commodus.lv
Apkures katli
Siltumsūkņi
Kondicionieri
Saules paneļi

Gadatirgus prieki visai ģimenei – klāt rudens izstāde Ražots Latvijā 2010!

Lietotāju novērtējums: 0 / 5

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Izstādē būs atrodamas teju visas nozares: no pārtikas ražotājiem un amatniekiem līdz kokapstrādei un būvniecībai, kuru pārstāvji no visiem Latvijas novadiem 25.-28. novembrī pulcēsies Skonto hallē, Melngaiļa ielā 1a, Rīgā.

Izstāde – gadatirgus Ražots Latvijā šogad notiek jau otro reizi, un liela daļa izstādes dalībnieku pēc pozitīvās pieredzes pavasara izstādē savu veikumu klientiem un sadarbības partneriem vēlas rādīt arī Rudens izstādē.


Lielie un plaši pazīstamie uzņēmumi priecāsies sastapt savus uzticīgos klientus klātienē un piedāvās jaunumus, savukārt amatnieki un mājražotāji iepazīstinās ar savu veikumu un pārsteigs ar neparastiem produktiem. 

Stāsta VENDEN tirdzniecības vadītāja Ilva Greitaite: „VENDEN jau otro reizi piedalās izstādē Ražots Latvijā, jo, pateicoties ļoti pozitīvai pieredzei pavasara izstādē, uzņēmums ir ieguvis gan jaunus klientus, gan sadarbības partnerus. Šoreiz mūsu mērķis ir iepazīstināt patērētājus ar jauno produktu – VENDEN dabīgo minerālūdeni 0,5l un 1,5l PET pudelēs, kas šogad Latvijas Iepakojumu Asociācijas rīkotajā konkursā tika atzītas par 2010. gada labāko iepakojumu dzērieniem. Domāju, ka, pateicoties aktīvai dalībai nozares pasākumos un mūsu produktu augstajai kvalitātei, VENDEN būs līderis ne tikai 18,9l pudeļu segmentā, bet arī veiksmīgi ienāks tirgū ar dabīgu minerālūdeni mazajās pudelēs!”

Ražotāji un izstādes organizatori ir parūpējušies, lai apmeklētājiem būtu ne tikai interesanti ieraudzīt, pagaršot un izmēģināt jaunus un neparastus produktus, bet ir padomāts arī par to, kā laiku pavadīt aktīvi un aizraujoši.


Piemēram, ikviens no izstādes apmeklētājiem rūpnīcas Milda KM stendā varēs piedalīties GardiGan zupas ātrēšanas čempionātā, kur tiks noskaidrots Latvijā ātrākais zupas ēdājs. Čempionāts notiks trijās kārtās piektdien, 26. novembrī. Tā sākums paredzēts plkst. 12.00. Izstādes apmeklētāji, pirms tam reģistrējoties pie GardiGan komandas galvenā pavāra, sacentīsies par Latvijā ātrākā zupas ēdāja godu.Visu izstādes norises laiku darbosies arī GardiGan totalizators, kur ikviens varēs nogaršot, salīdzināt un nobalsot par garšīgāko GardiGan majonēzi. Tāpat katru dienu kompetentā GardiGan žūrija izvērtēs, noskaidros un arī apbalvos ātrākās, asprātīgākās un garšīgākās receptes autoru.

Izstādes – gadatirgus Ražots Latvijā 2010 laikā virmos svētku noskaņas – gatavojoties Ziemassvētkiem un sagaidot Adventes laiku, kas klāt jau svētdien, 28.novembrī, izstādes dalībnieku produktu piedāvajuma klāsts ir bagātīga vieta kā praktisku, tā ekstravagantu un neparastu dāvanu izvēlei, ar ko iepriecināt tuviniekus un pārsteigt aiz Latvijas robežam dzīvojošos, iepazīstinot ar Latvijas ražotāju izdomu, tradīcijām un kvalitāti. 

Īpaši ģimenēm ar mazuļiem izstādes organizētāji piedāvā atpūtu mazajām atvasītēm Annels atrakciju parkā bez maksas – kamēr vecāki dodas aplūkot un iegādāties izstādes dalībnieku piedāvāto produkciju.

Māmiņas varēs iegādāties Latvijā ražotu dabīgo kosmētiku Afrodīte un Ekoell, smaržīgos Mai-Šoko izstrādājumus, ekstraktiem un ēteriskajām eļļām bagātos Trejdeviņi vannas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, rotas, aksesuārus un apģērbus. Ģimene – traukus, sadzīves priekšmetus, dizaina lampas un mēbeles, mīļas un praktiskas lietas dāvanām, kā arī īpašus izstrādājumus bērniem: Evitas Bulas darinātos mājas apaviņus, mīļi dēvētus par Tāpučiem, Lotes Toys eko rotaļlietas, Muris attīstošās rotaļlietas, Norabee attīstošo un labsajūtas paklājiņu ar termoregulējošām un hipoalerģiskām īpašībām, dažādas galda spēles, kā arī Ameli ekskluzīvos lāčus no dabīgiem audumiem un kažokādām.
Visai ģimenei interesenti būs iepazīties ar Rīgas Motormuzeja antīkajiem braucamlīdzekļiem un Dambis kolekciju ar Latvijā ražotajiem RAF mikroautobusiem Latvija.

No iespaidiem nogurušie varēs baudīt intelektuālu atpūtu laikraksta Ir atpūtas stūrītī, bet SIA KELLE MEDIA stendā iepazīties ar jauno žurnālu – ceļvedi Latvijā ražotu preču un pakalpojumu pasaulē Ražots Latvijā, kuru turpmāk būs iespējams iegādāties reizi ik divos mēnešos, nopērkot jebkurā preses tirdzniecības vietā visā Latvijā.
Tiem, kas žurnālu jau iegādajušies, patīkams pārsteigums būs tajā rodamais kupons, kuru uzrādot, ieejas maksa izstādē būs tikai 1 lats, taču ikviens, kurš vēlēsies būt uzticīgs ziņām par Latvijas ražotāju veikumu arī nākamajā gadā, uz vietas izstādes norises vietā Skonto hallē varēs žurnālu abonēt visam 2011. gadam (abonēšanas cena 8,80Ls) un gan šo, gan visas 2011.gadā notiekošās SIA KELLE EXPO rīkotās izstādes būs iespējams apmeklēt bez ieejas maksas!

Izstādes darba laiks no 25. līdz 28. novembrim ik dienas no pulksten 10.00 līdz 19.00.
Biļešu cenas: 2,50Ls, skolēniem un pensionāriem 1,50Ls, bērniem līdz 12 gadu vecumam - bez maksas.Papildu informācija:
Inga Melberga
SIA KELLE EXPO Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29998534
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Comments are now closed for this entry

Jaunākais twitterī

Re: Trimmeris https://t.co/vXM4eNavVW
About 2 hours ago
Re: Guļbūvju noriets? https://t.co/DgRlhU8qXa
About 5 hours ago
Griezt spoguli https://t.co/faYKwNitJY
About 6 hours ago

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 Mūsu pilsēta, Ogre, pamatoti var lepoties ar dabas daudzveidību. Mums ir divas upes, skaists reljefs un daudz dažādu koku. Pat pilsētas ģerbonī ir...
Watch the video

Mēneša cilvēks

More Articles

Novembra nogalē 15 gadu darbības jubileju atzīmēs viens no lielākajiem apdares materiālu vairumtirgotājiem Latvijā – SIA EBS. Visus šos gadus...

Jaunākais

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles

  SIA”VAM trade” ir jauna un strauji augoša kompanija, kas ir Batkrievijas OOO ”Межрегиональный дробильно сортировочный завод” oficiālais pārstāvis...

  Domājot par virtuves tehnoloģijām, pirmais kas ikvienam nāk prātā ir lielā un mazā sadzīves tehnika, tomēr arvien biežāk tehnoloģiju sniegtās...
Top.LV
eXTReMe Tracker