Kuldīga. Būs līdzfinansējums ēku restaurācijai un atjaunošanai

1. oktobrī sāksies pieteikšanās Kuldīgas novada pašvaldības rīkotajam konkursam “Valsts nozīmes kultūras pieminekļa “Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centrs” teritorijā esošo ēku, kā arī Kuldīgas novadā esošu Latvijas valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā ietverto ēku restaurācija un konservācija”. Pieteikumus varēs iesniegt līdz 31. oktobrim.

Kā ierasts konkursa ietvaros iedzīvotājiem tiks dota iespēja pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu līdz 50% no kopējām restaurācijas vai atjaunošanas izmaksām saskaņā ar konkursa nolikumu (t.i. ne vairāk 10 000 EUR nesošo konstrukciju atjaunošanai un ne vairāk kā 5000 EUR citos gadījumos), lai veiktu viņu īpašumā un/vai apsaimniekošanā esošo Valsts nozīmes kultūras pieminekļa “Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centrs” teritorijā esošo ēku, kā arī Kuldīgas novadā esošu Latvijas valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā ietverto ēku restaurāciju, nodrošinot Kuldīgas vecpilsētas un novada unikālās vēsturiskās apbūves autentiskuma saglabāšanu.

Šajā gadā sagatavojot pieteikumu līdzfinansējuma saņemšanai, pretendenti tiek aicināti rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu, tā pielikumiem un izmainīto pieteikuma veidlapu.

Saskaņā ar konkursa nolikumu konkursam pieteiktie un atbalstītie projekti pilnībā būs jārealizē līdz 2018. gada 30. novembrim.

Pieteikumus varēs iesniegt no 1. līdz 31. oktobrim Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Baznīcas ielā 1, Kuldīgā) vai Kuldīgas attīstības aģentūrā (Pilsētas laukumā 3, 2. stāvā) katru darba dienu pašvaldības darba laikā, kā arī pieteikumus ar drošu elektronisko parakstu, sūtot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

kuldiga.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Metāla jumta siltināšana ar ekovati https://t.co/rkh735yEqL
About 2 hours ago
Re: Metāla jumta siltināšana ar ekovati https://t.co/zISWQbYhAs
About 3 hours ago
Re: Metāla jumta siltināšana ar ekovati https://t.co/imsj5hJbXj
About 4 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker