Apstiprināts Dārziņu apkaimes publiskās infrastruktūras attīstības tematiskais plānojums

13.06., Rīgas domes sēdē apstiprināts Dārziņu apkaimes publiskās infrastruktūras attīstības tematiskais plānojums. Apstiprinātais Tematiskais plānojums ir pirmais dokuments, kurā tiek analizēta un vērtēta situācija Dārziņu apkaimē ilgtermiņā. Plānojums atspoguļo institūciju, Rīgas pilsētas pašvaldības struktūrvienību kā arī Dārziņu apkaimes iedzīvotāju vienotu skatījumu uz apkaimes teritorijas attīstību ilgtermiņā un var kalpot par pamatu projektu realizācijai Dārziņu apkaimes teritorijā.

Tematiskā plānojuma izstrādes mērķis bija izvērtēt Dārziņu apkaimes teritorijas publiskās infrastruktūras – meliorācijas sistēmas, transporta, pakalpojumu objektu, veselības aprūpes un izglītības iestāžu, inženiertīklu izvietojuma un publiskās ārtelpas nodrošinājumu un sniegt priekšlikumus to attīstībai, tā radot iespēju Dārziņu apkaimes sociāli-ekonomiski un telpiski līdzsvarotai attīstībai nākotnē. Tematiskā plānojuma pasūtītājs ir Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, izstrādātājs  –  SIA „Metrum R”, izstrādes ierosinātājs – Rīgas Austrumu izpilddirekcija.

Tematiskā plānojuma izstrādes gaitā tika izveidota institūciju darba grupa un notikušas 4 darba grupas sanāksmes. Izstrādē tika aktīvi iesaistīti Dārziņu apkaimes iedzīvotāji – notikušas vairāk nekā 6 iedzīvotāju darba grupas, tika organizēta kopīga teritorijas apsekošana “Apkaimju gids Dārziņos”,  kāarī tika dibināta “Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrība”.

Pēc Tematiskā plānojuma apstiprināšanas pašvaldība sadarbībā ar institūcijām un Dārziņu apkaimes iedzīvotājiem turpmāk var izstrādāt rīcības plānu tematiskā plānojuma risinājumu īstenošanai gan pārskatāmā nākotnē, gan attīstībai ilgtermiņā.

Jaunais teritorijas plānojums drīzumā tiks publicēts Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta vietnē: www.rdpad.lv


Informāciju sagatavoja:
Rīgas domes
Pilsētas attīstības departaments
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Solvita Brence
Tālrunis: 67012916
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.rdpad.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

kā jāvelk vadi, lai LEDi neinducē un nespīd https://t.co/DMMO222GIk
About 4 hours ago
Re: Metāla apaļais katls--cik varētu maksāt? https://t.co/GxxKlPdC72
About 18 hours ago
Re: Brīva vieta aiz trauku mašīnas https://t.co/pYsPVtkydm
Pirmdiena, 23 Aprīlis 2018 18:48


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker