Jūrmala. Ugunsgrēks Slokā lokalizēts; iedzīvotāju veselībai šobrīd nav draudu

18. jūnijā Jūrmalā, Slokas apkaimē, Ventspils šosejā 47, privātā teritorijā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, aizdegoties plastmasas atkritumu krāvumiem.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests informēja, ka šorīt 19. jūnijā, ugunsgrēks ir lokalizēts. Kopējā plastmasas atkritumu krāvumu degšanas platība bija 12 000 kvadrātmetru jeb 1,2 hektāri.

Valsts vides dienests informēja, ka piedūmojums ir izkliedējies atmosfēras augšējos slāņos, līdz ar to šobrīd tas nerada draudus iedzīvotāju veselībai un pilsētas videi.

Jūrmalas pilsētas pašvaldība seko līdzi situācijai un nodrošina nepieciešamo atbalstu dzēšanas darbos iesaistītajiem, kā arī apkārtnes iedzīvotājiem. Sākot no vakardienas, ugunsdzēšanas darbos iesaistītajiem uz vietas tiek piegādāts dzeramais ūdens un ēdiens, tiks nodrošinātas divas pārvietojamās tualešu kabīnes. Tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem tika piedāvāta evakuācija un izmitināšana gadījumā, ja pastiprinātos piedūmojums, taču līdz šim iedzīvotāji no evakuācijas ir atteikušies.

Atkritumi minētajā īpašumā Ventspils šosejā 47 novietoti nelegāli, tādēļ Valsts vides dienests bija ierosinājis administratīvo lietvedību un uzdevis īpašniekam atbrīvot teritoriju no atkritumiem līdz 24. jūlijam.

 

jurmala.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

kā jāvelk vadi, lai LEDi neinducē un nespīd https://t.co/DMMO222GIk
About 3 hours ago
Re: Metāla apaļais katls--cik varētu maksāt? https://t.co/GxxKlPdC72
About 17 hours ago
Re: Brīva vieta aiz trauku mašīnas https://t.co/pYsPVtkydm
Pirmdiena, 23 Aprīlis 2018 18:48


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker