Valmiera. Uzsākta Iršuparka rajona namu pievienošana ūdens maģistrālajiem tīkliem

Rožu ielas nami Iršuparka rajonā kļuvuši par pirmajiem, kas pievienoti SIA “Valmieras ūdens” maģistrālajam ūdensvadam pēc veiktajiem apakšzemes komunikāciju tīklu paplašināšanas darbiem Valmieras pagasta teritorijā. Plānots, ka līdz augustam tiks...

Ogre. Pārbrauktuvju remonta laikā jāizmanto apvedceļi

Ogres novada pašvaldība ir saņēmusi SIA “LDZ infrastruktūra” informāciju par plānotajiem dzelzceļa pārbrauktuvju remontdarbiem dzelzceļa posmā Ogre – Lielvārde šā gada jūlijā.

Jelgava. Kronvalda ielas posmā slēgta satiksme

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka līdz 22. oktobrim Kronvalda ielas posmā no Imantas ielas līdz Olaines ielai tiks slēgta satiksme.

Jūrmala. Izsludināta publiskā apspriešana par koku ciršanu

Jūrmalas pilsētas domes Koku vērtēšanas komisija izsludina publisko apspriešanu par koku ciršanu sabiedriski nozīmīgos publiskajos apstādījumos - Dubultu satiksmes mezglā.

Jūrmala. Uzlabos satiksmes organizāciju Dubultu mezglā

Iedzīvotāju drošībai un satiksmes plūsmas uzlabošanai šīsvasaras nogalē plānots sākt Dubultu un Strēlnieku prospekta pārbūvi posmā no Slokas ielas līdz Kļavu ielai.

Rīga. Ierobežos satiksmi Krišjāņa Valdemāra ielas un Sporta ielas krustojumā

Sakarā ar remontdarbiem Krišjāņa Valdemāra ielas un Sporta ielas krustojumā no 27.jūnija līdz 4.jūlijam no plkst. 22.00 līdz plkst. 7.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.

Ogre. Tuvojas noslēgumam Brīvības ielas pārbūve

31. jūlijā būs noslēgušies Ogres pilsētas maģistrālās ielas – Brīvības ielas – pārbūves darbi.

Sigulda. Uzsāk vairāku ielu pārbūves projektēšanu

​​Uzsākta vairāku grantēto ielu – Helmaņa, Jūdažu, Mālkalnu, Kalmju – un divu asfaltseguma ielu – Miera un Vizbuļu – pārbūves projektēšana, kā arī jaunas gājēju ietves gar ceļu uz Allažiem...

Ķekava. Uzsākti rekonstrukcijas darbi Rāmavas ielā

Attīstot ceļu infrastruktūru posmā no Depkina muižas līdz valsts autoceļam V2, 26. jūnijā tika uzsākti rekonstrukcijas darbi. Remontdarbu laikā šajā ielas posmā plānots veikt ceļa virskārtas frēzēšanu. Aicinām iedzīvotājus būt...

Rīga.Remontdarbu laikā atklāj pagājušajā gadsimtā ražotu kabeļu kanālu

Veicot remontdarbus Brīvības un Matīsa ielas krustojumā, rakšanas darbu laikā atklāja pagājušajā gadsimtā populārās firmas “Carl Nevermann &Co” ražotu kabeļu kanālu.

Ogre. Uzsākta Zilokalnu prospekta pārbūve

No šodienas tiek uzsākts ceļa seguma maiņas un apgaismojuma remonts Zilokalnu prospektā.

Ādaži. Uzlabos Ķiršu ielas segumu

Ķiršu ielas posmā no Pirmās ielas līdz Saules ielai š.g. 27.jūnijā tiks veikti ielas virskārtas noklāšana ar frēzēto asfaltu.

Rīga. Izsludināts centra labiekārtošanas projektu konkurss

Līdz 2017. gada 30. jūnijam biedrības un iestādes aicinātas iesniegt idejas Rīgas centra labiekārtošanas projektiem, kas sekmē pilsētvides saglabāšanu, attīstību un kultūrvides radīšanu. ABLV Charitable Foundation grantu programmas “Jaunā Rīga”...

Ventspils. Izbūvēs piebraucamo ceļu Talsu ielā

Pirmdien, 19.jūnijā, uzsākti piebraucamā ceļa pie zemesgabala Talsu ielā 200 izbūves darbi. Pašlaik notiek demontāžas darbi, lai pilnībā sagatavotu teritoriju ceļa izbūvei.

Liepāja. Slēgs satiksmi Vaiņodes ielā

Sakarā ar kanalizācijas kolektora būvniecību no 26. jūnija tiks slēgta satiksme Vaiņodes ielas posmos. Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi ceļa zīmēm, lai apbrauktu slēgto ielas posmu.

Jelgava. Satiksmes ierobežojumi Viskaļu ielā

Sakarā ar elektromontāžas būvdarbiem no 26. jūnija pulksten 9 līdz 15.jūlija pulksten 16 tiks ierobežota satiksme Viskaļu ielas posmā no Mednieku ielas līdz Liepājas ielai.

www.building.lv kolektīvs sveic visus Līgo svētkos un Jāņos!

Nāc nākdama, Jāņu diena, Tev ir pulka gaidītāju: Govis gaida zaļu kroņu, Meitas skaistu līgošanu. Jāņu diena svēta diena, Aiz visām dieniņām: Jāņu dienu Dieva dēls Saules meitu sveicināja. Lustīgu līgošanu!

Ventspils. Labiekārtots iekšpagalms Celtnieku ielā

Šonedēļ pabeigti būvdarbi un atvērta satiksme pašvaldības īpašumā esošajā iekšpagalmā Celtnieku ielā 2A pie mājas Talsu ielā Nr. 64. Pagalmā izbūvēta jauna brauktuve, 18 jaunas auto stāvvietas, gājēju celiņi, lietus...

Godināti building.lv atbalstītā konkursa Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017 laureāti

Noslēdzoties konkursam “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017”, trešdien, 21. jūnijā, godinātas un apbalvotas šā gada energoefektīvākās ēkas.

 

Izsludini savu konkursu !


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Interesanta siltuma izolācija https://t.co/RQq3kUtfDD
About 8 hours ago
Re: kanalizācijas sistēmas ķibeles https://t.co/kYrayleKKY
About 9 hours ago
Re: kanalizācijas sistēmas ķibeles https://t.co/4mFJZgQJW8
About 9 hours ago


 

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Tērauda jumtu profili ir universāls materiāls, kas piemērots dažādiem objektiem, gan sabiedriskajā, gan privātajā sektorā. Profilētās tērauda...
Top.LV
eXTReMe Tracker