana projekta īstenošanas laikā. Projekta ietvaros pirmā videokonference par uzņēmējdarbībai aktuāliem tematiem tiks rīkota 2017. gada nogalē.

Jau vēstīts, ka Talsu novada pašvaldība ieguva 107 590 eiro finansējumu „Interreg” Latvijas un Lietuvas programmas projektā „Atbalsts darbaspēka mobilitātei un nodarbinātībai”. Projekts tika īstenots sadarbībā ar Rietavas Tūrismu un biznesu informācijas centru, Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri un Klaipēdas lietišķo zinātņu universitāti. Projekta mērķis ir veicināt uzņēmējdarbību Rietavas, Talsu, Saldus, Kuldīgas un Liepājas pašvaldībās, apmainoties ar labo praksi un attīstot kvalificētu uzņēmējdarbības atbalsta tīklu Latvijā un Lietuvā.

Kopējās projekta izmaksas ir 160 087 eiro. Šajā summā ietilpst projekta ieviešanas izmaksas, būvdarbi, būvuzraudzība un videokonferences aprīkojuma iegāde.

Projekts tiek finansēts no Eiropas reģionālā attīstības fonda Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas līdzekļiem, projekta Nr. LLI-157.

talsi.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Dzīvokļa siltināšana https://t.co/cx6noqM45V
About 2 hours ago
Re: Radiatora termostat ieķīlēšanās https://t.co/D7GlPlOchT
About 3 hours ago
Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei https://t.co/UUh3rmWNBz
About 6 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker