Apspriešana: pludmales labiekārtošanas projekta ietekmes uz vidi

Paziņojums par paredzētās darbības „Pludmales un piekrastes teritorijas labiekārtošana un būvobjektu izveide saskaņā ar tematisko plānojumu „Liepājas pilsētas pludmales un piekrastes attīstība”” ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedrisko apspriešanu.

Paredzēto darbību plānots īstenot Liepājas pilsētas pludmales teritorijā no pilsētas dienvidu robežas līdz Dienvidu molam un no Ziemeļu mola līdz pilsētas ziemeļu robežai.

Ierosinātājs: Liepājas pilsētas pašvaldība, reģistrācijas Nr. 90000063185

Ziņojums izstrādāts saskaņā ar Vides pārraudzības valsts biroja 2016. gada 25. jūlijā izsniegto ietekmes uz vidi novērtējuma programmu pludmales un piekrastes teritorijas labiekārtošanai saskaņā ar tematisko plānojumu „Liepājas pilsētas pludmales un piekrastes attīstība”.

Ietekmes uz vidi novērtējums pludmales un piekrastes teritorijas labiekārtošanai saskaņā ar tematisko plānojumu “Liepājas pilsētas pludmales un piekrastes attīstība” sagatavots 2017.gada 11.oktobrī.

Sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks: 2017. gada 24. oktobrī pl. 17:00  Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas telpās, Rožu ielā 6, Liepājā.

Ar ziņojumu var iepazīties no 2017. gada 13. oktobra  līdz 12. novembrim Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas  Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6, Liepāja (pirmdienās no pl 8:30 līdz 18:00, no otrdienas līdz ceturtdienai no pl. 8:30 līdz 17:00, piektdienās no pl 8:30 līdz 16:00)

liepaja.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Dzīvokļa siltināšana https://t.co/cx6noqM45V
About 2 hours ago
Re: Radiatora termostat ieķīlēšanās https://t.co/D7GlPlOchT
About 3 hours ago
Re: Šobrīd Latvijā labākās pēc kvalitātes pieejamās granulas apkurei https://t.co/UUh3rmWNBz
About 6 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker