Daugavpils. Atjaunos dzimtsarakstu nodaļas ēku

8. augustā Daugavpils pilsētas domes vadības tikšanās ar žurnālistiem laikā tika skarts jautājums par Daugavpils dzimtsarakstu nodaļas ēku, kurai nepieciešami remontdarbi.

Pašlaik pašvaldībai ir izstrādāts būvprojekts “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils pilsētas pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 27, Daugavpilī” un iesniegts ekspertīzei. Projekta ietvaros paredzēts veikt fasādes siltināšanu, ventilācijas un apkures sistēmas modernizāciju, jumta atjaunošanu, kā arī nodrošināt vides pieejamību un uzstādīt energoefektīvu apgaismojumu. Projekta izmaksas tiek plānots segt no Eiropas Savienības struktūrfonda finansējuma.

Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Rihards Eigims atklāja, ka ir pieņemts lēmums līdztekus ar energoefektivitātes paaugstināšanas projektu, ēkas iekšienē veikt kosmētisko remontu un mainīt interjeru. Viņš atzina, ka pēdējo reizi iekštelpas tika remontētas pirms 35 gadiem un pašreizējais interjers ir novecojis. Iekšdarbu izmaksas paredzēts segt no pašvaldības līdzekļiem.

 

daugavpils.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Parsedzes 6m - koks/dzelzsbetons/monolits? https://t.co/HLXRzpD4me
About 2 hours ago
Re: Parsedzes 6m - koks/dzelzsbetons/monolits? https://t.co/oLacsKE3YR
About 2 hours ago
Re: Parsedzes 6m - koks/dzelzsbetons/monolits? https://t.co/N5cUyzVttY
About 2 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker