Saldus. Publiskai apspriešanai nodod būvniecības ieceri

Paziņojums par būvniecības ieceres "Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas būvniecība Skrundas ielā 9a, Saldū", nodošanu publiskajai apspriešanai.

Būvniecības ierosinātājs:
Raivo Puķe, “Censoņi”, Zirņu pagasts, Saldus novads, tel. 29455475.

Projektētājs:
SIA “A Projekts”, reģ. Nr.42103021193, Toma iela 1, Liepāja, arhitekte Agita Lieģe, tel. 29411358.

Informatīvie materiāli par būvniecības ieceri apskatāmi no 2017. gada 16. jūnija līdz 2017. gada 17. jūlijam Saldus novada būvvaldē, Striķu ielā 3, Saldū, Saldus novadā, darba laikā P. 8:00-18:00, O., T., C. 8:00-17:00, P. 8:00-16:00.

Būvniecības ieceres publiskās apspriešanas sanāksme/prezentācijas pasākums notiks Saldus novada administratīvajā ēkā, Avotu ielā 12, Saldū, Saldus novadā 2017. gada 11. jūlijā no plkst. 17:00-18:00.

Atsauksmes var iesniegt līdz 2017. gada 17. jūlijam Saldus novada būvvaldē, Striķu ielā 3, Saldū, Saldus novadā, darba laikā P. 8:00-18:00, O., T., C. 8:00-17:00, P. 8:00-16:00.

Zemes gabals, kurā projektēta daudzdzīvokļu dzīvojamā māja, atrodas Saldus pilsētas centrālajā daļā, kvartālā starp Skrundas ielu, Dārza ielu, Saules ielu un Cieceres upi. Saskaņā ar spēkā esošo “Saldus novada teritorijas plānojumu 2013.-2025. gadam Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi” zemes gabalam ar kadastra apzīmējumu 8401 006 0095 Skrundas ielā 9a, Saldū, plānotais (atļautais) izmantošanas veids ir Daudzstāvu dzīvojamās apbūves teritorija (DzD). Zemes gabala plānotā izmantošana ir atbilstoša teritorijas plānojuma nosacījumiem.

Zemes gabala platība 1327.00 m2. Zemes gabala reljefs ar izteiktu kritumu Cieceres upes (ziemeļu) virzienā. Augstuma atzīmes zemes gabala robežās no 96.54 m līdz 92.16 m Latvijas normālo augstumu sistēmā.

Zemes gabals nelabiekārtots. Teritorijā zāliens, vairāki koki un krūmu stādījumi. Zemes gabalam nav inženiertīklu pieslēgumi.

Projektēto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju paredzēts izvietot zemes gabala centrālajā daļā, tuvāk ziemeļu un rietumu robežām. Ņemot vērā zemes gabala nelielo platību, projektētās mājas iedzīvotāju vajadzībām nepieciešamās autostāvvietas nodrošinātas ēkas pagraba stāvā. Zemes gabala teritorijā projektētas piecas autostāvvietas ciemiņiem, no kurām viena stāvvieta paredzēta invalīdu vajadzībām, kas attiecīgi arī tiek marķēta.

Zemes gabala dienvidu daļā paredzēts rotaļu laukums bērniem. Rotaļu laukumā paredzēti elementi divu vecuma grupu bērniem. Mazākajiem bērniem šūpoles – grozs, lielākiem bērniem slidkalniņš ar kāpšanas elementiem.

Projektētā daudzdzīvokļu dzīvojamā māja ir vienas sekcijas četru stāvu monolītā dzelzsbetona būve ar pagraba stāvu. Ēkas būvapjomu nosaka dzīvokļu izvietojums un plānojums, zemes gabala reljefs un blakus esošā apbūve. Ēkas apjoms ir taisnstūra, kas ar šaurāko (gala) fasādi orientēts pret esošo apbūvi. Ieeja ēkā no austrumu fasādes.
Lai nodrošinātu iebrauktuvi garāžas ēkas pagraba stāvā, kā arī pielīdzinātu ēkas augstumu blakus esošo dzīvojamo māju augstumam, daļa ēkas pagrabstāva ar garāžām ir iedziļināta zem teritorijas virsmas.

Projektētajai ēkai paredzēts veidot ventilējamo fasāžu apdares sistēmu. Monolītā dzelzsbetona fasādes paredzēts siltināt un apšūt ar šķierdrcementa plāksnēm, kas kombinētas no trīs toņiem – bēša, pasteļtoņa oranža un sarkanbrūna. Logi pelēki. Dzīvokļiem paredzēti „franču” balkoni, kuru margas veidotas no nerūsošā metāla caurulēm.
Ēkas jumts – savietotais, ar PVC membrānas jumta segumu un iekšējo lietus ūdens novadīšanas sistēmu.

Ēkas plānojumu veido divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi četros stāvos, kas izkārtoti ap kāpņu telpu ēkas centrā. Ieeja kāpņu telpā no ēkas austrumu puses. Dzīvokļu plānojumu veido koridors, viesistaba ar virtuves zonu, viens vai divi sanitārie mezgli un istabas. Ēkas nesošās sienas un stingrības karkasu veido monolītā dzelzsbetona konstrukcijas. Starpsienas starp dzīvokļiem – ugunsdroša riģipša konstrukcija ar skaņas izolāciju. Starpsienas dzīvokļu robežās – riģipša konstrukcija ar skaņas izolāciju. Katrs ēkas stāvs un katrs dzīvoklis ēkas stāvā veidots kā ugunsdrošs nodalījums.

Apbūvējamajam zemes gabalam nav inženiertīklu pieslēgumi. Visi nepieciešamie inženiertīklu pieslēgumi tiks izstrādāti būvprojekta ietvaros.

saldus.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Darba algas galdniecībās https://t.co/MVIT8oL9eB
About 12 hours ago
Re: Sienu krāsošana https://t.co/DJZr59H9Up
About 16 hours ago
Re: par elektrības ievilkšanu koka mājā https://t.co/NlLdo0mHIK
About 20 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker