Deglava ielas kalns atkal atvērts ragaviņāmKalns bijušās izgāztuves vietā Deglava ielā jeb "Ušakova kepka" no jauna atvērsies sestdien, 7.janvārī . Sestdien sāks darboties arī distanču slēpošanas trase.

Tomēr vēlāmies vēlreiz atgādināt - kaut ko būvēt vai labiekārtot šajā kalnā drīkstēs tikai pēc četriem gadiem. Tādas ir prasības, kas saistītas ar to, ka viss projekts tapis ar Eiropas fondu līdzfinansējumu. Šie ierobežojumi liedz Rīgas pašvaldībai arī vēl četrus gadus novākt žogu.

Tas nozīmē, ka visus šos četrus gadus tas ir "savvaļas" kalns. Tāpat kā visi kalni Rīgas un Latvijas mežos, kur mēs paši bērnībā katru ziemu vizinājāmies.

"Savvaļas kalns" nozīmē, ka jābūt uzmanīgiem. Mēs paši bērnībā kritām nost no ragavām un triecāmies gan viens otrā, gan dažādos objektos. Bet pieaugušie pēc iespējas sekoja līdzi, lai viss būtu droši.

Rīgas Dome no savas puses atkal nodrošinās riepas gar žogu. Tāpat pašvaldība nodrošinās arī cilvēkus, kas pēc iespējas sekos līdzi kārtībai. Brīvdienās inventāra nomas punktā dežurēs mediķis.

Bet vēlreiz atkārtojam: esiet, lūdzu, uzmanīgi! Sekojiet līdzi gan tam, ko darāt paši, gan tam, ko dara jūsu bērni un tuvumā esošie bērni. Un tad visi varēs pilnvērtīgi baudīt atpūtu

Slidotavu svinīgi atklās 28. janvārī, tā būs pieejama visiem par brīvu.

Slēpošanas trase ar dabīgo sniegu būs atvērta katru dienu no 10:00 līdz 21:00, kamēr vien būs sniegs un sals.

Tāpat kā citās oficiālās ziemas izpriecu vietās Rīgā, arī šajā slēpošanas trasē būs pieejams inventāra nomas punkts. Slēpošanas komplekts (sporta slēpes, nūjas un zābaki) bērniem līdz 16 gadiem un pensionāriem maksās 3 eiro stundā, savukārt pieaugušajiem – 4,5 eiro stundā.

Slēpošanas trase pie Deglava ielas kalna atrodas Lielvārdes ielā 141. Sīkāku informāciju par trasi varat atrast šeit un šeit.

 

riga.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio
Izsludini savu konkursu !


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Elektrības skaitītāja pārvietošana https://t.co/KXzzQDiumJ
About 8 hours ago
Re: Ar ko aizvietot šļūteni? https://t.co/uK7aPLEDPW
About 10 hours ago
Re: Elektrības skaitītāja pārvietošana https://t.co/huWSTNt3p8
About 10 hours ago


 

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

 Beam Electrolux iebūvētie, centrālie vai stacionārie putekļusūcēji ir visvairāk pārdotākie putekļusūcēji pasaulē. Dažās valstīs, kā Kanādā, kuras...
Top.LV
eXTReMe Tracker