Apstiprināts Dārziņu apkaimes publiskās infrastruktūras attīstības tematiskais plānojums

13.06., Rīgas domes sēdē apstiprināts Dārziņu apkaimes publiskās infrastruktūras attīstības tematiskais plānojums. Apstiprinātais Tematiskais plānojums ir pirmais dokuments, kurā tiek analizēta un vērtēta situācija Dārziņu apkaimē ilgtermiņā. Plānojums atspoguļo institūciju, Rīgas pilsētas pašvaldības struktūrvienību kā arī Dārziņu apkaimes iedzīvotāju vienotu skatījumu uz apkaimes teritorijas attīstību ilgtermiņā un var kalpot par pamatu projektu realizācijai Dārziņu apkaimes teritorijā.

Tematiskā plānojuma izstrādes mērķis bija izvērtēt Dārziņu apkaimes teritorijas publiskās infrastruktūras – meliorācijas sistēmas, transporta, pakalpojumu objektu, veselības aprūpes un izglītības iestāžu, inženiertīklu izvietojuma un publiskās ārtelpas nodrošinājumu un sniegt priekšlikumus to attīstībai, tā radot iespēju Dārziņu apkaimes sociāli-ekonomiski un telpiski līdzsvarotai attīstībai nākotnē. Tematiskā plānojuma pasūtītājs ir Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, izstrādātājs  –  SIA „Metrum R”, izstrādes ierosinātājs – Rīgas Austrumu izpilddirekcija.

Tematiskā plānojuma izstrādes gaitā tika izveidota institūciju darba grupa un notikušas 4 darba grupas sanāksmes. Izstrādē tika aktīvi iesaistīti Dārziņu apkaimes iedzīvotāji – notikušas vairāk nekā 6 iedzīvotāju darba grupas, tika organizēta kopīga teritorijas apsekošana “Apkaimju gids Dārziņos”,  kāarī tika dibināta “Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrība”.

Pēc Tematiskā plānojuma apstiprināšanas pašvaldība sadarbībā ar institūcijām un Dārziņu apkaimes iedzīvotājiem turpmāk var izstrādāt rīcības plānu tematiskā plānojuma risinājumu īstenošanai gan pārskatāmā nākotnē, gan attīstībai ilgtermiņā.

Jaunais teritorijas plānojums drīzumā tiks publicēts Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta vietnē: www.rdpad.lv


Informāciju sagatavoja:
Rīgas domes
Pilsētas attīstības departaments
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Solvita Brence
Tālrunis: 67012916
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.rdpad.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Darba algas galdniecībās https://t.co/MVIT8oL9eB
About 12 hours ago
Re: Sienu krāsošana https://t.co/DJZr59H9Up
About 16 hours ago
Re: par elektrības ievilkšanu koka mājā https://t.co/NlLdo0mHIK
About 20 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker