Mārupe. Pārbūvēs vidusskolas stadionu

11.oktobrī Mārupes vidusskolas bibliotēkā svinīgā gaisotnē parakstīti līgumi par Mārupes vidusskolas stadiona pārbūvi, būvuzraudzību un projekta autoruzraudzību.

Mārupes vidusskolas esošā stadiona teritorijā paredzēts rekonstruēt stadiona zonu, veidojot jaunu futbola laukuma un skrejceļa virsmu klājumu, kā arī rekonstruēt sporta laukumu ar mākslīgo segumu. Papildus esošā stadiona pārbūvei paredzēta jaunu ar vieglu jumta konstrukciju daļēji segtu tribīņu izbūve, nodrošinot 300 sēdvietas, publiskās BIO tualetes un noliktavas sporta inventāram. Stadionā paredzēts uzstādīt arī brīvdabas trenažierus.

Kopējā Mārupes vidusskolas stadiona pārbūves līguma summa ir 1 281 655,89 EUR bez PVN, tajā skaitā iekļaujot 5% pasūtītāja finanšu rezervi. Būvdarbus saskaņā ar līgumu plānots noslēgt un objektu nodot ekspluatācijā 2018.gada 1.jūlijā.

Vienlaikus noslēgts līgums par būvuzraudzību, darbu izmaksas objekta būvniecības laikā 14 500,00 EUR bez PVN. Būvprojekta autoruzraudzību veiks par kopējo līguma summu 6 500,00 EUR bez PVN.

Mārupes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, sveicot klātesošos vidusskolas vēsturiskajās telpās uzsvēra: “Novadam strauji attīstoties un pieaugot iedzīvotāju skaitam, līdztekus aug arī vajadzības un nepieciešamība pēc mūsdienu prasībām atbilstošas sporta infrastruktūras. Mārupes vidusskolas stadions ir kalpojis skolas vajadzībām vairāk kā 40 gadus, līdz ar to stadiona pārbūve ir ļoti aktuāla.  Ceram, ka šajā stadionā savas gaitas uzsāks daudzi mūsu jaunie sportisti, kas nesīs novadam un Latvijai olimpiskos panākumus.”

 

marupe.lv

 


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: grīdas pamats / keramzīts https://t.co/5PmVfQd5ha
About 3 hours ago
Re: Zemes siltumsūknis? https://t.co/moiVIATOvJ
About 4 hours ago
Re: Zemes siltumsūknis? https://t.co/XUMLhCB4Ad
About 4 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker