Ventspils. Noslēgušies būvdarbi Uzvaras ielā

Šomēnes noslēdzās būvniecība otrajā objektā - Uzvaras ielas posmā no Muitas ielas līdz nekustamajam īpašumam Uzvaras ielā 5 projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta” ietvaros, kur tika veikta ūdens un kanalizācijas tīklu paplašināšana/pārbūve, kā arī brauktuvju un ietvju seguma izbūve/atjaunošana.

Būvdarbi šajā ielu posmā tika realizēti vienlaikus ar Ventspils brīvostas pārvaldes realizēto ES līdzfinansēto pievadceļu attīstības projektu.

Papildus būvniecība turpinās šādos objektos:

    Kanalizācijas tīklu paplašināšana Tērvetes ielas posmā no Durbes ielas līdz nekustamajam īpašumam Tērvetes ielā 4/6.
    Ūdens un kanalizācijas tīklu paplašināšana Zaķu ielas posmā no Vidusceļa līdz nekustamajam īpašumam Zaķu ielā 21.

Būvdarbus Zaķu un Tērvetes ielās plānots pabeigt līdz vasaras beigām. Būvdarbu ietvaros objektos tiks veikta arī brauktuvju  seguma izbūve un atjaunošana.

Vienlaicīgi informējam, ka arī nākamajā gadā turpināsies ūdenssaimniecības attīstības projekta īstenošana Robežu ielā no Graudu ielas līdz Rotas ielai, kur tiks veikta ūdens un kanalizācijas tīklu paplašināšana, kā arī izbūvēta jauna kanalizācijas sūkņu stacija. Būvdarbi šajā ielu posmā tiks realizēti vienlaikus ar Ventspils pašvaldības iestādes “Komunālā pārvalde” realizēto ES līdzfinansēto projektu “Alternatīva tranzītmaršruta izveide TEN-T tīklam Ventspilī”, kas ietver Robežu ielas pārbūvi garākā posmā - no I. Mičurina ielas līdz Packules upes tiltam.

Kopējās projekta izmaksas sastāda 870 330 EUR, t.sk. Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējums attiecināmām izmaksām 335 472 EUR, pārējās projekta izmaksas sedz pašvaldības SIA “ŪDEKA”.

Foto: Ventspils hronikas arhīvs

ventspils.lv

 


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: dokumentu cena https://t.co/Nf1d1RwiK0
About 3 hours ago
Re: Zemes siltumsūknis? https://t.co/MYjjtYXm9I
About 3 hours ago
Re: Zemes siltumsūknis? https://t.co/ADi3Z4LxWd
About 4 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker