Jūrmala. Ugunsgrēks Slokā lokalizēts; iedzīvotāju veselībai šobrīd nav draudu

18. jūnijā Jūrmalā, Slokas apkaimē, Ventspils šosejā 47, privātā teritorijā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, aizdegoties plastmasas atkritumu krāvumiem.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests informēja, ka šorīt 19. jūnijā, ugunsgrēks ir lokalizēts. Kopējā plastmasas atkritumu krāvumu degšanas platība bija 12 000 kvadrātmetru jeb 1,2 hektāri.

Valsts vides dienests informēja, ka piedūmojums ir izkliedējies atmosfēras augšējos slāņos, līdz ar to šobrīd tas nerada draudus iedzīvotāju veselībai un pilsētas videi.

Jūrmalas pilsētas pašvaldība seko līdzi situācijai un nodrošina nepieciešamo atbalstu dzēšanas darbos iesaistītajiem, kā arī apkārtnes iedzīvotājiem. Sākot no vakardienas, ugunsdzēšanas darbos iesaistītajiem uz vietas tiek piegādāts dzeramais ūdens un ēdiens, tiks nodrošinātas divas pārvietojamās tualešu kabīnes. Tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem tika piedāvāta evakuācija un izmitināšana gadījumā, ja pastiprinātos piedūmojums, taču līdz šim iedzīvotāji no evakuācijas ir atteikušies.

Atkritumi minētajā īpašumā Ventspils šosejā 47 novietoti nelegāli, tādēļ Valsts vides dienests bija ierosinājis administratīvo lietvedību un uzdevis īpašniekam atbrīvot teritoriju no atkritumiem līdz 24. jūlijam.

 

jurmala.lv

 

Izsludini savu konkursu !


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Siltā grīda - uzsilšanas ātrums https://t.co/YIsHTjXfTA
About 3 hours ago
Re: Siltā grīda - uzsilšanas ātrums https://t.co/bPrn1E1HCS
About 4 hours ago
Re: Siltā grīda - uzsilšanas ātrums https://t.co/EvT3JXqQRi
About 12 hours ago


 

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Tērauda jumtu profili ir universāls materiāls, kas piemērots dažādiem objektiem, gan sabiedriskajā, gan privātajā sektorā. Profilētās tērauda...
Top.LV
eXTReMe Tracker