Kinomīļiem būs iespēja vakaros vasarīgā atmosfērā baudīt atzītas kino pērles oriģinālvalodā ar tulkojumu latviski vai krieviski.

Jaunatklātais vasaras kinoteātris ir patlaban vienīgais āra kino Jūrmalā. Kinoteātris ierīkots daļēji atvērtā sporta hallē ar jumtu, un kino tur varēs baudīt arī lietus laikā. Ziemā sporta laukumā darbojas slidotava, vasarā pa dienu laukums pieejams skrituļslidotājiem. Un tagad būs pieejams arī kino, kas papildinās atpūtas iespēju klāstu kūrortpilsētā.

Pirmajās nedēļās Cinamon Vasaras kino piedāvās tādas filmas kā “Midnight in Paris” (“Pusnakts Parīzē”), “Her” (“Viņa”), “Горько!” (“Rūgts!”), “The Artist” (“Mākslinieks”), “One Day” (“Viena diena”), “12 Years of Slave” (“12 gadi verdzībā”), “Two Mothers” (“Divas mātes”) un daudzas citas komēdijas un drāmas, kas augsti vērtētas visā pasaulē.

“Vasaras kino ļauj apvienot divas patīkamas izklaides: siltos vakarus kūrortpilsētā un labas filmas pozitīvās noskaņās. Visu vasaru brīvā dabā piedāvāsim gan kritiķu, gan skatītāju atzinību guvušas komēdijas un drāmas,” saka kinoteātra "Cinamon" vadītāja Aļona Romanova. “Neatņemama sastāvdaļa pilnvērtīgai atpūtai ir arī labiekārtota vide un vasarīgi dzērieni, kas kino atmosfēru padara īpaši valdzinošu.”

“Kinomīļu sapnis vasaras naktī – āra kino – ir radis savu piepildījumu Jūrmalā, Majoros. Skatītāju iemīļots formāts, atraktīva vietas izmantošana, bezvadu ausis intīmai filmu baudīšanai un pārdomāta filmu izvēle, sākot ar "Mākslinieku" un "Pusnakti Parīzē" līdz jaunāko laiku grāvējiem. Tas ir labs veids, kā noslēgt vasaras vakarus Jūrmalā,” saka Sergejs Timoņins, Kinoblogeri.lv & "Spektrs" līdzdibinātājs.

“Jaunajā kino patīk atmosfēra, filmu var skatīties svaigā gaisā, ērtos krēslos. Kūrortpilsētai tagad ir savs kino, kas visu vasaru piedāvās daudzsološu repertuāru,” saka Kristīne Lidenblate, skaistumkonkursu organizatore.

Apmeklētāju ērtībai kinozālē izvietotas 200 sēdvietas, un filmas skaņa baudāma augstas kvalitātes bezvadu austiņās. Ik vakaru strādās bārs, kur pieejami dažādi dzērieni un uzkodas.

Cinamon Vasaras kino biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas bezrindas.lv un uz vietas, papildu informācija par seansiem pieejama http://cinamonsummer.lv.

Par Cinamon

Kinoteātris Cinamon pieder Cinamon Holding, kas darbojas kopš 2005. gada un kura centrālais ofiss atrodas Tallinā. Tas ir vadošais kinoteātris Baltijas valstīs un piedāvā augstas kvalitātes filmas, pārstāvot divus zīmolus: Cinamon un Kosmos IMAX.

Cinamon Holding patlaban darbojas četrās pilsētās: Tallinā, Tartu, Rīgā un Kauņā. Visi tam piederošie kinoteātri ir pilnībā digitalizēti un piedāvā plašu klāstu populārāko ārzemju un vietējo filmu repertuāra. Filmas pieejamas 2D, 3D un IMAX formātos kopā ar Dolby Surround un Dolby Atmos skaņu. Visos kinoteātros nopērkams uz vietas pagatavots popkorns, dzirkstošie dzērieni un uzkodas.

www.jurmala.lv

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Atmos katla izvēle https://t.co/JOnldfhMnT
About 4 hours ago
Re: Atmos katla izvēle https://t.co/peJBwQE73M
About 4 hours ago
Re: Atmos katla izvēle https://t.co/lKhjOJ8Ypj
About 4 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com