Salaspils. Uzsākta Lauku ielas rekonstrukcija

Vienu pēc otras rekonstruējot Salaspils pilsētas ielas, pašvaldība gādā par ērtāku un drošāku transporta un gājēju kustību nekā līdz šim, kā arī ievērojami pilnveido pilsētas ainavu.

Nu rekonstruētajām ielām pievienosies arī Lauku iela, kur jau sākušies būvdarbi. To ietvaros ir plānota ielas brauktuves pārbūve, paredzot brauktuves segas kārtu nomaiņu un nodrošinot ielas noslogojumam atbilstošu stiprību, satiksmes drošības uzlabošana pie Salaspils 1. vidusskolas, izveidojot drošu gājēju pāreju un auto transporta īslaicīgas apstāšanās vietas skolnieku izlaišanai, un Lauku, Ceru un Nometņu ielas satiksmes mezglā, izveidojot satiksmei drošu apļveida krustojumu. Tāpat ir paredzēts rekonstruēt esošās pazemes inženierkomunikācijas un izveidot praktiski jaunu lietus ūdens novadīšanas sistēmu, izbūvējot slēgta tipa ielas ūdens atvades tīklu. Plānots arī sakārtot un pārbūvēt ielas robežās esošos sakaru un elektropārvades gaisvadu līnijas, kas bojā gan ielas vizuālo tēlu, gan var radīt elektrības un sakaru traucējumus Salaspils iedzīvotājiem sliktos laikapstākļos.

Ir plānota arī no ielas brauktuves atdalītu gājēju ietvju un veloceliņu izbūve. Svarīgākajās šķērsošanas vietās plānota gājēju pāreju izveide un aprīkošana. Kopumā tiks ievērojami uzlabotas iedzīvotāju, īpaši kājāmgājēju un velosipēdistu pārvietošanās iespējas. Visā ielas garumā uzstādīs energoefektīvu ielas un ietvju gaismekļus, bet gājēju pāreju vietās - speciālo apgaismojumu.

Turklāt pie topošā apļa uz ēkas sānu fasādes taps jau otrais KIWIE sienas gleznojums, kas būs veltīts mūsu sadraudzības pilsētām.

Protams, darbu laikā ir jārēķinās ar izmaiņām ierastajos braukšanas maršrutos. Lūdzu, sekojiet satiksmes kustības shēmām un ievērojiet ceļazīmes!

Šobrīd publicētās shēmas ir vispārīgas. Darbi tiks dalīti posmos, kur katrā paredzami atšķirīgi satiksmes ierobežojumi, lai ļautu piekļūt darbu zonā esošajos objektos. Piekļuve skolai un Veselības centram būs iespējama gandrīz visu darbu norises laiku. Par katru reizi, kad būs gaidāmas izmaiņas satiksmes organizācijā, ziņosim atsevišķi.

 

salaspils.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio
Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/UDleyQ3O42
About 8 hours ago
Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/SL8jFeNdmf
About 8 hours ago
Re: akmens vates lokšņu platums https://t.co/jsnZtO36lq
About 8 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker