Šās pasaulē lielākās daudznozaru izstādes devīze : "Komfortu rada tehnoloģijas" (Comfort meets Technology), ekoloģiskās un  energoefektīvās  tehnoloģijas, kas atbilst ANO prasībām par stabilu attīstību.

Gadatirgū ISH 2015 būs apskatāmi aptuveni 2400 eksponātu no visas pasaules, kuri Frankfurtes izstāžu centrā tiks izvietoti teju 260 tūkstošu kvadrātmetru lielā platībā.
Gadatirgū tiks plaši pārstāvētas tehnoloģijas, kuru izmantošana deva iespēju Eirosavienībā samazināt atkarību no energonesēju arējām piegādēm. Tie, pirmkārt, ir energoefektīvi izstrādājumi, sistēmas un tehnoloģijas, kā arī atjaunojamie enerģijas avoti.

Gadatirgum ISH pirmoreiz būs partnervalsts.  Kompānija "Messe-Frankfurt" pirmoreiz kā partneri izvēlējušies Poliju.

Dažādi risinājumi vannas istabai un vēl daudz kā cita no santehnikas pasaules tiks piedāvāts sadaļā "Ūdens" (ISH Water). Šeit tiks atspoguļots inovatīvu  augsto tehnoloģiju un augstas kategorijas produkcijas pilns klāsts, kas atbilst sadaļas profilam. Sadaļā "Ūdens" eksponenti ar stabiliem, dizaineru risinājumiem vannas istabām darbosies ar devīzi "Ūdens cilvēkiem" (Water for People).  Sadaļas pamattēma "Interjers plus tehnoloģijas - dizaina un funkcionālisma harmonija" (Interior + Technology – Design and Function in Harmony).  Sadaļa "Ūdens" ietver divus sektorus: "Iespaidīgākās  vannas istabas" (The Bathroom Experience) un "Montāžas tehnoloģiju pasaule" (World of Installation Technology). Pēdējais zināmā mērā pieder sadaļai "Enerģija" (ISH Energy), tādējādi kļūstot par vienojošo posmu ar sadaļu "Ūdens".

"Energoefektivitāte plus" (Energy-efficiency plus)  ir sadaļas "Enerģija" galvenā tematika. Tajā tiks pārstāvēts sektora profilam atbilstošais  ēku inovatīvais augsto tehnoloģiju un augsta līmeņa inženiertehniskais aprīkojums. Pirmkārt, tās ir efektīvas apkures sistēmas savienojumā ar atjaunojamajiem enerģijas avotiem (Saules enerģiju, biomasas enerģiju), un, otrkārt, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas un atdzesēšanas sistēmas.

Gadatirgus trešā pamattēma - "Nākotnes mājas" (Future Buildings). Uzmanības centrā - ēkas automatizācijas un enerģētiskā menedžmenta intelektuālās sistēmas.

Jaunākās tendences 2015. Un 2016. Gadam vannas istabu jomā izstādē pārstāvēs virziens "Parādies, mana vannas istaba!" (Pop up my bathroom). Četri jauni scenāriji vannas istabām tiks apvienoti ar vienojošu nosaukumu "Freibad" (tas vienlaikus nozīmē gan vannas istabas dizaina brīvību, gan peldes svaigā gaisā).

Vācijas būvniecības, enerģētikas un ekoloģijas tehnoloģiju savienība (Bundesindustrieverband Deutschland Haus-, Energie- und Umwelttechnik e.V. – BDH) un kompānija "Messe Frankfurt" organizēs tehnoloģijas un enerģētikas forumu ar tematu "Enerģētika un atjaunojamās enerģijas avoti". Tas tiks pilnīgi veltīts mūsdienu augstas efektivitātes apkures tehnikai, kas tiek ražota Vācijā.

Īpašā šovā "Demogrāfija un enerģētika" Sanitārās tehnikas, apkures un gaisa kondicionēšanas centrālā savienība (ZVSHK) atspoguļos santehnikas, apkures un gaisa kondicionēšanas nozīmīgumu celtniecībā, kas vienlaikus ir arī energoefektīva un piemērota padzīvojušiem cilvēkiem.

Klimata forums, ko organizēs Specializētais ēku kondicionēšanas institūts (Fachinstitut Gebäude Klima e.V. – FGK), informatīvos grafiskos plakātos atspoguļos modernus risinājumus, kas paaugstina nedzīvojamo objektu energoefektivitāti. Tajos tiks demonstrēti gan gaisa kondicionēšanas sorbcijas sistēmas, gan augstas efektivitātes sistēmas ar noslēgto ciklu, kā arī reversie siltumsūkņi.

Tehnisko būvniecības pakalpojumu federālā ražošanas savienība (Bundes-industrieverband Technische Gebäudeausrüstung – BTGA) un Vācijas mašīnbūves savienības Būvdarbu kontroles un pārvaldības asociācija (Verband Deutscher Maschinen und Anlagenbau – VDMA) pirmoreiz Celtniecības forumā kopā demonstrēs visu, kas nepieciešams jaunās enerģētikas paradigmas īstenošanai nekustamo īpašumu objektu un ēku modernizācijas jomā.

Konkurss "Dizains plus" (Design Plus) atkal neatstāj ne mazāko šaubu par klimata aizsardzības, energoefektivitātes un stabilas attīstības augsto vērtību. Inovāciju konkurss "Arhitektūra un tehnika" (Architecture and Technology) uzsver ēku arhitektūras kvalitātes un inženieru risinājumu svarīgumu.

Plašāka informācija par izstādi mājas lapā: www.ish.messefrankfurt.com

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Mājas siltināšana ar ko siltināt? https://t.co/xUyM8jLaI9
About 4 hours ago
Re: Mājas siltināšana ar ko siltināt? https://t.co/Wmpl1c5nq6
About 5 hours ago
Re: dokumentu cena https://t.co/gOPs5VPIcR
About 5 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker