Projekta “Sajūtu un brīvā laika pavadīšanas dārzs “Raiņa un Aspazijas saulainais stūrītis”” koncepcijā paredzēts labiekārtot brīvā laika pavadīšanas zonu pie Lauberes bibliotēkas, kas ietvers lasītavu, sporta zona, publiski pieejamo interneta punktu un krāšņas apstādījumu dobes. Idejas pamatā ir Raiņa un Aspazijas daiļradei veltīta labiekārtojuma koncepcija, kur centrā atrodas lielais galds ar soliem un uz galda iestrādātu atvērtu grāmatu, kā arī no centra izejošām taciņām, kas atgādina saules starus.
 
Lasītavā notiks dzejas, pasaku, prozas lasījumi un radošās aktivitātes. Āra sporta zonu paredzēts norobežot no ielas ar apstādījumiem. Reljefs vecā pagraba vietā atgādinās par vēsturisko situāciju un vizuāli iezīmēs dabā šīs aktīvās atpūtas zonas robežas. Projekta ietvaros paredzēts arī pagarināt gājēju ietvi, izveidojot bruģētu celiņu un ierīkojot bruģa seguma piebraucamo ceļu. Tāpat paredzēti dažādu koku stādījumi, soliņu, atkritumu urnu un informācijas stenda uzstādīšana.
 
Projekta īstenošana veicinās bibliotēkas attīstību, Lauberes pagasta centra atdzīvināšanu un tūristu piesaisti.
 
Projekta kopējā summa paredzēta 48 499 eiro apmērā, no kuras projekta attiecināmo izmaksu summa sastāda 46 333 eiro, tostarp projekta iespējamais atbalsta apmērs ir 70% un pašvaldības līdzfinansējums ir 30% no projekta attiecināmo izmaksu summas jeb 13 900 eiro.
 
Projekta apstiprināšanas gadījumā projekta neattiecināmo izmaksu summu 2 166 eiro un pašvaldības līdzfinansējumu 13 900 eiro apmērā no projekta attiecināmo izmaksu summas segs no pašvaldības 2017. gada budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

 

ogre.lv

 

foto:redzet.lv

 

Izsludini savu konkursu !


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Privātmāju apkures izvēlē vērojams siltumsūkņu popularitātes pieaugums https://t.co/zzudbMB07y https://t.co/KsBRqQQbEE
About 3 hours ago
Privātmāju apkures izvēlē vērojams siltumsūkņu popularitātes pieaugums https://t.co/Bd9zmQZ2Nd https://t.co/Jp5u5wSbV8
About 4 hours ago
Ķekava. Ķekavas sākumskolas projekts starp vērtīgākajām Latvijas ēkām https://t.co/Fq18kIXiwx https://t.co/QDnmSYZbNN
About 4 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles
Top.LV
eXTReMe Tracker