Jaunais gads bez parādiem: RNP aicina noslēgt izlīgumu

Sākoties jaunajam gadam, daudzi cilvēki izvirza sev dažādas apņemšanās – kāds ir nolēmis nodarboties ar sportu, kāds – atteikties no kaitīgajiem ieradumiem, cits vēlas uzsākt jaunu dzīvi bez parādiem. Ja jums ir izveidojies “Rīgas namu pārvaldnieks” komunālo maksājumu parāds un nevarat apmaksāt visu summu uzreiz, ir risinājums – noslēgt izlīgumu un apmaksāt parādu pakāpeniski, turklāt ar iespēju dzēst līdz pat 90% līgumsoda!

Pirmkārt, lai noslēgtu izlīgumu par pakāpenisku parāda samaksu, nepieciešams vērsties jebkurā no 11 RNP klientu apkalpošanas centriem, kuru darba laikus un adreses iespējams atrast šajā saitē.

Tātad, ja esat nolēmuši pilnībā apmaksāt parādu uzreiz vienā maksājumā, kas sakrājies uz to brīdi, kad tiek noslēgts izlīgums, jums nenāksies maksāt 90% no aprēķinātajām soda sankcijām.

Ja jūs nevarat dzēst parādu uzreiz, klientu apkalpošanas centrā šo summu iespējams sadalīt mazākos maksājumos līdz pat 18 mēnešus ilgā periodā. Taču izdevīgāk parādu ir apmaksāt, ja ne uzreiz, tad pusgada laikā – tādējādi soda sankciju summa tiks samazināta par 60%. Jo ilgāks apmaksas periods, jo mazāka līgumsoda daļa tiek dzēsta (pēc pilnīgas izlīguma izpildes). Periodā no 6 līdz 12 mēnešiem dzēšamā līgumsoda daļa sastādīs 50%, no 12 līdz 18 mēnešiem – 40%.

Vēl lielāks soda naudas samazinājums attiecībā pret izlīguma termiņu tiek piemērots, slēdzot izlīgumu ar klientu – pensionāru, invalīdu, daudzbērnu ģimenes pārstāvi, vai kuram piešķirts maznodrošinātās (trūcīgās) personas (ģimenes) statuss. Tie ir cilvēki ar invaliditāti, pensionāri, daudzbērnu ģimenes un cilvēki ar maznodrošinātā statusu. Ja apmaksājat parādu uzreiz pilnā apmērā vienā maksājumā, tad jānomaksā tikai 10% aprēķinātā līgumsoda. Gadījumā, ja vēlaties šo summu sadalīt uz 6 mēnešiem, samazinājums tiek piemērots 85% apmērā, ja šis termiņš ir 6 līdz 12 mēneši – 70%, bet periodā no 12 līdz 18 mēnešiem – 60%.

riga.lv

 

Izsludini savu konkursu !


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Chillera remonts https://t.co/WZvcY80oD9
About an hour ago
Re: Elektribas pieslēgums https://t.co/Z3yfOyC2XC
About 6 hours ago
Re: Elektrības skaitītāja pārvietošana https://t.co/9Wv50DGCit
About 6 hours ago


 

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Tērauda jumtu profili ir universāls materiāls, kas piemērots dažādiem objektiem, gan sabiedriskajā, gan privātajā sektorā. Profilētās tērauda...
Top.LV
eXTReMe Tracker