commodus.lv
Apkures katli
Siltumsūkņi
Kondicionieri
Saules paneļi

Darbu Jelgavā uzsāks jaunā AKG radiatoru ražotne

Lietotāju novērtējums: 0 / 5

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
Šodien Jelgavā notiks AKG grupas uzņēmuma SIA "AKG Thermotechnik Lettland" jaunās radiatoru ražotnes oficiālā atklāšana, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Kā ziņots, "AKG Thermotechnik Lettland" dibināta kā vēl viena AKG grupas ražotne, lai stiprinātu un attīstītu AKG attiecības ar saviem klientiem - galvenokārt automašīnu, kompresoru un būvniecības mašīnu sektorā.

Plānots, ka arī AKG ražotne Jelgavā savu produkciju piegādās tādiem AKG grupas klientiem kā "Porsche", "Ferrari", "Bentley", "Volvo", "DaimlerChrysler", "Atlas Copco", "Kaeser", "CompAir", "Komatsu" un "Liebherr".

Ja ekonomiskie pamatnosacījumi būtiski nemainīsies, AKG plānojusi pakāpeniski palielināt nodarbināto skaitu Jelgavā līdz 300 darbiniekiem.

Ražošanas korpusā Jelgavā ar 5100 kvadrātmetru izmantojamo platību ir paredzēts nepārtraukts ražošanas apjomu pieaugums - 2006.gadā plānots saražot līdz 50 000 radiatoru, 2007.gadā - 80 000 radiatoru, bet 2008.gadā - 100 000 radiatoru.

Tik straujš ražošanas apjoma pieaugums ir vienreizējs visā AKG firmas vēsturē un tas liecina par lielu uzticību ražotnes atrašanās vietai un Latvijas darbinieku darbspējai, skaidroja uzņēmuma pārstāvji.

Jau šajā gadā Jelgavas rūpnīcā tiks uzsākta lieljaudas radiatoru montāža. Pilna rūpnīcas ražošanas jauda tiks sasniegta 2006.gada vidū. Līdz ar to AKG būs spējīga veikt Jelgavā pilnu lieljaudas siltuma apmaiņas iekārtu ražošanas ciklu, veicot arī tādas svarīgas pamatoperācijas kā lodēšana un metināšana.

"AKG Thermotechnik Lettland" jau ir veikusi 30 darbinieku teorētisko un praktisko apmācīšanu Jelgavas Reģionālajā pieaugušo izglītības centrā un AKG rūpnīcā. Tuvākajā laikā metināšanas un alumīnija radiatoru mehāniskās apstrādes apmācības izies vēl 50 darbinieki.

AKG uzņēmumu grupa izstrādā un ražo augstvērtīgas siltuma apmaiņas iekārtas un dzesēšanas sistēmas, kuras tiek izmantotas automašīnu, dzinēju, būvniecības mašīnu un kompresoru ražošanā, kā arī lauksaimniecības tehnikas, dzelzceļa transportlīdzekļu un mašīnbūvniecības vajadzībām.

Uzņēmums nodrošina darbu apmēram 2100 darbiniekiem 12 ražotnēs Vācijā, divās ražotnēs ASV, kā arī ražotnēs Ķīnā, Lielbritānijā un Francijā.

Kā ziņots, ražotne Jelgavā atradīsies 4,6 hektāru teritorijā.

Kopējās investīcijas tiek plānotas no viena līdz diviem miljoniem eiro (0,7 līdz 1,4 miljoniem latu), bet ražotnes gada apgrozījums varētu sasniegt piecus miljonus eiro (3,5 miljonus latu).Comments are now closed for this entry

Jaunākais twitterī

Gāzbetona siltināšana ar fibrolītu https://t.co/Zhc3DndCzT
About 3 hours ago
Re: Pārvietojams dzīvojamais vagoniņš-treileris https://t.co/WPBiTtl7wZ
About 4 hours ago
Griestu un grīdu siltināšana un skaņas izolācija ar akmens vati - Profesionāļu padomi https://t.co/mx6IG1ZqC2
About 7 hours ago

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 Mūsu pilsēta, Ogre, pamatoti var lepoties ar dabas daudzveidību. Mums ir divas upes, skaists reljefs un daudz dažādu koku. Pat pilsētas ģerbonī ir...
Watch the video

Jaunākais

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles
Top.LV
eXTReMe Tracker
web stats