Valmiera. Taps divi jauni stāvlaukumi

Lai uzlabotu automašīnu stāvvietu pieejamību pilsētas centrā, pie Vecpuišu parka Andreja Upīša ielā 2 un pie Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra internāta Leona Paegles ielā 20 tiks uzsākta stāvlaukumu izbūve.

Andreja Upīša ielā 2 būvēs publiski pieejamu stāvlaukumu. Ar vietu 27 automašīnām tas atvieglos transportlīdzekļu novietošanu kinoteātra un koncertzāles “Valmiera” apmeklētājiem. Tajā būs paredzēta vieta arī nelielam autobusam un personas ar kustību traucējumiem vadītai automašīnai. Stāvlaukums taps secīgi ar apakšzemes komunikāciju izbūvi, kas nepieciešama Vecpuišu parka pārbūves projektā paredzētās sabiedriskās tualetes būvniecībai. Stāvlaukumu paredzēts pabeigt oktobrī.

 Pie Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas - attīstības centra internāta un pirmsskolas izglītības grupas ēkas līdz šim nebija paredzēta vieta automašīnu novietošanai. Ņemot vērā pieaugošo skolas un tās internāta pakalpojuma pieprasījumu, stāvlaukuma izbūve Leona Paegles ielā 20 atvieglos automašīnu novietošanu vienlaikus sešām automašīnām. Tiks izbūvēts arī jauns nožogojums un veikta teritorijas labiekārtošana.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem abu stāvlaukumu izbūvi veiks par kopējo līgumsummu 71 131.91 EUR bez PVN.

 

valmiera.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Apsildāmās grīdas https://t.co/I1B9VC7N0U
About 4 hours ago
Re: Apsildāmās grīdas https://t.co/cqq8f0lQbL
About 4 hours ago
Re: Apsildāmās grīdas https://t.co/OpLfbcZULC
About 5 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker