Līdzfinansējumu piešķir saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016. gada 18. februāra saistošajiem noteikumiem Nr.16-8 “Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai”. Pašvaldības līdzfinansējuma apmērs 2017. gadā ir 30 000 eiro.

SIA “Jelgavas ūdens” informē, ka līdzfinansējumu var saņemt gan privātmājas, gan daudzdzīvokļu mājas pieslēgšanai kanalizācijai. Dzīvojamām mājām ar četriem vai vairāk dzīvokļiem var piešķirt līdz 2500 eiro pieslēguma izbūvei, pārējām dzīvojamām mājām – līdz 1000 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums nepārsniegs 50 procentus no pieslēguma būvdarbu kopējām izmaksām. Darbi jāpabeidz trīs mēnešu laikā no līdzfinansējuma saņemšanas līguma noslēgšanas.

Lai varētu iesniegt pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai dzīvojamās mājas pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai, jābūt Būvvaldē saskaņotai apliecinājuma kartei un veiktai būvdarbu cenu aptaujai, uzrunājot vismaz trīs būvniekus. Pieteikums jāiesniedz SIA “Jelgavas ūdens”, Ūdensvada ielā 4. Papildu informāciju un atbildes uz jautājumiem var saņemt pa tālruni 63007106, 63007102.

jelgava.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Dzīvokļa siltināšana https://t.co/orqByldUxZ
About 12 hours ago
Re: Darvojas apkures katls / briketes https://t.co/nMJUR8bDhw
About 14 hours ago
Re: Dzīvokļa siltināšana https://t.co/cx6noqM45V
About 16 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker