Nominācijā „Privātmājas” par konkursa uzvarētājiem ir kļuvuši 5. līnijas 15, Vecpilsētas ielas 8, Pavasara ielas 19, 2. līnijas 15, Kooperatīva ielas 1 F, Romas ielas 8 un Iecavas ielas 9 privātmāju saimnieki.                                                                 
Par laureātiem nominācijā konkursa komisija atzina Ozolu ceļa 1c, Sargu ielas 9, Jēkaba ielas 2b, Zirgu ielas 30, Rogu ceļa 5 P, Kazarmes ielas 32, Lauksaimnieku ielas 15, Brigaderes ielas 17, Kadiķu ceļa 2a, Zemeņu ielas 2, Ganību ielas 28 un Mežmalas ielas 6 privātmāju saimniekus.             
 
Nominācijā “Spožākā iela” laureāti ir Celtnieku ielas 16, Celtnieku ielas 24, Celtnieku ielas 29, Celtnieku ielas 31, Celtnieku ielas 33 un Celtnieku ielas 34 namu saimnieki.     
                                                                       
Nominācijā „Daudzdzīvokļu māju spožākie balkoni (lodžijas)” tika apbalvoti Māras iela 8-31, Māras iela 8-53 un Aspazijas iela 37-48 dzīvokļu saimnieki. Laureāts - Pērnavas iela 6-66 dzīvokļa saimnieks.     
                                                                                                                   
Nominācijā “Spožākā daudzdzīvokļu māja” godalgas ieguva daudzdzīvokļu nami Asteru ielā 17 un Helmaņa ielā 2a.
                                                                                   
Nominācijā „Izglītības iestādes” uzvarētāji ir Bērnu un jauniešu centrs “Junda”, pirmsskolas izglītības iestāde „Rūķu māja”. Par laureātiem atzīti Jelgavas Tehnikums un pirmsskolas izglītības iestāde „Rotaļa”.           
 
Nominācijā „Pašvaldības uzņēmumi” apbalvota pašvaldības kapitālsabiedrība “Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde”.
 
Nominācijā „Uzņēmumi ” uzvarētāji ir VAS “Latvijas valsts meži” Jelgavas kokaudzētava, SIA “Cramo” un Jelgavas ugunsdzēsības muzejs. Laureāti - kafejnīca “Pie mednieka” un veikals “Kiwi”.    
 
Konkursa uzvarētāji saņēma lielveikalu „K-Rauta” un tirdzniecības centra “VIVO centrs” dāvanu kartes, kā arī suvenīrus ar Jelgavas pilsētas simboliku. Visi privātmāju saimnieki balvā saņēma arī Jelgavas pilsētas karogu.  Jelgavas pilsētas pašvaldība konkursu organizē jau divpadsmito gadu.
 
Arī šogad konkursa norisi atbalstīja Nordea banka un ar savām speciālbalvām apbalvoja piecus  objektus dažādās konkursa kategorijās: privātmājas Austrumu ielā 5 un dzīvokļa Kooperatīva ielā 6-10 saimniekus, kā arī veikalu “Kiwi”, pirmsskolas izglītības iestādi „Rūķu māja” un JPPI “Pilsētsaimniecība”.
 
Konkursa uzvarētāji, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu, aicināti zvanīt uz tālruni 63005558, lai vienotos par balvu saņemšanu.

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Vai kādam ir majaslapa/blog? https://t.co/FSU4GX9u0p
About 8 hours ago
About 17 hours ago
About 17 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker