Ogre. Publiski apspriedīs grants ceļus Ogres novadā

Ogres novada pašvaldības dome 2017.gada 17.augustā pieņēmusi lēmumu aktualizēt Ogres novada ceļu un ielu bez cietā seguma atlases kritērijus un organizēt to publisko apspriešanu.

Līdz 2017.gada 8.septembrim interesenti var iesniegt Ogres novada grants ceļu posmu un to tehniskā stāvokļa izvērtēšanas komisijai savus ieteikumus atlases kritēriju pilnveidošanai, tos sūtot pa pastu Ogres novada pašvaldībai (Brīvības iela 33, Ogre, Ogres novads, LV-5001), vai arī uz elektroniskā pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 
Jau ziņots, ka Ogres novada pašvaldības dome 2016.gada 17.martā pieņēmusi lēmumu par dalību Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam atbalsta pasākumā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” un grants ceļu posmiem, kas izvirzīti pārbūvei Ogres novadā. Kritēriji ir nepieciešami, lai saskaņā ar normatīvajiem aktiem pašvaldība varētu atlasīt un noteikt novada grants ceļu posmus, kas ir prioritāri finansējuma saņemšanai. Ogres novada pašvaldības dome kritērijus apstiprināja 2015.gada 17.decembrī, taču tie nesaturēja izslēdzošos kritērijus, kas saistīti ar atbalsta pasākuma nosacījumiem, līdz ar to ir pieņemts lēmums kritērijus aktualizēt.

 

ogre.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Dzīvokļa siltināšana https://t.co/orqByldUxZ
About 14 hours ago
Re: Darvojas apkures katls / briketes https://t.co/nMJUR8bDhw
About 16 hours ago
Re: Dzīvokļa siltināšana https://t.co/cx6noqM45V
About 18 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker