Valmiera. Taps divi jauni stāvlaukumi

Lai uzlabotu automašīnu stāvvietu pieejamību pilsētas centrā, pie Vecpuišu parka Andreja Upīša ielā 2 un pie Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra internāta Leona Paegles ielā 20 tiks uzsākta stāvlaukumu izbūve.

Andreja Upīša ielā 2 būvēs publiski pieejamu stāvlaukumu. Ar vietu 27 automašīnām tas atvieglos transportlīdzekļu novietošanu kinoteātra un koncertzāles “Valmiera” apmeklētājiem. Tajā būs paredzēta vieta arī nelielam autobusam un personas ar kustību traucējumiem vadītai automašīnai. Stāvlaukums taps secīgi ar apakšzemes komunikāciju izbūvi, kas nepieciešama Vecpuišu parka pārbūves projektā paredzētās sabiedriskās tualetes būvniecībai. Stāvlaukumu paredzēts pabeigt oktobrī.

 Pie Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra internāta un pirmsskolas izglītības grupas ēkas līdz šim nebija paredzēta vieta automašīnu novietošanai. Ņemot vērā pieaugošo skolas un tās internāta pakalpojuma pieprasījumu, stāvlaukuma izbūve Leona Paegles ielā 20 atvieglos automašīnu novietošanu vienlaikus sešām automašīnām. Tiks izbūvēts arī jauns nožogojums un veikta teritorijas labiekārtošana.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem abu stāvlaukumu izbūvi veiks par kopējo līgumsummu 71 131.91 EUR bez PVN.

 

valmiera.lv

 


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: dokumentu cena https://t.co/Nf1d1RwiK0
About 2 hours ago
Re: Zemes siltumsūknis? https://t.co/MYjjtYXm9I
About 3 hours ago
Re: Zemes siltumsūknis? https://t.co/ADi3Z4LxWd
About 4 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker