Pirmkārt, lai noslēgtu izlīgumu par pakāpenisku parāda samaksu, nepieciešams vērsties jebkurā no 11 RNP klientu apkalpošanas centriem, kuru darba laikus un adreses iespējams atrast šajā saitē.

Tātad, ja esat nolēmuši pilnībā apmaksāt parādu uzreiz vienā maksājumā, kas sakrājies uz to brīdi, kad tiek noslēgts izlīgums, jums nenāksies maksāt 90% no aprēķinātajām soda sankcijām.

Ja jūs nevarat dzēst parādu uzreiz, klientu apkalpošanas centrā šo summu iespējams sadalīt mazākos maksājumos līdz pat 18 mēnešus ilgā periodā. Taču izdevīgāk parādu ir apmaksāt, ja ne uzreiz, tad pusgada laikā – tādējādi soda sankciju summa tiks samazināta par 60%. Jo ilgāks apmaksas periods, jo mazāka līgumsoda daļa tiek dzēsta (pēc pilnīgas izlīguma izpildes). Periodā no 6 līdz 12 mēnešiem dzēšamā līgumsoda daļa sastādīs 50%, no 12 līdz 18 mēnešiem – 40%.

Vēl lielāks soda naudas samazinājums attiecībā pret izlīguma termiņu tiek piemērots, slēdzot izlīgumu ar klientu – pensionāru, invalīdu, daudzbērnu ģimenes pārstāvi, vai kuram piešķirts maznodrošinātās (trūcīgās) personas (ģimenes) statuss. Tie ir cilvēki ar invaliditāti, pensionāri, daudzbērnu ģimenes un cilvēki ar maznodrošinātā statusu. Ja apmaksājat parādu uzreiz pilnā apmērā vienā maksājumā, tad jānomaksā tikai 10% aprēķinātā līgumsoda. Gadījumā, ja vēlaties šo summu sadalīt uz 6 mēnešiem, samazinājums tiek piemērots 85% apmērā, ja šis termiņš ir 6 līdz 12 mēneši – 70%, bet periodā no 12 līdz 18 mēnešiem – 60%.

riga.lv

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Apsildāmās grīdas https://t.co/I1B9VC7N0U
About 4 hours ago
Re: Apsildāmās grīdas https://t.co/cqq8f0lQbL
About 4 hours ago
Re: Apsildāmās grīdas https://t.co/OpLfbcZULC
About 5 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker