Mārupe. Jāpiesaka īpašuma pārslēgšana uz jaunizbūvēto sistēmu

Lai nodrošinātu Jaunmārupes iedzīvotajiem iespēju saņemt kvalitatīvu dzeramo ūdeni, papildus Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta līguma realizācijai A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi” veica maģistrālo ūdensvadu izbūvi ielu sarkano līniju robežās vietās, kur projekta ietvaros to nebija plānots darīt, bet, ņemot vērā veco tīklu tehnisko stāvokli un vēsturisko novietojumu, kopējās sistēmas kvalitatīvai darbībai tas bija nepieciešams.

Īpašumi, kuru pieslēguma vietas vecajiem vadiem atradās sarkano līniju robežās, projekta ietvaros tika pārslēgti pie jaunizbūvētās ūdenssaimniecības infrastruktūras, tomēr lielu daļu esošo klientu nebija iespējams pārslēgt pie jaunizbūvētajiem tīkliem, tā kā esošās pieslēguma vietas vecajiem tīkliem atrodas aiz sarkano līniju robežām, pagalmos.

Lai risinātu situāciju, A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi” aicina esošos klientus, kuru īpašumi ir pieslēgti pie vecajiem ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkliem, sazināties ar A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi”, zvanot pa tālruni 67915279, vai rakstot pieteikumu uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai ierodoties personīgi birojā Viršu ielā 6, Tīrainē, katru darba dienu no plkst. 9:00 – 17:00, lai vienotos par īpašuma pārslēgšanas pie jaunizbūvētajiem tīkliem izbūves darbu laiku.

Informējam, ka saskaņā ar “Ūdenssaimniecības pakalpojuma likums” 10. panta (1) daļas 1. punktu Pakalpojuma lietotāja pienākums ir nodrošināt komercuzskaites mēraparāta mezgla izbūvi komercuzskaites mēraparāta uzstādīšanai vai nomaiņai. Komercuzskaites mēraparāta uzstādīšana un nomaiņa, atbilstoši minētā likuma 9. panta (1) daļas 5. punktam, ir Pakalpojuma sniedzēja pienākums. Likumā paredzēto pārejas noteikumu 4. punkts nosaka, ka:

“Ja pakalpojumu lietotāja ūdenssaimniecības sistēmā nav izbūvēts komercuzskaites mēraparāta mezgls, pakalpojuma lietotājs nodrošina tā izbūvi komercuzskaites mēraparāta uzstādīšanai ne vēlāk, kā četru gadu laikā pēc šā likuma spēkā stāšanās dienas (2016. gada 1. janvāris). Pakalpojuma sniedzējs nodrošina jauna komercuzskaites mēraparāta uzstādīšanu, tiklīdz beidzies iepriekš uzstādītās komercuzskaites mērierīces verificēšanas periods.”

Lai nodrošinātu sniegtā pakalpojuma uzskaiti atbilstoši likumā noteiktajai kārtībai, lūdzam esošos pakalpojuma saņēmējus, kuru īpašumi pašreiz ir pieslēgti vecajiem ūdenssaimniecības tīkliem, veicot sava īpašuma pārslēgšanu pie jaunizbūvētajiem ūdenssaimniecības tīkliem, izvērtēt iespēju nodrošināt uzskaites mezgla izbūvi par saviem līdzekļiem kopā ar būvdarbiem, kas tiks veikti, lai pārslēgtu īpašumu pie jaunizbūvētās sistēmas. Gadījumā, ja uzskaites mezgls netiks izbūvēts, veicot īpašuma pārslēgšanu pie jaunizbūvētajiem tīkliem, tā izbūve īpašniekam, saskaņā ar likumu ir jānodrošina līdz 2020. gada 1. janvārim.

Informējam, ka veco ūdenssaimniecības (gan sadzīves kanalizācijas, gan ūdensapgādes) tīklu slēgšanu A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi” veiks pakāpeniski un pilnībā plāno to pabeigt līdz 2018. gada 30. novembrim.

 

marupe.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio
Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/UDleyQ3O42
About 8 hours ago
Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/SL8jFeNdmf
About 8 hours ago
Re: akmens vates lokšņu platums https://t.co/jsnZtO36lq
About 8 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker