Cēsis.Noslēgts līgums par vecpilsētas ielu un ietvju kopšanas darbiem

 

Cēsu novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA “Eco Baltia vide” par ielu un ietvju ikdienas kopšanas un uzturēšanas darbiem Cēsu vecpilsētā. Uzņēmums darbu sāks 2017.gada 11.janvārī un veiks ikdienas vecpilsētas ielu, ietvju un kāpņu kopšanas un uzturēšanas darbus visa gada garumā. Ziemā tiks veikti sniega un ledus tīrīšanas darbi. Savukārt citos gadalaikos - smilšu, lapu un citu piegružojumu noslaucīšana un savākšana.

Pieņemts lēmums noslēgt atsevišķu līgumu par ielu un ietvju tīrīšanu tieši vecpilsētā, jo nereti veidojas situācija, kad iedzīvotāji kādu apstākļu dēļ nav spējuši ietves notīrīt saviem spēkiem. Šī iemesla dēļ radās situācija, ka ietves netika tīrītas vienmērīgi, un tas traucēja gājēju pārvietošanos, kā arī bojāja kopējo vecpilsētas tēlu.

SIA “Eco Baltia vide” uzņemas veikt ikdienas piegružojuma noslaucīšanu, savākšanu un izvešanu katru dienu; ietvju regulāru attīrīšanu no aizauguma; sadzīves atkritumu, lapu, zaru u.c. savākšanu un izvešanu; operatīvu sniega un ledus tīrīšanu līdz cietajam segumam no ielas braucamās daļas, ietvēm, kāpnēm un iebrauktuvēm; apledojuma gadījumā kaisīt ielas ar maisījumu, kā arī kaisītās smilts slaucīšanu un aizvešanu pēc sniega nokušanas. Cēsu novada pašvaldība sekos līdzi līguma izpildei, rūpējoties, lai Cēsu iedzīvotājiem un viesiem būtu patīkama uzturēšanās Cēsu vecpilsētā.

Uzņēmumā kopjamās teritorijas Cēsīs ir: Rīgas, Baznīcas, Kases, Krišjāņa Valdemāra, Lielās Kalēju, Lielās Katrīnas, Lielās Līvu, Lielās Skolas, Mazās Kalēju, Mazās Katrīnas, Mazās Skolas, Pils, Pļavas, Podnieku, Torņa iela, kā arī Līvu un Pils laukums un Vaļņu ielas labās puses ietve.

Iepirkums tika izsludināts divās daļās – par Cēsu vecpilsētas ielu uzturēšanu un Cēsu ielu un Vaives ceļu sniega tīrīšanu. Līgums par Cēsu ielu un Vaives ceļu sniega tīrīšanu tika pārsūdzēts Iepirkumu uzraudzības birojā, kas liedza noslēgt jaunu līgumu par novada ielu kopšanu.

Patlaban sniega kopšanas darbus Cēsu novada ielās veic SIA “A.R.B.” un pašvaldības tehnika. Piektdien, 13.janvārī, tiks saņemti rezultāti par pagaidu risinājumu uz trīs mēnešiem, pēc kā tiks slēgts līgums par Cēsu ielu un Vaives ceļu sniega tīrīšanu.

 

cesis.lv

 

Izsludini savu konkursu !


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Privātmājas būvniecības izmaksas https://t.co/OXuGO9rN9Z
24 minutes ago
Re: Privātmājas būvniecības izmaksas https://t.co/kzdB8N9w44
27 minutes ago
Re: Privātmājas būvniecības izmaksas https://t.co/bGfYhEv1NN
43 minutes ago


 

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Tērauda jumtu profili ir universāls materiāls, kas piemērots dažādiem objektiem, gan sabiedriskajā, gan privātajā sektorā. Profilētās tērauda...
Top.LV
eXTReMe Tracker