commodus.lv
Apkures katli
Siltumsūkņi
Kondicionieri
Saules paneļi

Liepājā atklāts jaunais Olimpiskā centra peldbaseins

Lietotāju novērtējums: 0 / 5

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Trešdien, 20. decembrī, notika ilgi gaidītā Liepājas Olimpiskā centra (LOC) baseina un SPA oficiālā atklāšana.

„Šis ir projekts, kura īstenošanu esam gaidījuši un kura nozīmi Liepājai vēl tikai spēsim novērtēt līdz ar tā aktīvu darbības uzsākšanos, bet jau šodien ir skaidrs, ka liepājnieku ģimenēm un Liepājas viesiem, kuri mūsu pilsētu asociē ar jūras tuvumu un atpūtu pludmalē, tiek dota īpaša iespēja ūdens priekus – peldes un atpūtu dažādos baseinu, kā arī SPA procedūras baudīt gada vēsākajos mēnešos”, uzsver Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. „Mūsdienīgs baseins noteikti veicinās arī mazo liepājnieku pievēršanos peldēšanai. Jau nākošajā gadā pakāpeniski uzsāksim Liepājas otro klašu mazo skolēnu peldēt apmācību.”

Baseina atklāšanā piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas un Latvijas Peldēšanas sporta federācijas vadības pārstāvji. Liepājas Olimpiskā centra direktors Gatis Griezītis sacīja paldies projektētājiem, celtniekiem un LOC darbinieku komandai, kas nodrošināja projekta īstenošanu. "Visas funkcijas ir īstenotas kā bija paredzēts projektā. Un visu esam centušies būvēt kvalitatīvi, kā arī ikdienā plānojam nodrošināt kvalitatīvu vidi un servisu, jo svarīgi, lai cilvēkiem šeit patiktu. Ūdens iedvesmo!" sacīja G. Griezītis.

Baseina komplekss būvēts pēc arhitektu biroja "Aka birojs" projekta, to cēla SIA "Velve". Lielajā peldbaseinā ir seši celiņi 25 metru garumā ar skatītāju tribīnēm līdz 300 vietām. Dziļums ir attiecīgi 1,40 un 2,10 metri. Bet mazajā peldbaseinā, kurā plānots, ka notiks apmācības peldēšanā bērniem, ir 90 centimetri.

Savukārt SPA ir dažāda veida ūdens procedūras - Lielais SPA baseins, Mazais SPA baseins, Masāžas SPA baseini, Bērnu ūdens rotaļu laukums „AquaSplash”, Aukstais baseins, Ledus istaba, Atrakciju dušas, Spainis-ūdenskritums, Apsildāmais sēdeklis, Turku pirts, Sāls sauna, Aromātiskā sauna un Sauļošanās terase.

Kopējā ēkas platība aizņem vairāk nekā 3000 kvadrātmetrus un tā izvietota trīs līmeņos. Pirmajā stāvā ir vestibils, recepcija, garderobe, iespējams, savus pakalpojumus piedāvās kāds skaistumkopšanas salons. Otrajā stāvā ir izvietotas ģērbtuves, kā arī masāžas kabineti, bet trešajā stāvā apmeklētājus gaidīs peldbaseini un SPA. Galvenā ieeja paredzēta no Brīvības ielas, bet ēkā varēs iekļūt arī no  esošā sporta un kultūras centra(LOC), jo abas ēkas ir savienotas. Ir padomāts arī par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un jaunā ēka ir aprīkota ar liftu, kā arī speciālu pacēlāju ar ko iekļūt baseinā, kā arī atsevišķām ģērbtuvēm. Ar baseina un SPA atvēršanu ir radītas 10 jaunas darbavietas.

Baseins darbadienās būs atvērts plkst. 7.00 līdz 22.00, spa zona - no plkst. 14.00, sestdienās un svētdienās - no 9.00 līdz 21.00. Baseina apmeklējums maksās Ls 2,50, vakara pusē - Ls 3,00.

LOC Baseinu un SPA kompleksu izmaksāja aptuveni 2 miljoniem latu. Nauda saņemta pēc LOC 1. kārtas uzbūvēšanas - kā pievienotās vērtības nodokļa atmaksa pēc Sporta un kultūras centra rekonstrukcijas.

 

Comments are now closed for this entry

Jaunākais twitterī

Re: Malkas cena https://t.co/1dy8NCjAWn
About an hour ago
Re: ūdens notekas https://t.co/Wd09sZKIZf
About 2 hours ago
Re: ūdens notekas https://t.co/uT33Hat0qa
About 2 hours ago

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 Mūsu pilsēta, Ogre, pamatoti var lepoties ar dabas daudzveidību. Mums ir divas upes, skaists reljefs un daudz dažādu koku. Pat pilsētas ģerbonī ir...
Watch the video

Mēneša cilvēks

More Articles

Novembra nogalē 15 gadu darbības jubileju atzīmēs viens no lielākajiem apdares materiālu vairumtirgotājiem Latvijā – SIA EBS. Visus šos gadus...

Jaunākais

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles

  SIA”VAM trade” ir jauna un strauji augoša kompanija, kas ir Batkrievijas OOO ”Межрегиональный дробильно сортировочный завод” oficiālais pārstāvis...
Top.LV
eXTReMe Tracker